Hvězdné břicho za 6 týdnů

Nauč se principy efektivního tréninku břicha, který přináší viditelné výsledky v nejkratším čase.

Vybuduj si sexy břišní svaly a jako bonus získej sílu celého těla a zdravou páteř.

Nastartuj spalování tuků a vyrýsuj bříško k dokonalosti se zábavným a chutným jídelníčkem.

Opusť restriktivní diety a začarovaný kruh hladovění a přejídání.

Získej zdravý vztah k jídlu a nauč se stravovat tak, aby sis výsledky udržela dlouhodobě.

Prodej ukončen

Tréninkový a stravovací protokol pro ženy


Buduj a současně rýsuj břišní svaly

Efektivní tréninky

Pokud se o vybudování břišních svalů už nějakou dobu snažíš a pořád nevidíš ty výsledky, které by Tvému nasazení odpovídaly, pravděpodobně cvičíš břišní svalstvo špatně jako 90% lidí.
Cviky a tréninky sestavené v tomto e-booku se opírají o teorii i ověřenou praxi z oblasti fyzioterapie. Jsou naprosto unikátní a jinde je nenajdeš.

Uvedení do praxe

Nauč se správné dýchání, práci s nitrobřišním napětím, aktivaci vnitřních břišních svalů a zapoj tak břicho a trup zcela novým způsobem. Už za několik týdnů zaznamenáš takové výsledky, jaké Ti stovky opakování zkracovaček a sklapovaček ani za rok nepřinesly. Nepotřebuješ si k tomu platit vlastního trenéra.

Zdravá páteř a větší síla jako bonus

Jako bonus zlepšíš stabilitu páteře a vyrovnáš její možné dysbalance, zlepšíš si techniku základních cviků jako je třeba dřep a mrtvý tah a zároveň automaticky na těchto cvicích zvládneš větší zátěž. Všechno se vším souvisí a pokud jde o trup, platí to 10 násobně!

Stravovací plán pro spalování tuků

Přestaň se trápit hladověním, nízkokalorickými dietami a točit se
v začarovaném kruhu deprivace, jo-jo efektu a záchvatů přejídaní. Nastartuj metabolismus a projez se k sexy břichu s trvale udržitelným
a zábavným jídelníčkem. Je možné jíst to, co Ti chutná, cítit se skvěle a zároveň spalovat tuky! V tomto e-booku se naučíš jak.

Ověřeno!

Stravovací protokol je stejně jako trénink unikátní a jinde se s ním nesetkáš. Až do teď nebyl nikdy zveřejněn.
Byl postavený na zkušenostech s více jak 300 klientkami Fitness programů a mými vlastními ze 3 příprav na soutěže v bikini fitness. Nemusíš s ním počítat kalorie ani živiny a dokážeš se tímto stravovacím systémem řídit měsíce i roky bez toho, aby Tě přestal bavit nebo fungovat.

Hvězdné břicho za 6 týdnů

Tréninkový protokol

 • Náročnost: Od začátečnic až po vysoce pokročilé
 • Potřebné vybavení: swiss bal (velký míč), bosu, overball (je možné cvičit i bez tohoto vybavení, není nutné navštěvovat fitness centrum)

Stravovací protokol

 • Preference ve stravování: Verze pro vegetariánky, veganky i všežravky :-)
 • Potřebné vybavení: kuchyňská váha

Co e-book obsahuje

 • O autorech
 • Objasnění důležitosti tréninku středu těla ze zdravotního hlediska, uvedení nejčastějších problémů a chyb
 • Vysvětlení efektivních principů tréninku břicha pro skutečně viditelné výsledky
  v nejkratším čase
 • Návod pro správné sledování pokroku
 • Tréninkový plán na min. 6 týdnů (je možné v něm pokračovat dlouhodobě) rozdělený do 3 fází a 9 rozdílných tréninků
 • 28 cviků včetně popisu pracujících svalů a návodu na provedení + upozornění na nejčastější chyby
 • Videa s ukázkou techniky všech cviků prováděná Kateřinou Blažčíkovou a komentovaná Petrem Gono
 • Stravovací plán na 6 týdnů sestavený podle přehledného tabulkového systému, kde nemusíš počítat živiny ani kalorie
 • instruktážní video ke stravovacímu plánu
 • Kompletní seznam potravin
 • Vysvětlení základních zásad správného jídelníčku pro spalování tuků a doporučení ke stravovacímu plánu
 • Vzorový jídelníček tří dnů s pestrými a chutnými jídly včetně jejich fotografií

K e-booku navíc dostaneš

Plánovací tabulku

Tahle tabulka v souboru excel je užitečný pomocník, který Ti umožní zapisovat si týden po týdnu přehled jídelníčku, odcvičených tréninků a svých výsledků v rámci progressu
s plánem Hvězdné břicho za 6 týdnů.
Můžeš ji mít v počítači nebo i jako aplikaci v mobilu. Udržíš si díkypřehled a taky motivaci!
Je to stejná tabulka jakou používám už dlouho já sama i mé klientky.

Tabulka je součástí kompletního plánu.

Nahlédni do e-booku...

Proměny

10106

Tolik holek už se stravuje a cvičí podle tohoto e-booku.

14 DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

Pokud po obdržení e-booku a jeho minimálně 3 denním dodržování zjistíš, že Ti stravovací nebo tréninkový systém nevyhovuje, napiš mi, co přesně Ti nesedí nebo s čím máš problém. Poradím Ti, jak stravu či cvičení uzpůsobit.

Pokud i přesto bude nadále nespokojená, můžeš zažádat o vrácení peněz. Obratem Ti pošlu částku v plné výši zpět.

Proměny

Ohlasy holek, které e-book už mají.

profile-pic

Před programem má strava obsahovala dost sladkostí, světlého pečiva, sem tam ovoce a velmi málo zeleniny. Během programu jsem se cítila velmi dobře a nebyla jsem unavená. Váhový úbytek, kterého jsem dosáhla, je 6 kg. Na tělesných mírách je to přes prsa, pas a boky mínus 8 cm, přes stehna mínus 3 cm a přes paže mínus 2 cm. E-book bych určitě doporučila, je skvělý!

Alena Snížková
profile-pic

Před zakoupením e-booku jsem měla hodně nevyváženou stravu, založenou převážně na sacharidech. E-book je sůl nad zlato! I když jsem nastavení úplně 100% nedodržovala, tak teď u konce mohu zhodnotit, ze jsem si vytvořila zdravé návyky. Především mě e-book naučil plánovat dopředu. Naučila jsem se jíst 5x denně a chystat si jídlo den předem do krabiček, tréninky jsem si přesně rozvrhla a hlavně dodržela. Díky e-booku se mi podařilo zhubnout 8kg a celkově mám o 19 cm na tělesných mírách méně.😍E-book bych doporučila a už jsem tak i udělala!😁😊

Tereza Kocí
profile-pic

Před zakoupením e-booku jsem se stravovala zdravě, ale nedržela jsem se tolik té stravy. Během programu jsem se cítila skvěle. Strava i cvičení bylo super. Původně jsem si představovala lepší výsledky, ale i tak jsem spokojená. Dosáhla jsem plochého břicha a mám viditelné náznaky břišních svalů. E-book bych doporučila!

Nicola Bušková
profile-pic

Než jsem si zakoupila e-book, jedla jsem hodně sacharidů a málo bílkovin. Některý den jsem nesnědla bílkoviny téměř žádné. Břicho jsem cvičila 2x týdně v posilovně, ale neefektivně. Když jsem se začala řídit programem, cítila jsem se "lehce", za celou dobu jsem neměla pocit nafouklého břicha a už jen to mi dodávalo motivaci a pořád jsem cítila, že to funguje. Po 3 týdnech jsem ale měla méně energie. Pociťovala jsem to především, když jsem cvičila kardio. Cvičení i stravování mi sedlo jako plán na míru. Nikdy jsem se nevyznala v tom, co mám vlastně jíst a kolik, díky programu jsem se vše velmi jednoduše naučila. A mé výsledky? Zhubla jsem 6 kg a mám o 8 cm méně v pase. Všichni si začali všímat, že hubnu a zajímali se co dělám. E-book tedy jednoznačně doporučuji a už jsem tak i udělala!

Veronika Lexová
profile-pic

Před programem jsem se snažila jíst zdravě. Moc často jsem nemlsala, ale jedla jsem více než jsem měla a ve špatném poměru. Když jsem začala s programem, tak jsem první dny usínala hladová. Proto už vím, že jsem jedla dříve více než měla. A cvičila jsem hlavně doma cvičící programy s vlastní váhou. Při programu během výzvy jsem zapojila opět fitko a kardio. Kolikrát jsem šla cvičit i když už bych se už nejradši jen válela. Takový bič nade mnou. Hlavně odjet kardio při těchto vedrech :). Díky e-booku jsem dosáhla skvělých výsledků: V pase - 11 cm, hrudník - 4 cm, hýždě - 4 cm, boky - 6 cm a váha - 2 kg. Jsem nadšená a program mě moc bavil a e-book je perfektní! Doporučuji všem, kteří ještě stále váhají.

Lucie Kory
profile-pic

Před zakoupením e-booku jsem se stravovala zdravě. Akorát jsem měla jinak nastavené makroživiny a nejedla jsem před cvičením. První týden jsem měla problém vše sníst, pak to už šlo. Vůbec jsem nepociťovala hlad. Ani ve službách (dělám 28h) - z toho jsem měla největší obavy. Díky programu mám skoro ploché bříško a ještě budu pokračovat dle instrukcí tak cca 2 týdny. A myslím, že díky správnému stravování před a po tréninku jsem začala více nabírat svaly. E-book bych rozhodně doporučila!!!

Hedviga Karafiátová
profile-pic

Před programem jsem se stravovala velmi, velmi bídně, téměř nijak, nebyl pocit hladu. Necvičila jsem téměř 20 let. Cvičení jsem prováděla zodpovědně. Vždy jsem z toho měla dobrý pocit. Stravovací plán jsem si nezakoupila, přesto jsem svůj jídelníček zcela změnila, obohatila jej a podle receptů na @veganzastore se učila používat zdravé potraviny. Nikdy bych nevěřila, jak je příprava jednoduchá, zábavná a jídlo jsem jedla s chutí. Formuje se mi postava do pěkných tvarů. Přesto, že jsem byla štíhlá, mi ubyly za měsíc 4 cm v pase, zaoblily se boky - + 1cm. Bříško ukázalo své skryté svalíky. Teď už jen bojuji s přebytečnou vrásčitou kůží, která kazí celkový dojem. E-book bych doporučila a už se tak stalo. Nemám co vytknout!

Jana Bozděchová
profile-pic

Před vstupem do programu jsem stravu nějak neřešila, vždycky jsem zastávala názor, že mi jenom cvičení stačí, ale po narození dvou dětí a přibrání 25 kilo jsem zjistila, že jenom cvičení stačit nebude. Jinak jsem chodila 2x týdně do fitka na kondiční cvičení, ale břicho jsem nijak zvlášť necvičila. Během programu jsem se cítila překvapivě dobře, trošku jsem se bála "diety", protože jsem stravu předtím nikdy moc neřešila, ale byla jsem dost překvapená, jak málo stačilo a jak byla úprava jídelníčku jednoduchá a nijak mě neomezovala, takže naprostá spokojenost. Zhubla jsem 7 kilo a trochu se ztratilo bříško, jako ještě to není ono na 100% , ale budu pokračovat a do léta to ploché břicho bude. E-book bych doporučila - je sepsán srozumitelně, není omezující a přinese vám výsledky.

Katka Řepová
profile-pic

Před zakoupením e-booku jsem cvičila víceméně pravidelně, jen jsem v tom neměla takový systém jako teď. Moje strava se skládala převážně ze zdravých potravin, ale nedoplňovala jsem všechno, co jsem potřebovala. Teď mám úplně jiný pohled jak na stravu, tak na cvičení. Více věnuji pozornost tomu, jak cvičím a zda dýchám správně, dřív jsem to nebrala tolik v potaz. Cvičení i strava během programu mi naprosto vyhovovaly, neměla jsem žádné komplikace. Cítila jsem se najednou lépe a také méně unavená. Cvičení naprosto bomba, moje fyzička úplně level up! 😍😍😍. Díky e-booku jsem dosáhla skvělých výsledků. Snížila se mi váha z 66kg na cca 60 kg. Celkově jsem zhubla po celém těle, s čímž jsem velice spokojená a pokračuji dále. E-book je skvělý pro každého, kdo chce se sebou něco udělat. Vřele doporučuji!

Kateřina Skibová
profile-pic

Než jsem si zakoupila e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, jedla jsem méně a hlavně jsem hodně omezovala sacharidy, místo nich jsem jedla více bílkovin, přesto jsem však nehubla. Od prvního dne programu jsem se cítila lépe, měla jsem více energie a to i na cvičení a sport vůbec. Tabulkový systém mi vyhovoval moc, neboť pro mě byl časově úsporný a bavilo mě si připravovat jídlo na celý den do práce do krabiček a do termonosiče. Cvičení taky super, pestré, zábavné a na břiše jsem postupně cítila pokroky. Zhubla jsem 4 kg, v pase ubrala cca 4 cm, ostatní míry se mi změnily cca od 2 cm dolů. V e-booku jsem našla vše potřebné a ocenila jsem i týdenní emaily a vychytávky! Určitě bych program doporučila!

Martina Kondrová

#hbz6t na Instagramu

Souhrn

Název e-booku:

E-book Hvězdné břicho za 6 týdnů

Formát:

PDF + externí instruktážní videa na Youtube

Počet stran a videí:

44 stran + 29 videí

Délka programu:

min. 6 týdnů

Cena:

1290 Kč

Cena trénink. protokolu:

590 Kč

Garance vrácení peněz:

do 14 dnů po zaplacení e-booku

Upozornění:

Tento e-book není vhodný pro ty, kteří čekají zázraky bez práce a nejsou ochotní na sobě pracovat a být disciplinované. Instrukce v tomto e-booku Tě krok po kroku dovedou k vytouženým výsledkům, ale jen za předpokladu, že se jimi budeš důsledně řídit.

Prodej ukončen

Další ohlasy holek, které e-book už mají.

profile-pic

Před začátkem programu jsem se snažila stravovat racionálně, ale... Vyhýbala jsem se luštěninám, oříškům a chyběla mi pravidelnost. Břicho jsem se snažila cvičit denně, ale nevypadalo tak, jak bych si přála. Cvičím jen doma, do fitka nechodím. Ještě než jsem začala, byla jsem dlouhodobě unavená (vyčerpaná). Z Tvého stravovacího plánu jsem byla nadšená - vyhovovalo mi, že nemusím složitě počítat kalorie i Tvá filosofie rozdělení surovin do dnů a na týden. Dokonce i tak banální věc, jako zjištění, že nemusím dbát na to, že ,,po 18h se nejí", ale že naše tělo funguje na cykly - mi psychicky pomohlo :-D ...V průběhu programu jsem se cítila klidnější, silnější (fyzicky i psychicky). Strava i cviky = super. Když jsem se konečně začala cítit fit a vypadala tak, jak bych si přála... Podařilo se mi konečně otěhotnět! :-D Termín porodu mám v květnu, takže po šestinedělí mě čeká opět práce s Tvým e-bookem! :-D :-D :-D ...Věřím tomu, že Tvůj e-book mi k otěhotnění (které jsem si dlouho přála a nedařilo se) také přispěl - uklidnila jsem se, protože jsem měla plán jak jíst a cvičit. Věděla jsem, kolik toho sníst a netrápila jsem se výčitkami svědomí... Jak jsem již napsala výše: Začala jsem se cítit fit fyzicky i psychicky! :-) E-book bych tedy určitě doporučila.

Simona Gieblová
profile-pic

Od léta 2016 jsem na veganské stravě a snažím se jíst zdravě. Cvičím už cca 5 let, ale nikdy jsem neměla žádný stanovený cíl či cvičební plán. Před začátkem programu jsem se bála, že mi nepůjde si nastavovat správně příjem a že budu mít hlad... Některé dny byly horší, když jsem byla celý den ve škole/ v práci a neudělala jsem si s sebou dostatek krabiček, ale většina dní proběhla úplně bezproblémově. Našla jsem si několik nových receptů, které jsem si zamilovala a budu je pravidelně zařazovat do jídelníčku i nadále. Cvičební plán je moc příjemný. Rozdělila jsem si ho a po dvou týdnech jsem šla na novou úroveň. Díky programu jsem si neuvěřitelně zpevnila břicho. Sice je na něm stále troška tuku, ale vylezly svalíky a já se cítím skvěle. Největší změna proběhla však v hlavě. Už vím, jak si co nastavit, jak se jen tak neplácat na místě, ale naopak dosahovat skutečných výsledků. E-book bych jednoznačně doporučila a už jsem tak i udělala.

Jana Krulichová
profile-pic

Dříve jsem si počítala kalorie v kalorických tabulkách, což mě dost omezovalo. Systém tabulkového počítání potravin mě nadchnul a vyhovuje mi mnohem více. Břicho jsem cvičila tak nějak podobně, ale dechová aktivace před začátkem každého posilování břicha tomu dala jasný směr. Během programu jsem se cítila naprosto skvěle. Celkově už cvičím dlouho a e-book jsem si nepořizovala na to, abych nějak rapidně shodila váhu, ale spíše vyrýsovala postavu. Na začátku jsem měla 51,4 kg teď mám 50,1. Stratil se tuk a svalíky se ukázaly. E-book bych určitě doporučila. Pokud někdo hledá nový směr jako já, tak je to skvělý start jak pro mě jako hodně pokročilou, tak i pro začátečníky.

Veronika Charvátová
profile-pic

Nikdy jsem si nepočítala kalorie ani se nestravovala podle plánu. Řekla bych, že jsem se stravovala tak "normálně" - obědy ve školní jídelně (přes víkend doma nebo příležitostně v restauraci), snídaně, večeře i svačiny doma. Jsem zvyklá jíst pravidelně. Myslím, že jsem se před e-book nestravovala ani nějak hodně zdravě ani nezdravě. Během programu jsem se cítila opravdu velmi dobře. Plánování jídelníčku byla pro mě novinka, kterou jsem si dost oblíbila. První týden mi plánování zabralo více času, ale během dalších týdnů to bylo snazší a snazší (i díky tabulce). A cvičení, z toho jsem byla hrozně moc nadšená! Je super, že každý trénink během týdne je jiný a tím i velice zábavný. Mám ráda sport, ale vlastně nikdy jsem do téhle doby necvičila a už vůbec ne pravidelně. A i proto mi videa s jednotlivými cviky moc pomohla, velmi si toho cením! Řekla bych, že jsem dosáhla výsledků, se kterými jsem za 6 týdnů opravdu spokojená. Váha šla dolů už během prvního týdne. A to mé snažení jsem pocítila třeba i u kalhot ;-), které mi byly těsnější a dneska je zapnu úplně krásně. A co se týče břišních svalů, ty se každý trénink pořádně nadřely, což jim opravdu prospělo. E-book bych určitě doporučila a vlastně jsem tak už učinila:). Tenhle e-book je fantastický.

Hana Víšková
profile-pic

Před e-bookem jsem se stravovala podle jídelníčku sestaveného na míru, který měl přesně daná makra, která musím ten v daný den sníst. Břicho jsem vůbec necvičila. Během programu mi strava vyhovovala, naučila jsem se dělat si jídlo pestřejší. Sice jsem před tím jedla podle jídelníčku, ale měla jsem tak oblíbená jídla, která jsem pořád točila dokola. S tvým stravovacím plánem jsem do jídelníčku více zařadila luštěniny, které jsem před tím vůbec nejedla. A taky ovoce :). Co se týče cvičení, tak cviky vypadaly vždy tak strašně jednoduše, ale když jsem pak začala cvičit zjistila jsem, že to vůbec tak jednoduché není. Bavila mě ta různorodost cviků, skoro žádný cvik jsem před tím, než jsem dle tvého e-booku začala cvičit, neznala. Myslím si, že jsem v rámci programu dosáhla dobrých výsledků a jsem s nimi spokojena. Rozhodně se "to" konečně hnulo. Cvičím cca 1,5 roku, vždy s nějakými pauzami a poslední dobou mě potkávala stagnace výsledků. Teď se to však konečně hnulo. Ubyly centimentry (nejvíce na břiše a v pase) a dokonce se mi hnula i váha. E-book bych rozhodně doporučila všema deseti. Je neuvěřitelné, jakých výsledků lze dosáhnout za tak krátkou dobu (což 6 týdnu ve cvičení je podle mě dost krátká doba).

Lucie Křížová
profile-pic

Před programem vypadala má strava následovně - 3 roky zdravá strava, 2 roky veganství. Břicho jsem cvičila 2x - 3x týdně, ale pouze základní cviky (sedy- lehy, plank..). Během programu jsem přišla na to, že se nemusím bát pořádně najíst a užívat si spoustu sladkých, ale zdravých jídel. Konečně jsem se naučila pořádně jíst, aby se mi nezpomaloval metabolismus. Cviky na břicho dají zabrat, užívala jsem si každý trénink a těšila se, že vyzkouším něco nového.Díky programu jsem dosáhla skvělých výsledků; váha: 74,8 kg -> 70,5 kg; tělesné míry: hrudník: 82 cm -> 76 cm, pas: 81 cm -> 74 cm, boky: 97 cm -> 92 cm, stehno: 61 cm -> 59,5 cm, paže: 34 cm -> 32 cm + spokojené bříško a psychická pohoda:). E-book je skvělý. Investované peníze určitě stály za to. Jsi pro mě obrovskou motivací a doporučila bych do určitě dále :).

Tereza Švestková
profile-pic

Pred programom som sa snažila stavu dodržiavať, ale brucho som takmer vôbec predtým necvičila. Po zakúpení programu som sa cítila naprosto skvele, E-book je naozaj dokonale prepracovaný a s jeho dodržiavaním som nemala najmenšie problémy. Bol pre mňa ako stvorený. Za 6 týždňov sa mi podarilo zhodiť 3,8kg a cez pás mám -5cm. Som z toho neskutočne šťastná a samozrejme pokračujem ďalej. E-book bych samozrejme doporučila a to všetkým, ktorí chcú niečo so sebou spraviť. Myslím, že je prepracované na vysokej úrovni.

Martina Gabaj
profile-pic

Před programem jsem se stravovala vegansky. Nejedla jsem moc velké porce bílkovin, zeleniny a hodně sacharidů. Také jsem měla vše dělané na oleji, téměř denně jsem jedla brambůrky a pila alkohol (nebo několikrát do týdne). Dělala jsem akorát pole dance 2-3x týdně a k tomu občas protažení. Změnu jsem cítila už během prvních pár dnů. Necítila jsem se hladová, ale zároveň ne nacpaná a unavená po jídle. Cítila jsem, že mám plošší bříško. Cvičení mi během pár dnů pomohlo na bolesti zad a zlepšilo mi držení těla. Naučila jsem se správnou techniku dýchání při posilování bříška a jak si sestavit nutričně vyvážený celodenní jídelníček tak, abych nehladověla. Zhubla jsem za 6 týdnů 5 cm v pase, 3,5 cm přes hrudník, 3 cm přes boky, asi 4 cm přes hýždě a i 2-3 cm na stehnech. Na váze ubyla asi tak 1,5 - 2 kg. Denně jsem si dopřávala 2-3 čtverečky hořké čokolády. Konečně začínám mít viditelné břišáky a i mi vyskočily větší svaly na zádech i když tam už jsem měla slušný základ díky pole dance. Mimoto jsem se naučila jak moc je k aktivitě jako je pole dance důležité i posilovat mimo, právě aby nebolela záda apod. Také cardio a hiit mi přijdou suprové a myslím, že už mám lepší fyzičku. Rovněž nepiji téměř alkohol, takže to beru jako celkový takový detox. Navíc, když si zacvičím ráno, úžasně mě to probere a jsem mnohem více produktivní! Také jsem objevila spoustu nových chutných fitness receptů. E-book bych rozhodně doporučila. Kniha není jen na 6 týdnů, jsou tam i pokročilejší fáze, tudíž i kdykoliv v budoucnu se k ní můžete vrátit.

Marie Mrázová
profile-pic

Začala jsem s veganstvím ještě před programem a také si zvolila takovou cestu. Byl to odvážný krok a jsem za to ráda. Cvičilo se mi pokaždé dobře. Celý program mi maximálně vyhovoval :). Bála jsem se, že to bude nějak složité, ale naopak vůbec nebylo, vše v něm bylo velmi srozumitelné. Díky programu se cítím konečně skvěle a budu rozhodně pokračovat dál. E-book bych určitě doporučila všem, kteří o něm uvažují.

Simona Frankova
profile-pic

Před programem jsem se snažila stravovat “zdravě”. Oproti programu jsem měla více sacharidů (bez bílého pečiva), téměř bez luštěnin,nepoužívala jsem obilná a ořechová mléka. Cvičila jsem 1x týdně v posilovně všechny svalové skupiny (gravity systém), břicho 2-3x týdně doma podle různých YouTube videí. Kardio 1-2x týdně běh. Když jsem začala s programem, tak pro mě byly první 2 týdny na nižších sacharidech trochu náročnější na psychiku- pak si mozek zvykl a byla jsem OK, měla jsem dostatek energie, jedla 6-7x denně, abych neměla hlad. Velmi mi pomohl návod jak jíst před a po tréninku. Oceňuji recepty pro inspiraci. Cvičení bylo super, nebylo nezáživné, mákla jsem si, vše jsem zvládla doma ( a s improvizací i na dovolené bez posilovny ). Teď už vím, že jsem předtím cvičila málo core-cviků na vnitřní břišní svaly a také vím, jaký je jejich účinek! S výsledky jsem moc spokojená, zúžil a zviditelnil se mi pas, vyrýsovaly se břišní svaly, zmenšil se objem zadku i stehen a zmenšila se mi konfekční velikost o 1 čïslo. Na začátku jsem se nevážila ani neměřila, ale změna je viditelná. E-booku bych určitě doporučila.

Petra Horáčková
profile-pic

Spadla jsem do předvánočního a Vánočního obžerství 😀... takže byl můj jídelníček před začátkem s programem, na bodu mrazu - břicho jsem vždy cvičila, ale jak každý zná, takové ty základní cviky (sklapovačky na lavici, přitahování nohou k tělu atd.). Zakoupit program jsem se odhodlávala skoro rok. Nevím, proč jsem nezačala hned. Program je jednoduchý, vše je přehledné a cviky jsou krásně ukázány ve videu. Spoustu cviků jsem viděla poprvé v životě a hodně mě překvapilo, že jsem cítila svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že je na břiše mám😀. Spokojenost je tedy maximální! Vše mi vyhovovalo! Díky programu jsem dosáhla krásných výsledků! Mé výsledky v číslech: 2.1.2019 (začátek) - boky 92c, pas 77 cm, váha 69,5 kg. 10.2.2019 (konec) boky 87 cm, pas 72 cm a váha 65 kg. Akorát mě mrzí, že poslední týden a půl jsem již nemohla doklepat do konce. Bohužel mě složila chřipka, jakmile se dám do pořádku, opět cvičení zařadím ke svým tréninkům ve fitku a budu opět pokračovat dále k vysněnému břichu! Hlavně na sobě vidím, že se mi výrazně zpevnilo břicho! Celý život bojuji s dietami a cvičením a to hlavně v oblasti břicha a konečně vidím opravdový výsledky! Z toho mám ohromnou radost!. E-book jsem už doporučila dvěma kamarádkám a obě program již mají a makají 🥳🥳🥳💪🏼💪🏼💪🏼. E-book jednoznačně doporučuji!

Kristýna Chovancová
profile-pic

Před programem Hvězdné břicho za 6 týdnů, jsem se stravovala sice zdravě a vegansky, ale výsledky jsem neměla. Břicho jsem cvičila špatně, jelikož jsem neměla správnou techniku a nepodsazovala jsem pánev 🙂💪. Během programu jsem se cítila naprosto božsky. Neměla jsem ani žádné chutě na sladké. A cvičení podle #HBZ6T mě strašně bavilo. S výsledky jsem velice spokojená! Jsem o 3kg lehčí a v cm jsem zhubla také a to po celém těle. S programem jsem byla spokojená a nic mi nechybělo! Určitě bych ho doporučila všem, kteří chtějí zlepšit svou postavu 🙂🙂. Moc ti Katy děkuji a rozhodně nelituji, že jsem do toho šla!!!! DÍKY!

Monika Koláčná
profile-pic

Pred programom bola moja strava zdravá, ale nie 100%. Cviky na brucho klasické, na priame a vonkajšie svaly. Počas celého programu som sa cítila výborne :)! Stravovací protokol som nemala, ale tréningy mi veľmi veľa dali. Konečne mam spevnené a výrazne štíhlejšie bruško s brušákmi ☺️ Spodná časť ešte nie je podľa predstáv, takže pokračujem s Tebou 😘. Si skvelá a ja Ti veľmi ďakujem 😍! Program by som určite odporučila aj ostatným.

Martina Palenikova
profile-pic

Pred začiatkom programu som cvičila myslím že aj správne, zhodila som 12 kíl aleee nikdy som si nedokázala urobiť ten správny jedálniček, ktorý by ma skutočne bavil a ktorým by som si aj udržala váhu, stále som nabierala kila späť... Nikdy mi nič nechutilo tak, ako teraaaz. Celý program ma naozaj bavil a dokonca som prekvapila samú seba svojou vytrvalosťou. Počas celého programu som sa citila výborne, každý týždeň som poctivo cvičila a tešila sa ako bude vyzerať konečný výsledok. Zbavila som sa nafúknutého bruška, 4 kíl a aaa veľa centimentrov. Bola to skvelá voľba a program by som určite odporučila.

Nikoleta Sulakova
profile-pic

Před programem jsem se snažila cvičit každé ráno, když to bylo možné a stravovala jsem se 5x denně. V průběhu programu jsem nepociťovala během dne hlad. A měla jsem dost síly a energie na další tréninky. Díky e-booku jsem dosáhla neskutečných výsledků. Konečně jsem zase spokojená. E-book bych rozhodně doporučila všem, kteří nad ním uvažují.

Lenka Slunečková
profile-pic

Před program jsem se stravovala tak nějak zdravě, ale s jídlem během programu se to nedá porovnat. A co se týče cvičení břicha? Tak to bylo na bodu mrazu 😁. Když jsem s programem začala, dávalo mi cvičení ze začátku hodně zabrat, ale bylo zábavné. Strava byla skvělá, jsem velice spokojená. Břicho i boky šly dolů - hurááá. ROZHODNĚ NEKONČÍM !!! Program Na 100% doporučuji a děkuji!

Štěpánka Krivošová

Máš ještě otázky?

Obsahuje stravovací protokol přesný rozpis jídel den po dni na celých 6 týdnů?

Není jídelníček podle e-booku příliš finančně nároční? Budu potřebovat nějaké speciální potraviny, či doplňky?

Co když nechci hubnout, ale pouze si vypracovat břišní svaly?

V jaké podobě je tedy jídelníček sestavený?

Je program Hvězdné břicho za 6 týdnů vhodný jen pro vyrýsování, tedy shození posledních kil, anebo i pro ženy s nadváhou?

Kateřina Blažčíková

Kateřina Blažčíková je nadšená sportovkyně, výživová poradkyně a také NPC bikini závodnice. Její vášeň ke sportu a zdravému životnímu stylu se stala zároveň i jejím posláním. O své nabyté zkušenosti, poznatky a know-how se každý den dělí s lidmi na sociálních sítích, natáčí videa
a pomáhá tak druhým na cestě k vytouženým výsledkům. Náplní její práce je především komunikace s klientkami, kterým na míru připravuje stravovací a tréninkové plány a nabízí
i psychickou podporu a koučink. Pod jejími křídly prošlo už více jak tři sta spokojených dívek
a žen, které si kromě osvojení správných stravovacích návyků a strategií mnohdy vybudovaly
i zdravou sebeúctu a přátelský postoj k sobě sama. Katy je skvělý průvodce a fitness kouč
pro všechny, kteří tápou v oblasti výživy a sportu a hledají pomocnou ruku v podobě profesionála a zároveň kamarádky.

Petr Gono

Petr Gono je fitness trenér z Plzně s hlubšími znalostmi fyzioterapie, které ve své praxi uplatňuje. Díky svým četným zraněním z mládí se musel vzdát svého sportovního snu a tuto nepřízeň nakonec obrátil v poslání pomáhat druhým. Petr se zcela odlišuje od jiných trenérů tím, že klade na první místo zdraví a své klienty tak provádí kvalitními tréninky s důrazem na správné provedení cviků, vyrovnání dysbalancí a udržitelné výsledky. Za svou devítiletou praxi nasbíral cenné poznatky a při své každodenní práci se svými klienty pochopil metody a zákonitosti, pro něž je hojně vyhledáván i vrcholovými sportovci. Petr je sázka na kvalitu a odborný dohled při cvičení, který vede k nejen k viditelným a vytouženým změnám, ale hlavně k silnému a zdravému tělu bez kompromisů.


>