Jak na úspěšné hubnutí po létě?

Před létem se spousta z nás snaží dostat do formy, abychom se cítily komfortněji v plavkách, letních šatech… no, znáte to. Jenže přes léto už ne vždy nějaký rozumný řád dodržujeme, jedna dovolená sem, jeden výletík tam… Což není špatně. Jak se ale vrátit po létě zpět do rytmu, když se chceme zbavit nějakého toho kila, co jsme nabraly na grilovačkách? Anebo se prostě jen trošku hodit do formy, abychom se cítily lépe?

Důležité je nastavit si dlouhodobě udržitelný režim, abychom takovéhle sezónní změny nemusely řešit a stravovaly a zdravě se hýbaly po celý rok. Možná je jedním z problémů, proč se vám nedaří shodit a být dlouhodobě spokojená právě nějaký špatně nastavený režim, anebo je to něco jiného? Pojďte se začíst do následujících článků a zjistěte víc!

zena-v-bezeckych-botach-a-lahvi-vody-na-ceste

Zdroj: Shutterstock

zena-na-gauci-s-koleckem-okurky

Zdroj: Shutterstock

zena-na-rotopedu

Zdroj: Shutterstock

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"635a9":"Accent Color","cd03b":"Border"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

ZÍSKEJ ZDARMA

10 NEJLEPŠÍCH FITNESS TIPŮ

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"7eb85":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"7eb85":{"val":"var(--tcb-color-0)","hsl":{"h":341,"s":0.77,"l":0.01}}},"gradients":[]},"original":{"colors":{"7eb85":{"val":"rgb(19, 114, 211)","hsl":{"h":210,"s":0.83,"l":0.45}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__
tak to chci!

Štítky


Mohlo by se vám také líbit

Vlog – Procvič CELÉ TĚLO a SPALUJ TUKY jen s VLASTNÍM TĚLEM | DO FORMY VII.

Lívancový speciál

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena

{"email":"E-mailová adresa je neplatná","url":"Adresa webových stránek je neplatná","required":"Chybí požadované pole"}