Co jíst pro růst svalů na rostlinné stravě

Znáte to, bavíte se s jiným fitness nadšencem o cvičení a zmíníte se, že nejíte maso. Ani mléčné výrobky, ani vajíčka. “A kde bereš bílkoviny?” bude určitě jedna z vět, kterou, jste-li na rostlinné stravě a cvičíte, občas uslyšíte. A jak na tuto otázku odpovědět? A co vlastně dělat proto, aby svaly rostly, aniž bychom museli na náš životní styl rezignovat?

Veganská strava obsahuje spoustu chutných zdrojů bílkovin. A je jich tolik, že je můžete střídat, dle libosti, a jen tak se jich nepřejíte. Podívejte se jim na zoubek třeba v těchto 2 článcích.

zdroje-bilkovin

Zdroj: Shutterstock

Sojovy-tempeh

Zdroj: Shutterstock

A pokud by vám nestačily luštěniny, tofu, seitan a další, vždycky můžete sáhnout po rostlinném proteinovém prášku. Jak si vybrat ten správný? Který je vhodnější do krémové kaše a který naopak chutná výborně jen tak s vodou rozmíchaný na drink? V přehledu 3 článku se dozvíte vše, co potřebujete.

odmerka-konopneho-proteinu

Zdroj: Shutterstock

Tak co, má ještě někdo pochyby, že rostlinná strava je chudá na bílkoviny? 🙂

__CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit__
__CONFIG_local_colors__{"colors":{"635a9":"Accent Color","cd03b":"Border"},"gradients":{}}__CONFIG_local_colors__

ZÍSKEJ ZDARMA

10 NEJLEPŠÍCH FITNESS TIPŮ

__CONFIG_colors_palette__{"active_palette":0,"config":{"colors":{"7eb85":{"name":"Main Accent","parent":-1}},"gradients":[]},"palettes":[{"name":"Default Palette","value":{"colors":{"7eb85":{"val":"var(--tcb-color-0)","hsl":{"h":341,"s":0.77,"l":0.01}}},"gradients":[]},"original":{"colors":{"7eb85":{"val":"rgb(19, 114, 211)","hsl":{"h":210,"s":0.83,"l":0.45}}},"gradients":[]}}]}__CONFIG_colors_palette__
tak to chci!

Štítky


Mohlo by se vám také líbit

Vlog – VYRÝSUJ BŘICHO za 42 dní díky tomuhle TRÉNINKU A JÍDELNÍČKU

Vlog – 6 KROKŮ K TRANSFORMOVÁNÍ TVOJÍ POSTAVY

Komentovat příspěvek

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena

{"email":"E-mailová adresa je neplatná","url":"Adresa webových stránek je neplatná","required":"Chybí požadované pole"}