Když jsem před 10 lety udělala rozhodnutí, že se sebou chci něco udělat, začnu pravidelně běhat, lépe jíst a pokusím se zhubnout, netušila jsem, že to je začátek něčeho velkého. Mé nové životní cesty, která mě dovedla tam, kde jsem dnes.

Nejen, že se mi tenkrát podařilo zhubnout 17kg, ale zájem o stravu a cvičení mě už nikdy neopustil. Naopak! Touha vědět stále víc, umět stále víc, rostla a rostla, až se nakonec překlenula v zájem o pomoc dalším ženám a dívkám dosahovat jejich cílů k vytoužené postavě, zdravému tělo a sebevědomí.
Zhubnout byl opravdu jen začátek, který mi otevřel dveře k poznání, že pravidelný pohyb a kvalitní vyvážená strava nepřináší jen estetické výsledky na postavě, ale taky dobíjí energií, radostí a dávají životu nový rozměr. Učí vás vnímat samu sebe, milovat své tělo, pečovat o něj a být s ním propojená. A tenhle nádherný pocit si nechci nechávat pro sebe. Proto jsem začala dělat fitness koučink a následně založila tým Strong beauty. Protože všechny chceme být silné a krásné, vypadat i cítit se tak.
K tomu vás chci dovést. A společně s mými kolegyněmi Domi a Juli máme větší sílu pomáhat v tom více a více dívkám. Především díky tomu, že sdílíme podobné příběhy a filozofii.

Nyní je posilovna můj druhý domov, miluju jak klasický trénink s činkami, tak gymnastiku, funkční trénink, běh a v létě bruslení. Stravuju se vegansky, jsem youtuberka a závodím v bikini fitness.

Nebylo to ale vždy tak růžové a snadné. Sama jsem si prošla spousty pokusy a omyly, které mě házely zpátky a demotivovaly. Ale naštěstí jsem vytrvala a díky tomu nabrala zkušenosti, které mě obohatily a nyní je můžu předávat dál – VÁM!

Katy

>