Jak efektivně cvičit i doma? – ČÁST I.

Znovu jsme se dostali do situace, kdy nám zavřeli fitka a další vnitřní sportoviště… Pokud máte doma nějaké sportovní náčiní jako jednoručky, bandy, kettlebelly,... Pak je to skvělá pomůcka, jak si zefektivnit domácí trénink. Nicméně, i bez těchto věcí můžete dát svému tělu ten správný stimul, aby během tohoto, převážně doma-pobývajícího období, nezlenivělo. I když máte k dispozici menší zátěž, i vlastní tělo něco váží a správná technika a adekvátně sestavený tréninkový plán je stále ve hře.

Pro obecné zásady, jak takový plán sestavit, mrkněte třeba na tento článek:

zena-s-cinkami-u-pocitace

Zdroj: Shutterstock

Jednou z možností, jak si můžete trénink rovrhnout, je cvičit některé dny horní a jiné dny dolní část těla. Tato možnost tréninkových splitů je stále poměrně populární. Tak, a protože toho teď ne všichni máme šanci nachodit tolik, jako za běžného “provozu”, mrkneme se nejdřív, jak pořádně máknout na dolní části těla - stehna, zadek, hamstringy, lýtka…

Často opomíjené jsou hamstringy, nebo i celkově zadní část těla (včetně zad). Jaké cviky na ně nejlépe platí? Přečtěte si třeba článek:

mrtvy-tah-s-osou-silna-zena

Zdroj: Shutterstock

A co nás zajímá většinou nejvíce, je ten pevný, kulatý zadek, nemám pravdu? 😉 Inspirujte se třeba osmi tipy na efektivní cviky na procvičení a zpevnění hýždí!

zena-s-vypracovanymi-hyzdemi

Zdroj: Shutterstock

A co zbytek dolní části těla? Vyzkoušejte některý z tréninků na mém Youtubu, např. Ultra trénink na zadek a stehna na doma, 5 cviků pro pevný a kulatý zadek anebo třeba některý tip z IG našeho Strong beauty - Trénink pro tvarované nohy.

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"635a9":"Accent Color","cd03b":"Border"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

ZÍSKEJ ZDARMA

10 NEJLEPŠÍCH FITNESS TIPŮ

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"7eb85":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"7eb85":{"val":"var(--tcb-color-0)","hsl":{"h":341,"s":0.77,"l":0.01}}},"gradients":[]},"original":{"colors":{"7eb85":{"val":"rgb(19, 114, 211)","hsl":{"h":210,"s":0.83,"l":0.45}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__
tak to chci!

Štítky


Mohlo by se vám také líbit

Voňavé dobroty do pochmurného počasí

Vlog – ZPEVNI BŘÍŠKO A PAŽE za 20 minut! | ZACVIČ SI SE MNOU v reálném čase💦💪

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena

{"email":"E-mailová adresa je neplatná","url":"Adresa webových stránek je neplatná","required":"Chybí požadované pole"}