Reference:
Hvězdné břicho za 6 týdnů

Pred programom bola moja strava zdravá, ale nie 100%. Cviky na brucho klasické, na priame a vonkajšie svaly. Počas celého programu som sa cítila výborne :)! Stravovací protokol som nemala, ale tréningy mi veľmi veľa dali. Konečne mam spevnené a výrazne štíhlejšie bruško s brušákmi ☺️ Spodná časť ešte nie je podľa predstáv, takže pokračujem s Tebou 😘. Si skvelá a ja Ti veľmi ďakujem 😍! Program by som určite odporučila aj ostatným.

profile-pic
Martina Palenikova

Momentálně jsem 7 měsíců po druhém porodu. Začala jsem cvičit před dvěma měsíci HIIT tréninky doma (cvičení ob den 15min.). Stravu jsem neřešila. Jedla jsem hodně sladkého a téměř žádnou zeleninu. E-book a hlavně výzva mě nakopla, abych skončila s rafinovaným cukrem, což jsem měla v plánu už delší dobu. Zatím díky dodržování jídelníčku nemám ani chutě na sladké a zkouším nové recepty, hlavně na dezerty bez cukru. Ke cvičení HIITů jsem si přidala tréninky na břicho a musím říct, že úbytek 3 cm v pase hned po prvním týdnu jsem nečekala:-) Po druhém týdnu už jen 1 cm, ale tím jsem se dostala na míru před otěhotněním. I vizuálně to začíná vypadat na to, že cvičím. Už se těším na výsledek po celých 6ti týdnech.

profile-pic
Olga

Ahojky Katty, opravdu mě překvapilo, jak skvěle se dá podle tvé tabulky stravovat, první dny jsem lehce tápala, ale teď už si s tím vyloženě hraju , baví mě to a vím, že budu schopná pokračovat i dál. Taky jsem si uvědomila, že jsem jedla hrozně málo zeleniny a luštěnin, ale zároveň i celkově bílkovin. Prostě jsem se špatně stravovala a vůbec to nechápala . U mě je bříško problematická partie, drží se mi na něm tuk nejdéle, takže samozřejmě jako první mi šly dolu prsa, ale všimla jsem si, že i boky ze zmenšily, zatím jsem se nepřeměřovala, nechám si to až na konec. Důležité je, že cítím pevnější i břicho. Cviky jsou fakt super a u některých jsem se klepala jak ratlík . Taky mě začalo bavit díky tobě běhání a posilování ještě víc. Teď jsem ve fitku cca 5x týdně . Po dokončení programu budu rozhodně pokračovat dokud nebudu spokojená a potom si nejspíše nechám poradit, jak navýšit příjem a udržovat se .

profile-pic
Simona Krausova

Stravuji se již delší dobou zdravější formou a k tomu jsem již 2 rokem vegetarián. Největší problém v mém stravování bych viděla v nízkém příjmu bílkovin a větší příjem sacharidů. A miluji ovoce, kterého jsem taky jedla požehnaně. Co se týká cvičení břicha, tak jsem ho měla zařazené vždy v nějakém kompletním cvičení, nezaměřovala jsem se na jednotlivé cviky, ale na cvičení těla celkově. Vyhovovala mi forma HIIT cvičení. Co se týká stravy, tak největší problém první týden byl omezený příjem ovoce, ale musím říct, že po týdnu abstinenční příznaky odezněly. Je to super metoda jak si na celý den rozdělit jídlo a hospodařit s ním, to mě opravdu bavilo si vážit a plánovat. Cvičení je rozděleno opravdu dobře, kdy se zaměřuji na jinou část těla a posilovací cviky na břicho byly pro mě premiéra, kdy jsem se naučila soustředit na techniku a ne jen bezhlavě něco odcvičit. Celkový úbytek váhy za 6 týdnů byl o 7,9 kg méně, z toho na tělesných mírách: Ruce: - 2 cm, Stehna - 3 cm, Zadek - 4 cm, Břicho - 5 cm, Pupík - 6 cm, Pas -7 cm. V tomto směru doporučovat ani nemusím, jelikož když mě holky viděli, tak jsem je tak namotivovala, že chtějí taky😀😀😀. Ale jednoznačně určitě bych doporučila, je to super návod jak si nastavit řád. Mě tento styl e-booku vyhovoval, je to forma, že každý si může vybrat co mu vyhovuje nejlépe a rozdělit si to jak potřebuje 💖💖💖💖 Za mně velké díky 😍

profile-pic
Zuzana Kudrnová

Před začátkem programu jsem se snažila stravovat "zdravě" a snažila jsem se pravidelně chodit cvičit. V průběhu programu jsem se cítila dobře, nehladověla jsem a stravovala se vědomě pravidelně. Nejvíc mi vyhovovala snídaně do 1 h po tom, co jsem vstala, protože jsem se opravdu naučila tu snídani nešidit a nejsem lína si snídani připravit. S výsledky jsem spokojená, zmenšil se mi nejen objem v pase, ale zároveň se cítím lépe, zlepšila se mi kondice a hlavně jsem si vytvořila "závislost" na cvičení, ve kterém určitě nehodlám přestat. Ve cvičení na břicho pokračuji dále, protože jsem se k fázi 3. nedostala, pokračuji tedy dál a těším se z dalších pokroků. E-book bych doporučila každému, kdo se neumí rozhoupat sám a hledá výzvu. Taky lidem, kteří se hledají, aby se díky tomuto plánu naučili mít rádi sami sebe. E-book je dostatečně motivující a vše je vysvětleno a podáno opravdu skvěle - od stravovacího plánu až po tréninky :-).

profile-pic
Tereza Cupalová

Než jsem si koupila e-book, měla jsem silové tréninky v podstatě stejné. Před hbz6t jsem nedělala vůbec žádné kardio ani HIIT, břicho jsem cvičila jeden den v týdnu kolem 40 min a to zcela jiným způsobem, než by se mělo. Díky e-booku jsem si uvědomila, jak důležité je správné dýchání, které aplikuji i u jiných cviků. Cvičení má teď úplně jiný spád, svaly bolí i při klasických cvicích a to jen díky správnému prodýchávání. Dále jsem ráda, že mě e-book motivoval k běhání, ve kterém jsem se po několika týdnech znovu našla. Jsem moc spokojená, výsledky byly vidět už po 2 týdnech a to jen úpravou tréninku. Jídlo jsem nijak neupravovala, jedu IIFYM. Děkuji, co pro nás děláš, jen tak dál!! ♥

profile-pic
Pavlína

Před E-bookem jsem jedla i cvičila nepravidelně. S jídlem to nebyla žádná sláva - jako vegetariánka (a se snahou získat živočišné produkty mimo průmyslové řetězce), jsem se dost odbývala. Ve cvičení převládalo kardio, různé studiové hodiny a z fitka jsem měla děs:) Ze začátku mě E-book trochu vyděsil. Množství jídla, doba věnovaná přípravě a počítání, se mi zdálo nepřehledné. E-book jedu 3 týden a už jsem si našla způsob jak skloubit jídlo, cvičení i práci. Určitě mi pomohl rozhoupat se a zavést pravidelnost do stravování i cvičení. Uvidíme, jak to půjde dál, ale baví mě to a to je hlavní! :)

profile-pic
Tereza

Před zakoupením e-booku jsem se stravovala zdravě. Akorát jsem měla jinak nastavené makroživiny a nejedla jsem před cvičením. První týden jsem měla problém vše sníst, pak to už šlo. Vůbec jsem nepociťovala hlad. Ani ve službách (dělám 28h) - z toho jsem měla největší obavy. Díky programu mám skoro ploché bříško a ještě budu pokračovat dle instrukcí tak cca 2 týdny. A myslím, že díky správnému stravování před a po tréninku jsem začala více nabírat svaly. E-book bych rozhodně doporučila!!!

profile-pic
Hedviga Karafiátová

Než jsem si koupila e-book, jedla jsem zdravě a snažila se mít vyvážený jídelníček. Jakožto vegetarián jsem vždy chtěla, aby mé tělo dostávalo vše, co potřebuje. Cvičení a celkově být aktivní je a bylo mou součástí, chodím do fitka 5-6 týdně a každodenní procházky mi zaručují dostatečný pohyb. Cvičení obsažené v e-booku je bezva. Sestavený stravovací plán je skvělý pro kreativitu, přípravu jídla, plánování a hlavně porozumění, co se týče skladby jídla.

profile-pic
Zdenka Hájková

Před začátkem výzvy v e-booku jsem se stravovala zdravě, ale jedla jsem hrozně málo (přibližně 1400 kcal denně). Průběh celého programu mi velmi vyhovoval. Vlastně se to moc nelišilo od mé předchozí stravy, ale přeci jen tam byly změny a to rozhodně k lepšímu. Zpevnila jsem si střed těla a shodila nějaký ten přebytečný tuk. Ještě s programem budu i nadále pokračovat, neboť mám dojem, že by výsledky mohly být ještě lepší. A jestli bych e-book doporučila? Rozhodně! Skvělé výsledky za krátkou dobu, to chce přeci každý:D

profile-pic
Jana Hudyová

Už před programem jsem zařazovala 5x týdně pole dance, 1x týdně brusle a 1x týdně posilku. Má strava se skládala především z velkého množství zeleniny a bílkovin, kalorie jsem ale nepočítala a ani nesledovala. Ze začátku programu mi na mé poměry přišlo až moc jídla, ale postupně mi to nestačilo a pociťovala jsem i hlad. Dříve jsem mívala v pase 64 cm, o Vánocích jsem však nehlídala konzumaci cukroví a dostala se tak na 67cm. Po programu mám v pase 62 cm. E-book bych doporučila všema deseti :-).

profile-pic
Lea Pialová

Před programem jsem měla klasickou balancovanou dietu s lehkým kalorickým deficitem a docela mi to i vyhovovalo, ale pak jsem měla nějaké problémy se zuby a na 3 až 4 měsíce jsem vypadla z režimu. Pak byly Vánoce a já měla 6,5 kg nahoře:-(. Během programu jsem se cítila naprosto skvěle, ze začátku jsem měla sice trošku problém s luštěninami, na které jsem nebyla skoro vůbec zvyklá, ale nakonec jsem si je oblíbila a tak si je i teď zařadím do jídelníčku. Cviky mi vyhovovaly a moc mě bavily. Výsledky jsou u mě naprosto ohromující, přes břicho jsem zhubla 15 cm a na váze jen 4 kg, což znamená, že tuk šel hlavně z břicha a to je přece cílem :-). A hlavní výsledek je v hlavě, cítím se zase svěží, plná elánu a sexy :-). E-book bych doporučila rozhodně každému, kdo se chce nakopnout nebo někam posunout nebo je začátečník a chce naučit, jak správně jíst a cvičit :-).

profile-pic
Klaudie Bílá

Než jsem si koupila e-book, tak mé cvičení bylo velmi podobné, ale jídlo se následně změnilo docela hodně. Už nějakou dobu jsem se snažila omezit živočišnou stravu a tím, že e-book je i ve veganské verzi, se mi můj přechod výrazně zjednodušil. Nejvíc mi e-book pomohl v přechodu na veganskou stravu. Nejsem čistě vegan, pořád občas používám vejce a ryby, ale ostatní produkty už nekupuji vůbec. Další věc, která se u mě zlepšila je břicho, které je mnohem pevnější a stabilnější i pro ostatní cviky jako jsou třeba dřepy a mrtvé tahy. Poslední věc, pro mě velmi důležitá, bylo když jsem ze svého redukčního režimu naskočila na oněch 1850kcal. Tolik energie jsem necítila dlouho a poprvé v životě jsem se rozhodla, že nechci už jen hubnout, že na to chci chvíli zapomenout, protože už mě omezování nebaví a že se začnu soustředit na svalový a silový rozvoj. Takže po 6 týdnech s e-bookem a předtím x týdnech a nekonečných kolech více či méně úspěšných redukcí, naskočím na reverzní dietu a možná se konečně dostanu na svých udržovacích 2200kcal. Je to možná jiná zkušenost než mají ostatní slečny, ale pro mě to bylo v tomto ohledu hodně osvobozující. Děkuji!

profile-pic
Karolína

Před programem jsem se stravovala 10 měsíců převážně low carb stravou, s menšími hříchy. V průběhu programu jsem se cítila bezvadně, protože jsem mohla konečně sacharidy, které mi chyběly. Dosáhla jsem velkého zlomu, tedy dostat se přes magické číslo 60 kg, které mi nešlo překonat 16 let a rok tvrdé dřiny a odříkání. Celkem je to tedy -3 kg a pár centimetrů na tělesných mírách. E-book bych rozhodně doporučila, protože funguje!

profile-pic
Klara Cerna

S programem jsem začala těsně po šestinedělí, takže jsem cvičila jen těhotenské pilates a pak na pánevní dno. Jedla jsem racionální stravu, ale výrazně se neomezovala. Před těhotenstvím jsem byla zvyklá počítat si makra, silově cvičit, ale břicho jsem izolovaně necvičila. Během programu jsem se cítila perfektně, strava mi naprosto vyhovovala. Cvičení se mi moc líbí, především pro pestrost, bohužel díky krátké době po porodu zatím nejsem schopná provádět všechny cviky. Mám disbalance a břicho neumím správně používat, právě proto mi vyhovují dechové aktivace a lehké cviky. Díky programu jsem shodila na váze, výrazně se mi zúžil pas, zmenšila se diastáza, zmizely bolesti zad a zpevnil se mi komplet trup. E-book bych určitě doporučila.

profile-pic
Tereza Hostinská

Před začátkem programu jsem se stravovala podle svého a furt jsem se svými výsledky ani stravou, nebyla spokojená. Řekla jsem si dost a hledala jsem pomoc se stravou i s tréninky. E-book mi pomohl uvědomit si, že dělat sklapovačky 100x za den nemá vůbec cenu, když nevíš jak u toho máš dýchat. Důležité je poslouchat své tělo a vnímat každý dech. Děkuji, za odpovědi na mé dotazy a motivaci!

profile-pic
Nikol

Jídlo miluju! Dá se říct, že vařím pestře a z kvalitních ingrediencí, žádné náhražky a polotovary - to je základ. Velkou inspirací je mi Kamu a vůbec kuchaři, kteří jídlo povznáší na umění :) Na čem jsem ale "ujížděla", byly sýry (zrající, tučné, s plísní), ořechy a ovoce ve velkém. A taky oliváč :) Cvičím doma sestavy od Jillian Michaels, pilates a jógu. Žádné extra cviky na bříško. Když jsem začala s programem, musela jsem si ze začátku zvyknout na vyšší příjem bílkovin (což člověk podvědomě ví, že má jíst více, ale až v tabulce jsem teprve viděla ten rozdíl), taky pitný režim pokulhával, teď vařím čaje do půllitru a mám ho pořád na stole na očích. I na obsah luštěnin a vajec jsem si musela zvyknout, ale díky brownies to jde najednou úplně samo!). Sacharidů je pochopitelně zase méně, ale cca 30-40 g na porci je nakonec docela v pohodě, talíř je najednou zaplněn zeleninou ve větší míře. Tělu vždy tak 2 týdny trvalo, než se sžilo s novým naprogramováním (občas pocit plnosti, nadýmání). Třetí týden už bylo vše v pořádku. No a pak přišla změna - lámal se stravovací plán, nastaly změny, tak zase nový podnět pro mé tělo :) Každopádně hlady jsem netrpěla nikdy (jídlo si krabičkuji a plánuji do 4-5 porcí na den), spíš jsem si říkala, jestli to opravdu všechno můžu sníst. Ke cvičení jsem přidala kardio + cviky na bříško z protokolu, které jsou naprosto parádní! Mým cílem nebylo vyloženě hubnout, ale spíše lehce splasknout :). A mé výsledky?: Prsa zůstávají! - 86 cm, - pas -4 cm (69 ze 73 cm), - zadek -3 cm (95 z 98 cm), - boky -4 cm (85 z 89 cm), - váha -3 kg (61 ze 64 kg). Změna je nejen fyzická, ale u mě i psychická. Bez disciplíny to samozřejmě nejde, ale e-book rozhodně doporučuji!

profile-pic
Veronika Č.

Katty, moc tě touto cestou poprvé zdravím :-) Znám tvá videa již více než rok, vždy to pro mě byla skvělá inspirace, ale opravdu a pravidelně jsem tě začala sledovat asi v srpnu 2016. Několikrát jsem prošla tvá videa, kde jsi "mapovala" svou soutěžní přípravu a poprvé v životě mi začala "svítat naděje", že jsem možná našla někoho, komu bych mohla důvěřovat na své cestě. Mám za sebou bohužel jen špatné zkušenosti z hlediska nepochopení základních problémů, které dívky/ženy mají se svou postavou a právě z těchto "jáder půdlů" pak vznikají zběsilé kolotoče záchvatovitého přejídání - anorexie - bulimie.. nevím, zda-li smůlu na neurotické "výživové poradce", fitness trenéry bez schopnosti odhadnout výkonnost toho, koho trénují nebo na psycholožky, které do tebe chtějí cpát antidepresiva, mám jen já. Přitom jediné, co každá chceme je, abychom byly spokojeny ve svých kalhotech a nemusely si zakrývat rukou břicho, když sedíme.. a na to jsi mi dala recept - "kontinuálnost a vyváženost". Začala jsem již cca 2 měsíce zpětně dodržovat jídelní a tréningový plán "na zkoušku", který jsem si sestavila na základě tvých videí, článků a dalších informací z knih a pak jsem si "napsala Ježíškovi" o tvou knihu "Hvězdné břicho za 6 týdnů" a již od první chvíle, kdy jsem ji otevřela, jsem věděla, že jsem právě doplnila poslední střípky mozaiky, které jsem na své cestě potřebovala. Ta kniha je stručná, výstižná a moc milá :-) Obsahuje vše, co holky potřebují i když nemají s tvým systémem žádnou zkušenost. Já sama si počítám makra, protože mi to tak nejlépe vyhovuje, ale líbí se mi, jaký jsi zvolila klíč pro ty, které "nemakrují" a to hlavně proto, že je to návod, jak správně jíst v normálním životě a nevnímat to jako "dietu", což je i jeden z mých hlavních cílů. Co se týká cvičení, systém mi vyhovuje, protože se v něm projevuje stejná vyváženost jako v jídle a nemám potřebu se vždy zničit hned první dva dny tréningu, protože mám jasnou představu o tom, co mě čeká další dny, jak dlouho to bude trvat a jaký má systém celkově smysl. Já v tvé knize nevidím návod na to jak mít krásné bříško, vidím v něm návod na to, jak žít zdravě, bez extrémů a s radostí, jak si vážit sama sebe, jak být na sebe pyšná a mít se zase ráda. A za to ti moc děkuju, tohle je totiž ten největší dárek, co jsem mohla dostat :-)

profile-pic
Lenkita Lenny

Spadla jsem do předvánočního a Vánočního obžerství 😀... takže byl můj jídelníček před začátkem s programem, na bodu mrazu - břicho jsem vždy cvičila, ale jak každý zná, takové ty základní cviky (sklapovačky na lavici, přitahování nohou k tělu atd.). Zakoupit program jsem se odhodlávala skoro rok. Nevím, proč jsem nezačala hned. Program je jednoduchý, vše je přehledné a cviky jsou krásně ukázány ve videu. Spoustu cviků jsem viděla poprvé v životě a hodně mě překvapilo, že jsem cítila svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že je na břiše mám😀. Spokojenost je tedy maximální! Vše mi vyhovovalo! Díky programu jsem dosáhla krásných výsledků! Mé výsledky v číslech: 2.1.2019 (začátek) - boky 92c, pas 77 cm, váha 69,5 kg. 10.2.2019 (konec) boky 87 cm, pas 72 cm a váha 65 kg. Akorát mě mrzí, že poslední týden a půl jsem již nemohla doklepat do konce. Bohužel mě složila chřipka, jakmile se dám do pořádku, opět cvičení zařadím ke svým tréninkům ve fitku a budu opět pokračovat dále k vysněnému břichu! Hlavně na sobě vidím, že se mi výrazně zpevnilo břicho! Celý život bojuji s dietami a cvičením a to hlavně v oblasti břicha a konečně vidím opravdový výsledky! Z toho mám ohromnou radost!. E-book jsem už doporučila dvěma kamarádkám a obě program již mají a makají 🥳🥳🥳💪🏼💪🏼💪🏼. E-book jednoznačně doporučuji!

profile-pic
Kristýna Chovancová

Než jsem s programem začala, břicho jsem skoro vůbec necvičila a pokud ano, tak asi 1x za týden nějaké sklapovačky, zvedání nohou a nebo jsem se zavěsila za tyč. Stravovala jsem se zdravě, ale neřešila jsem množství jednotlivých makroživin. Ze začátku programu jsem byla ve stresu, ale pak to šlo samo a s režimem jsem se sžila. Množství bílkovinných potravin a ovoce, bych snědla normálně více, ale jinak skvělé. Cítila jsem se lehce. Cvičení mě hodně bavilo. Chvilku trvalo než jsem přišla na to, jak dělat správně některé cviky, ale myslím, že nakonec dobrý. Po programu mám o 3 Kg méně, o 3cm v pase méně a především výborný pocit, větší sílu, pevnější a zatažené bříško a celkově hezčí postavu. E-book bych jednoznačně doporučila! Už jsem o něm dokonce i před kamarádkami mluvila a říkaly, že si ho také koupí.

profile-pic
Eva Vitoušová

Jsem vegetarián a hledala jsem někoho, kdo ví jak to jde i jinak :-) a našla jsem úplnou náhodou tento e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů a zkusila ho. Ze začátku to nebylo úplně jednoduché, neboť jsem pracovně vytížená:-). Ze dne na den jsem změnila kompletně stravu:-))) ale až po týdnu jsem si vše srovnala, naplánovala a dodržovala. Celkově mi program vyhovoval, cvičení bylo také super. Za mě není co vytknout. Začínala jsem na 54 kg, aktuálně mám 50,1 kg, neměřila jsem se. Na váze mám rozložení těla v %, vím že šel dolů jen tuk, na startu jsem měla 20,4 % tuku, aktuálně mám 17,5% :-)))) takže paráda:-))) svaly mi zůstaly na 39,7% a zbytek je voda v těle. Určitě, je to skvělý start, když stagnujete nebo chcete něco se sebou začít dělat. Vše důležité je v e-booku jasně popsáno a ukázáno. Během těch 6 týdnů jsem nepřišla na nic, co by mi chybělo nebo nebylo jasné, takže jednoznačně doporučuji!

profile-pic
Petra Kruz

Než jsem si zakoupila e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, jedla jsem méně a hlavně jsem hodně omezovala sacharidy, místo nich jsem jedla více bílkovin, přesto jsem však nehubla. Od prvního dne programu jsem se cítila lépe, měla jsem více energie a to i na cvičení a sport vůbec. Tabulkový systém mi vyhovoval moc, neboť pro mě byl časově úsporný a bavilo mě si připravovat jídlo na celý den do práce do krabiček a do termonosiče. Cvičení taky super, pestré, zábavné a na břiše jsem postupně cítila pokroky. Zhubla jsem 4 kg, v pase ubrala cca 4 cm, ostatní míry se mi změnily cca od 2 cm dolů. V e-booku jsem našla vše potřebné a ocenila jsem i týdenní emaily a vychytávky! Určitě bych program doporučila!

profile-pic
Martina Kondrová

Jsem velký sportovec a prošla jsem různýma dietama, detoxama … jenže fungovalo to chvíli a pak se dostavil jojo-efekt, mám problémovou partii bříško :( a bohužel nevím jak na něj. Prošla jsem si i záchvatovým přejídám :(, sportuju, nejím maso a nevím jak se pořádně sestavit jídelníček, abych měla všeho dostatek, jedla jsem pátý přes devátý :( … a jednoho dne jsem si řekla, že vyzkouším e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů :-), když vidím ty výsledky na instagramu a motivovalo mě to. Začátek byl super, byla jsem nastartovaná a nadšená. V půlce přišla krize, ale nevzdala jsem to a výsledek byl také super. Cvičila jsem cviky z programu + běh (běhám odjakživa), kolo a skupinové aerobní lekce na které chodím už léta … vše mi vyhovovalo, ale občas jsem cítila, že mám malý příjem oproti výdeji. Jsem se svým tělem teď spokojená a e-book bude od teď mým pomocníkem, už konečně vím co a jak! Je skvělý, vyhovoval mi a určitě bych do doporučila dále.

profile-pic
Markéta

Stravovala jsem se bez vážení jídla na váze a také bez pití proteinu po cvičení. Cvičila jsem skoro stejně. Tedy 4x týdně, ale měla jsem jinak rozdělené svalové partie a méně kardia. Břicho jsem cvičila jen cca 2x týdně klasické sklapovačky.

Cítila jsem se dobře. Strava mi vyhovovala. Získala jsem díky tomu mnoho nových nápadů na veganskou kuchyni. A naučila se si jídlo zvážit a dodržovat určitý režim. Cviky na břicho super. Člověk se více snaží soustředit na ty cviky a dodržovat je. Jsou zajímavé. Na třetí fázy cviků břicha nemám ještě pořádnou rovnováhu a sílu ve středu těla. Proto budu určitě dále pokračovat v programu.

Dosáhla jsem úbytku tuku. Většího vyrýsování ramen, rukou a břicha.

Určitě.

Nemám.

profile-pic
Eva Kupková

Snažila jsem se vždy jíst zdravě a pravidelně cvičit. Nicméně, až tvůj e-book mi ukázal, že nejde o to jen jíst zdravě, ale přijímat i dostatečné množství makroživin. Před e-bookem jsem se hrozně bála sacharidů. Prakticky jsem je v druhé polovině dne už nezařazovala. Po cvičení jsem si dala jen protein, žádné sacharidy. Odpolední svačina se skládala ze samotného nízkotučného tvarohu, který mi nepřinášel radost...Teď už vím, že si můžu opravdu dopřát a přitom hubnout. Každé jídlo dne si můžu prostě maximálně užít :-). Během programu jsem se cítila moc dobře a neustále sytá, někdy možná až moc. Ale to proto, že moje tělo nebylo zvyklé na takový příjem jídla. Cvičení na břicho mi vyhovuje a jedu podle něj pořád. Ukázala jsi mi nové cviky, o kterých jsem do té doby neměla ani páru. Třetí fáze je opravdu masakr, ale zvládám jí :-). Moje břicho nikdy nevypadalo lépe. Díky programu mám vyrýsované bříško a celkově jsem zhubla 1, 5 kg a 1,2 % tuku (dle mé domácí váhy). Jsem malá a drobná, tak u mě ty změny v hodnotách nejsou tak markantní. Ale hlavně jsem se naučila správně jíst a to je nejvíc. E-book jsem doporučila 3 kamarádkám a rozhodně ho doporučiji i ostatním, kdo o něm uvažují.

profile-pic
Romana Vávrová

Pred programom som sa snažila stavu dodržiavať, ale brucho som takmer vôbec predtým necvičila. Po zakúpení programu som sa cítila naprosto skvele, E-book je naozaj dokonale prepracovaný a s jeho dodržiavaním som nemala najmenšie problémy. Bol pre mňa ako stvorený. Za 6 týždňov sa mi podarilo zhodiť 3,8kg a cez pás mám -5cm. Som z toho neskutočne šťastná a samozrejme pokračujem ďalej. E-book bych samozrejme doporučila a to všetkým, ktorí chcú niečo so sebou spraviť. Myslím, že je prepracované na vysokej úrovni.

profile-pic
Martina Gabaj

Ahoj Katty, jsem ve 3. týdnu Hvězdného břicha. Prozatím se neměřím ani nefotím, ale oblékla jsem kalhoty, které jsem měla ve skříni již pár let, takže úbytky určitě jsou! Velkou radost mi udělal ukázkový stravovací protokol. Nyní mám hodně pestrou stravu včetně luštěnin, které jsem tak zastoupené v jídle předtím neměla. Stravovací protokol umožňuje velkou a zdravou kombinaci jídel, ochutnala jsem již recepty s delikátním tofu a jsou velice chutné. I kdyby moje břicho nebylo za 6 týdnů hvězdným břichem, nebude mi to vadit, důležitý je pro mě pocit, že pravidelně cvičím, správně jím a ještě si při tom pochutnám. Jsem ráda, že jsem si e-book objednala!

profile-pic
Dada Stychová

Před programem jsem se snažila stravovat “zdravě”. Oproti programu jsem měla více sacharidů (bez bílého pečiva), téměř bez luštěnin,nepoužívala jsem obilná a ořechová mléka. Cvičila jsem 1x týdně v posilovně všechny svalové skupiny (gravity systém), břicho 2-3x týdně doma podle různých YouTube videí. Kardio 1-2x týdně běh. Když jsem začala s programem, tak pro mě byly první 2 týdny na nižších sacharidech trochu náročnější na psychiku- pak si mozek zvykl a byla jsem OK, měla jsem dostatek energie, jedla 6-7x denně, abych neměla hlad. Velmi mi pomohl návod jak jíst před a po tréninku. Oceňuji recepty pro inspiraci. Cvičení bylo super, nebylo nezáživné, mákla jsem si, vše jsem zvládla doma ( a s improvizací i na dovolené bez posilovny ). Teď už vím, že jsem předtím cvičila málo core-cviků na vnitřní břišní svaly a také vím, jaký je jejich účinek! S výsledky jsem moc spokojená, zúžil a zviditelnil se mi pas, vyrýsovaly se břišní svaly, zmenšil se objem zadku i stehen a zmenšila se mi konfekční velikost o 1 čïslo. Na začátku jsem se nevážila ani neměřila, ale změna je viditelná. E-booku bych určitě doporučila.

profile-pic
Petra Horáčková

Nikdy jsem si nepočítala kalorie ani se nestravovala podle plánu. Řekla bych, že jsem se stravovala tak "normálně" - obědy ve školní jídelně (přes víkend doma nebo příležitostně v restauraci), snídaně, večeře i svačiny doma. Jsem zvyklá jíst pravidelně. Myslím, že jsem se před e-book nestravovala ani nějak hodně zdravě ani nezdravě. Během programu jsem se cítila opravdu velmi dobře. Plánování jídelníčku byla pro mě novinka, kterou jsem si dost oblíbila. První týden mi plánování zabralo více času, ale během dalších týdnů to bylo snazší a snazší (i díky tabulce). A cvičení, z toho jsem byla hrozně moc nadšená! Je super, že každý trénink během týdne je jiný a tím i velice zábavný. Mám ráda sport, ale vlastně nikdy jsem do téhle doby necvičila a už vůbec ne pravidelně. A i proto mi videa s jednotlivými cviky moc pomohla, velmi si toho cením! Řekla bych, že jsem dosáhla výsledků, se kterými jsem za 6 týdnů opravdu spokojená. Váha šla dolů už během prvního týdne. A to mé snažení jsem pocítila třeba i u kalhot ;-), které mi byly těsnější a dneska je zapnu úplně krásně. A co se týče břišních svalů, ty se každý trénink pořádně nadřely, což jim opravdu prospělo. E-book bych určitě doporučila a vlastně jsem tak už učinila:). Tenhle e-book je fantastický.

profile-pic
Hana Víšková

Jsem lektorkou Jumpingu, takže cvičím několikrát týdně, přidávala jsem i různá posilovací cvičení (Břišní pekáč, formování postavy). Břicho jsem posilovala komplexně, přidávala jsem i cviky na core. Vždy jsem se snažila jíst zdravěji. Jenže zdravá strava nerovná se dietní, resp. můj problém byl v tom, že jsem i přes aktivní a zdravý životní styl začala v kombinaci s pracovním stresem a špatnou náladou přibírat na váze, po čase to bylo bohužel již vidět i na mé postavě. Před výzvou to šlo se mnou v kombinaci se stresem z kopce, ubylo mi lekcí ve fitku, méně jsem cvičila a bylo mi jedno, co sním. Bohužel se přidala i pravidelná návštěva fast foodů a konzumace různých pochutin, což mi pomáhalo v tom, cítit se lépe. Po Novém roce jsem si ale řekla dost a výzva mi pomohla vrátit vše zpět do starých kolejí i když vlastně - mnohem lepších! Nikdy jsem totiž nedosáhla takových výsledků. Nikdy předtím jsem totiž neměla představu o tom, kolik má jaké jídlo kalorií, a že "zdravý" fitness koláč, může mít stejné kalorií, jako kdybych si dala hamburger. A to byl důvod toho, že i když jsem hodně cvičila, nikdy to nemělo takový velký efekt. Stravovací plán u mě udělal největší posun! Když jsem začala s programem, tak začátky byly těžké - tedy co se týče stravy. Na cvičení jsem zvyklá - pouze jsem vyzkoušela zase nové cviky, které jsou fakt super a jako lektorka, která absolvovala řadu kurzů, musím zhodnotit, že jsou vážně kvalitní a v souladu s nejnovějšími trendy ve fitness oboru, kde už prostě se sklapovačkama díru do světa neuděláme. Na začátku mi z té razantní změny stravování bývalo i špatně. Po týdnu se však již vše srovnalo, a já pomalu začala i chápat celý systém. Líbilo se mi, že jsem se nemusela držet přísně nadiktovaného jídelníčku, ale že si každý plán uzpůsobí dle svých preferencí. Po čase už jsem si na režim zvykla a nebyl pro mě žádný problém připravit si jídla na celý den tak, abych se vešla do limitu, a zároveň abych potěšila své chuťové pohárky. 2x jsem byla dokonce na running sushi a nijak mi to neuškodilo, ba naopak! Díky programu jsem zhubla neskutečných 6 cm v pase, oblečení nemám již tak těsné. Pár cm (ale opravdu jen pár) šlo i v oblasti boků a hýždí, tam je to spíše zanedbatelné. Co je ale vidět nejvíce - pohled na mé bříško, které se nádherně vyrýsovalo. Díky dalším cvičením, které jsem do svého plánu zařadila, jsem navíc zformovala i další partie. E-book bych určitě doporučila!!!

profile-pic
Martina Frintová

Před programem jsem neměla na jídlo čas a nevěděla jsem kde začít, kolik čeho sníst a jedla jsem také dost nezdravě. Když jsem s e-bookem začala, dávalo mi upřímně zabrat všechno sníst, protože na mě to byly porce celkem velké :). Každopádně jsem se naučila spousty nových věcí ohledně svého jídelníčku. Naučila jsem se jídlo brát jinak, jako kámoše :)! A cvičení? Takhle jsem si ještě nemákla :)! Výsledky jsou nakonec ještě lepší, než jsem očekávala. Zhubla jsem nejen na břiše, ale celkově. Svaly ještě vidět nejsou, ale doufám, ze když to půjde dal tímto tempem, jako to šlo doteď, budou vidět velmi brzy! I po konci plánu chci pokračovat dál a po doporučené pauze bych si program ráda znovu zopakovala! A jestli bych e-book doporučila? Určitě!

profile-pic
Jana Kudláčková

Ahoj Katy, program jsem začala od 1.května, protože se mi líbil ten datum a celkově pozitivní květnová energie. Musím říct, že kg ani cm nešly poslední půl rok vůbec dolů a pořád se držely ve stejných stagnovacích číslech. Nyní, po teprve 14-ti dnech výzvy, je zase cenťáček dole a k tomu i jedno kilíčko:-) Konečně jsem se dostala pod mojí magickou šedesátku:-) a radost mám i z úbytku dalšího cm přes stehno a zadek. Jsem moc ráda, že moje tělo začalo opět po tak dlouhé době na něco reagovat, neboť jsem si s tím už trochu nevěděla rady a demotivovalo mě to. Nyní jsem s novými výsledky nabrala druhý dech. Program je přehledný a srozumitelný. Ze začátku jsem měla trochu problém s bílkovinami, protože jsem jich jedla příliš málo, ale už se to pomalu začíná zvyšovat. Chtělo to především pořádně nastudovat složení potravin:-). Cvičení je super a posílení vnitřních břišních svalů mi maximálně pomáhá při dalším posilování. Cítím tu změnu na středu těla, takže se těším co přinesou další dny :-)

profile-pic
Hana Hlavatá

Ještě než jsem si objednala e-book, jedla jsem podle jídelníčku od výživové poradkyně. Vyhovovalo mi to, ale jelikož jsem chtěla zkusit něco jiného, sáhla jsem právě po zde zmiňovaném e-booku a jsem nadšená. Teď mám za sebou 1.týden a zatím jsem velice spokojená. Hodně mi vyhovuje to stravování, protože si můžu sama vybrat co budu další den baštit:) Doufám, že mi pomůže docílit lepšího vzhledu břicha a být se sebou ještě více spokojenější! Doporučuji!!!

profile-pic
Renata

Zdravé stravování i občasné cvičení už preferuji zhruba 2 roky. Zjistila jsem ale, že jsem jedla málo bílkovin, zeleniny a zase naopak více ovoce. Luštěniny jsem nezařazovala skoro vůbec. Pila jsem okolo 1,5 litru denně, v zimě možná ještě méně. V průběhu programu jsem vůbec nepociťovala hlad ani chutě. Jídla bylo dost, naučila jsem se dávat si do kávy rostlinné mléko a vařit více se zeleninou, která dodá jídlu objem a zasytí. Cvičení na břicho jsem prokládala vlastním kardiem, během, nebo posilováním nohou, zadku a zad. Naučila jsem se rozhodně správně stravovat a při cvičení správně a pravidelně dýchat. Pociťuji větší energii a chuť do života! Program bych rozhodně doporučila všem, kteří se třeba snaží jíst zdravě, ale nejsou si jistí co a v jakém množství :)

profile-pic
Nikola Lošťáková

Před programem má strava obsahovala dost sladkostí, světlého pečiva, sem tam ovoce a velmi málo zeleniny. Během programu jsem se cítila velmi dobře a nebyla jsem unavená. Váhový úbytek, kterého jsem dosáhla, je 6 kg. Na tělesných mírách je to přes prsa, pas a boky mínus 8 cm, přes stehna mínus 3 cm a přes paže mínus 2 cm. E-book bych určitě doporučila, je skvělý!

profile-pic
Alena Snížková

Před programem jsem se stravovala několik měsíců zdravě, s důrazem na správný poměr makroživin a příjem kalorií. Spolu s cvičebním programem jsem přešla do reverzní diety a ke konci programu jsem začala chodit do posilovny (předtím jsem cvičila doma). Celkově mi program na břicho vyhovoval a budu v něm pokračovat. Dosáhla jsem díky němu úbytku tuku v oblasti břicha a jeho celkového zpevnění. Dále jsem taky díky harmonogramu věděla, který den budu cvičit jakou partii a díky tomu jsem nebyla tolik pod tlakem, jako když jsem si tréninky skládala sama. E-book bych doporučila.

profile-pic
Dominika

Ahoj Katty, jsem nesmírně šťastná za tvůj e-book, který mi doslova změnil život ohledně životního stylu. Mám za sebou 3 týdny, a také i krásné pokroky.
Nemám vůbec chutě na sladké, protože jako "sladké" využívám odpolední svačinu jako "dezert dne" a moc si to užívám!:) Těším se na progres, který bude za další 3 týdny a už teď vím, že tím to pro mě nekončí. Využívám tvoje recepty, které máš na tvých stránkách, a můžu říct, že lepší "fitness" recepty jsem nikdy nejedla. Ty tvoje mají parádní chuť, kterou jsem v žádných jiných nikdy nenašla:) Tohle je nejlepší stravovací a tréninkový plán, který jsem kdy měla a rozhodně se ho nevzdám! Moc děkuji za to, že jsi něco takového vytvořila:).

profile-pic
Silvie Kerlinová

Než jsem začala s e-bookem Hvězdné břicho za 6 týdnů, představovalo pro mě stravování kámen úrazu, ale s tímto e-bookem jsem svojí stravu změnila o 100%. V průběhu programu jsem se cítila úplně jinak než předtím. Byla jsem uvolněná a nebyla jsem tolik ve stresu, když jsem si dala například jednu kostku čokolády atd. Nemám co bych vytkla, vše je vymazlené! Díky e-booku jsem zhubla plus mínus 10 kg a jednoznačně bych ho doporučila!

profile-pic
Pavlína Čuchorová

Ahoj Katy, program se mi moc líbí. Bříško se začíná pomalu rýsovat. V jídle se hlídám už delší dobu, takže se výsledky dostavují a já mám tak šílenou radost. První týden jsem cvičila jen doma, protože jsem se ve fitku styděla. Ale teď jedu už 4 týden a od minulého týdne cvičím ve fitku s pomůckama a je to o dost lepší! Už teď vím, že budu určitě pokračovat i po ukončení 6-ti týdnů programu. Je to parádní, díky!

profile-pic
Markéta Korintová

Ze začátku programu jsem vše pečlivě studovala a držela, ale během pár dní jsem už přibližně věděla, kolik čeho mám jíst a co je tedy správně. Během celého programu jsem se cítila skvěle! Vše mi vyhovovalo na 100%. S výsledky jsem spokojena, ale stále je samozřejmě na čem makat a rozhodně nekončím! E-book bych rozhodně doporučila!

profile-pic
Anna Kučerová

Cvičením sa zaoberám už riadne dlhú dobu, prešla som si xy trénermi, rôznymi stravovacími prístupmi, rysovacou fázou ako i objemovou fázou. Bohužiaľ ako to tak býva pri väčšine trénerov, výsledky ako rýchlo prišli, tak aj odišli, no vrcholom bol rok 2017 keď som začala mať problémy s obličkami a povedala som si DOSŤ. Katy som sledovala už dlhšiu dobu počas svojho trénovania s rôznymi trénermi, unavená a sklamaná zo všetkých typických trénerov (česť výnimkách) som sa rozhodla vyskúšať iný prístup a zakúpiť si E-book. Brucho som cvičievala podľa svojich trénerov a nikdy ma to nebavilo tak ako káže E-book.

Vzhľadom na moje problémy s obličkami som sa rozhodla popri tejto výzve si dať ešte svoju vnútornú výzvu, a to na 6 týždňov bez živočíšnych produktov. Cítila som sa neuverititeľne skvele ako už dávno nie! Zmizla únava a nechuť, demotivácia, a nielenže som sa dostala späť do formy, dokonca aj moje problémy s obličkami sa začali zlepšovať.

Zlepšenie celkového postoja k životu, prechod na vegánsku stravu, zlepšenie zdravotného stavu a k tomuto všetkému vyrysované bruško ako bonus :)

Celá kniha je veľmi pekne spracovaná. Doporučila by som ju každému, kto sa chce dostať do formy, schudnúť tuk a hlavne takouto rozumnou a správnou cestou s vyváženým pomerom všetkých živín a nutrientov.

profile-pic
Zuzana Németová

Před začátkem programu HBZ6T jsem se stravou měla veliké problémy. Pořád jsem si nevěděla rady s tím, jak si jídelníček správně sestavit. Snažila jsem se jíst zdravě, ale o nějakém vážení a počítaní makroživin nemohla být vůbec žádná řeč. Co se týče sestavování jídelníčku, jsem úplný začátečník a díky e-booku jsem si osvojila další skvělou vlastnost, která mě posunula dál. Cviky, které jsou v tomto programu, hodnotím velmi pozitivně! Za mě bomba!! Konečně to nebyly "jen" sklapovačky. Díky cvikům zaměřeným na střed těla se mi zlepšila technika i u jiných cviků a jen to tedy potvrzuje fakt o tom, jak je naše tělo nádherně propojené. Jsem nadšená a určitě ve cvičení podle e-booku budu pokračovat i nadále. Se stravou jsem měla občas problém, jelikož se mi některé porce zdály opravdu obrovské. Konečně jsem si ale uvědomila, že jsem doposud své tělo jen okrádala a chtěla po něm mnohdy nemožné. Výsledky mohly být lepší, ale chyba není v e-booku, ale v mé hlavě. Kolikrát se mi jí nepodařilo přesvědčit, že kobliha na snídani není zrovna ta nejlepší volba :D. Každopádně, konečně vím, jak na to. Momentálně mám nejlepší formu za celou dobu, co jsem začala se cvičením a zamilovala si to. Tělo se krásně rozvíjí, objevilo se pár nových svalíků a to je pro mě důležitější než pár buchet na břiše. Všechno chce svůj čas a já věřím, že se k nim trpělivě dopracuji. E-book bych rozhodně doporučila každému, kdo o jeho koupi uvažuje. Vždy jsem byla proti online trenérům a radám od lidí, kteří mě nikdy osobně neviděli. Tento e-book je ale jiný. Naučil mě tomu nejdůležitějšímu - ovládnout svou kuchyň! Ještě jednou moc děkuji. Na tohle nakopnutí jsem čekala už dlouho a konečně se ve fitku nedřu jen tak nadarmo.

profile-pic
Lenka Nevosadová

Před E-bookem jsem cvičila celkem pravidelně 3-4x týdně silový trénink, žádné kardio. Zaměřovala jsem se hlavně na záda, nohy a zadek, břicho jsem přidávala třeba jednou do týdne. Hlavně jsem nesnášela běh i když jsem věděla, že když chci shodit nějaký to kilo, bylo by fajn se občas proběhnout. A díky tobě jsem se dokopala jít si zaběhat. Po 3 týdnech jsem si běh určitým způsobem zamilovala a i když je venku hnusně a nechce se mi, jsem ráda, že vždycky zvednu zadek z gauče a jdu, protože ten pocit je k nezaplacení:) Co se týče jídla, snažila jsem se jíst cca 5x denně, řídila jsem se podle kalorických tabulek, většinou zdravá jídla, ale co si budeme povídat, tak někdy přišel prohřešek v podobě sušenky, pizzy nebo kebabu. E-book mi hlavně pomohl v tom jak si uspořádat jednotlivé tréninky a zařadit kardio. Poznala jsem, že břicho se dá cvičit bez x opakování sklapovaček. Hlavně jsem do svého jídelníčku zařadila potraviny, které jsem dříve jedla minimálně. Jídlo mám teď mnohem pestřejší a celkově se cítím skvěle. Hlavně taky spadly centimetry přes bříško, což se mi dlouho nedařilo :)!

profile-pic
Peťa Kokešová

Před zakoupením e-booku jsem jedla bohužel až příliš a to aniž bych o tom věděla. Říkala jsem si, že čím víc cvičím, tím víc můžu jíst, protože jsem měla veliký zápřah (jsem hodně aktivní a cvičím ráda, ale vrtalo mi hlavou, proč to není vidět, když trávím pomalu každý den na tréninku) a to byla bohužel největší chyba. Vždy jsem se snažila jíst zdravěji, ale bohužel šlo ve velké míře o ovoce, sladké a tedy sacharidy. Zkrátka jsem si ráda dopřávala častěji než bylo zdrávo a neuměla se s vyvážeností jídel poprat. Během programu jsem zjistila, že polovina mého jídla mi vlastně bohatě stačí. Díky konečně dodržovanému pitnému režimu jsem se cítila plná energie a nebyla jsem tolik unavená. Věřím, že jsem také získala nové stravovací návyky, které bych chtěla držet i dále. Cvičení bylo pestré a díky rozmanitosti cviků zábavné. Bohužel se mi do mého plánu zakomponovala neplánovaná dovolená a oslava narozenin, takže jsem nedodržela plán tak, jak jsem původně chtěla. Každopádně jsem i tak za 6 týdnů zhubla 4 kila a centimetry ubyly rychlostí světla. Moje původní váha byla 80kg, nyní je to 76 kg. Míry přes prsa 93 -> 90 cm (ikdyž ta by mohla zůstat stejná :D), hrudník 85 -> 80 cm, pas 84 -> 76,5 cm, hýždě 110 -> 105 cm a boky 105 -> 97 cm. Cítím se mnohem lépe a mám chuť makat dál. Hlavně jsem se naučila nový přístup k jídlu, za který jsem neskutečně vděčná, protože odolat čemukoliv pro mě bylo vždy těžké. Za mě bych e-book určitě doporučila! Zejména e-book 2 v 1 (cvičení i stravovací plán).

profile-pic
Barbora Olexová

Před zakoupením e-booku jsem se stravovala zdravě, ale nedržela jsem se tolik té stravy. Během programu jsem se cítila skvěle. Strava i cvičení bylo super. Původně jsem si představovala lepší výsledky, ale i tak jsem spokojená. Dosáhla jsem plochého břicha a mám viditelné náznaky břišních svalů. E-book bych doporučila!

profile-pic
Nicola Bušková

Stravovala jsem se již před tímto programem celkem zdravě a vyváženě, někdy také s dopomocí kalorických tabulek pro korekce a představu o poměru živin. Na břicho jsem cvičila klasiku (zkracovačky, russian twist, apod.), někdy podle videí nebo návodů z internetu. Během programu jsem se cítila velmi dobře, hlad jsem neměla skoro vůbec a na tabulkový systém se dá celkem rychle zvyknout. Moc jsem neholdovala rostlinným mlékům, ale taková kaše z mandlového mléka je teda něco! Jinak nešlo o tak zásadní změny, spíše jen doladění a přizpůsobení kaloricky. Konkrétní suroviny se až tak nezměnily. Díky tomuto programu mám viditelně menší, zatažené bříško, což je při diagnóze diastázy břišních svalů u mě největší vítězství. Ubylo mi kilo z váhy, přibylo 0,5 kg svalů, ale hlavně zmizelo 3,5 cm přes pupek;) a přes sed a stehna po centimetru. Ostatní zůstalo - naštěstí. Což je pro mě, myslím, úplně parádní vzhledem k tomu, že jsem zásadně nezměnila stravu a spíše změnila cvičební plán podle e-booku. Já jsem více než spokojená;). E-book bych rozhodně doporučila. Moc mi pomohl vtáhnout bříško a trochu ho udržet na uzdě, abych ho neměla pořád vyvalené, jako těhule :D.

profile-pic
Barbora Kubínová

Před začátkem programu jsem měla velký bordel v jídle. Jedla jsem špatně - hodně sacharidů a málo bílkovin.
Během programu se mi zlepšila o 100% nálada. Těšila jsem se na každý nový den. Z jídla už nemám strach. Menší prohřešky neřeším, protože vím, ze následující jídla budou mít zase správné výživové hodnoty a hlavně dosahuji výsledků každý týden. Cvičeni mi vyhovovalo a zhubla jsem 6kg. E-book bych určitě doporučila.

profile-pic
Hana Malenová

Před programem jsem se snažila jíst zdravě. Moc často jsem nemlsala, ale jedla jsem více než jsem měla a ve špatném poměru. Když jsem začala s programem, tak jsem první dny usínala hladová. Proto už vím, že jsem jedla dříve více než měla. A cvičila jsem hlavně doma cvičící programy s vlastní váhou. Při programu během výzvy jsem zapojila opět fitko a kardio. Kolikrát jsem šla cvičit i když už bych se už nejradši jen válela. Takový bič nade mnou. Hlavně odjet kardio při těchto vedrech :). Díky e-booku jsem dosáhla skvělých výsledků: V pase - 11 cm, hrudník - 4 cm, hýždě - 4 cm, boky - 6 cm a váha - 2 kg. Jsem nadšená a program mě moc bavil a e-book je perfektní! Doporučuji všem, kteří ještě stále váhají.

profile-pic
Lucie Kory

Před zakoupením e-bookem jsem jedla všechno, i teď prakticky baštím vše, ale podle norem:) Co se týká cvičení, tak jsem cvičila celkem dlouho, ale jen tak, abych si udržela postavu. Díky e-booku se cítím lepé, mám více síly a také pocit, že už nejsem tak unavená. Bříško se pomalu rýsuje, a to mám před sebou ještě tři týdny! Je to prostě super! Díky:)

profile-pic
Denisa

Pře programem jsem se snažila jíst zdravě, ale jídlo jsem si nevážila a nepřemýšlela nad jeho složením. Tudíž jsem někdy přijala příliš sacharidů a naopak málo bílkovin. Někdy jsem si sama doma na břicho zacvičila, ale cvičení nebylo pravidelné nebo jsem také chodila na kruhové tréninky. Když jsem začala program podle e-booku, bála jsem se, že budu mít pocit hladu, ale ten se za celých 6 týdnů nedostavil. Porce byly pro mě skvěle vyvážené. Cítila jsem se skvěle, protože už po týdnu jsem začala pozorovat změny a to mě hnalo kupředu. Z výsledků jsem nadšená. Zhubla jsem okolo čtyř kilogramů. Největší radost mám však z nižších obvodů kolem pasu, kde se obvod zmenšil o 6 Cm. S kamarádkami jsem o e-booku mluvila velice často. A doufám, že jsem je minimálně alepoň inspirovala ke zdravějšímu životnímu stylu. E-book bych tedy rozhodně doporučila a už jsem tak i udělala:).

profile-pic
Alena Čuvalová

Před E-bookem jsem cvičila 5-6x týdně, byla jsem asi 3 měsíce v objemové fázi a proto jsem chtěla po novém roce postavu vyrýsovat. Rozhodla jsem se tedy zkusit tvou výzvu k hvězdnému břichu. Jedla jsem pravidelně 5-6x denně, příjem jsem měla cca 2300kcal a snažila jsem se jíst zdravou a vyváženou stravu, ale někdy jsem si něco dobrého na zub dala. :-) Vzhledem k tomu, že jde o rýsovací jídelníček, aby byl pěkně vidět sixpack, je samozřejmostí snížený příjem kalorií. To mě naučilo si více hrát s jídlem, vymýšlet nové varianty, což mě nesmírně baví. Také jsem díky E-booku objevila nové cviky na břicho, které se na první pohled nezdají být těžké, ale když je člověk pořádně a poctivě cvičí a soustředí se na ně, tak je bříško pořádně cítit. Zkrátka jsem moc ráda, že jsem do toho šla, určitě nelituji a vřele doporučuji i ostatním! :-)

profile-pic
Lucie Kubišová

Před programem jsem se stravovala hrozně. Jídlo jsem měla 1-2krát denně a k tomu vůbec ne zdravé, spíše naopak. Zároveň jsem téměř vůbec necvičila. Strava i cvičení v e-book je super. Během celého programu jsem měla a stále mám víc energie a nejvíc jsem spokojená s tím, že mě to naučilo jist častěji a zdravě. Myslím, že výsledky jsou nad moje očekávání, ale zároveň chci ještě lepší a proto budu pokračovat dál. E-book jsem už doporučila svým známým a rozhodně doporučuji i ostatním, kteří nad ním uvažují.

profile-pic
Natalie Zemanová

Ahoj Katy, koupě e-booku HBZ6T bylo rozhodně nejlepší rozhodnutí jaké jsem udělala. Měla jsem měsíc před tebou koupený jiný jídelníček, kde jsem měla přesně rozepsané kdy má kolik čeho sníst a nevěděla jsem, co můžu za co zaměnit a jedla sladkou snídani, když jsem na ní zrovna neměla chuť. Tvůj jídelníček je pestrý, variabilní a účinný. Bohužel jsem se na začátku nezměřila, ale mám udělané fotky PŘED a už se moc těším na fotky PO. Jinak na sobě změny už teď pozoruji a řeklo mi to i mé okolí. Takže vážně děkuji. Těším se na pokračování a ráda se pak podělím o své výsledky.

profile-pic
Iveta Císařová

Než jsem si koupila E-book, tak jsem moc necvičila, maximálně 2x týdně. Jedla jsem sice zdravěji, ale i tak mi nedělalo problém sáhnout po nějaké té “prasárně.“ Program mě donutil cvičit každý den, což mě začalo neskutečně bavit. Stále se hecuji jít dál a dál. Z celé série cviků na břicho mi pouze jeden nevyhovuje, ale to je pouze tím, že mi ta pozice nedělá dobře na záda, ale nahradila jsem ho podobným cvikem, takže žádný problém. Na to, že jsem spíš začátečník, musím říct, že za mě je to sestavené a propracované na jedničku. Co se jídelníčku týče, jím konečně 5krát denně a zdravě. Když to celé shrnu. Cvičení je důkladně vypracované a popsané, jak se to má a nemá dělat a co se jídelníčku týče, dozvěděla jsem se spoustu informací, které mi ve stravě pomáhají. Celkově na sobě vidím malé změny, hlavně kondičně, zato jsem neskutečně ráda. Moc děkuji!

profile-pic
Sabina

Před tím než jsem si koupila E-book, jsem dělala hlavně kardio a občas TRX. Stravovala jsem se celkem zdravě, ale málo. Během programu jsem se naučila více jíst, pít a hlavně jsem se dozvěděla, že pokud nemám nějaká zdravotní omezení, tak mohu jíst opravdu vše. Teď už nevynechávám přílohy ani pečivo:)

profile-pic
Eliška

Dříve jsem si počítala kalorie v kalorických tabulkách, což mě dost omezovalo. Systém tabulkového počítání potravin mě nadchnul a vyhovuje mi mnohem více. Břicho jsem cvičila tak nějak podobně, ale dechová aktivace před začátkem každého posilování břicha tomu dala jasný směr. Během programu jsem se cítila naprosto skvěle. Celkově už cvičím dlouho a e-book jsem si nepořizovala na to, abych nějak rapidně shodila váhu, ale spíše vyrýsovala postavu. Na začátku jsem měla 51,4 kg teď mám 50,1. Stratil se tuk a svalíky se ukázaly. E-book bych určitě doporučila. Pokud někdo hledá nový směr jako já, tak je to skvělý start jak pro mě jako hodně pokročilou, tak i pro začátečníky.

profile-pic
Veronika Charvátová

Už delší dobu pravidelně běhám canicross a sem tam nějaké posilování. Břicho byla vždycky nejvíce problémová partie. Teď jedu podle programu. Vůbec nemám problém tréninky splnit, protože to je nastavené a jasně dané. Zbožňuji ten program!!!

profile-pic
Anet

Před začátkem programu jsem si prošla několika ruznými typy stravováni, od nízkosacharidových diet, paleo stravovaní, přesně rozepsaným jídelníčkem s daným poměrem makroživin, nejezením po 17:00 hodině a ruznýma jinýma kravinama. Až tento e-book a vůbec přístup Katy, mi konečně otevřel oči. Naučila jsem se o jídle přemýšlet, plánovat si ho a také si ho užívat. Těším se na každý den a na dobrůtky, které si vytvořím. Cítím se perfektně, nemám nafouklé břicho, nikdy se necítím přejedená, ale naopak vydržím sytá hodně dlouho po jídle. Cvičení je perfektní a už jsem si na něj vybudovala velikou závislost. Tohle byla opravdu ta nejlepší investice, kterou jsem pro sebe mohla udělat. Tento program doporučuji všem, kteří milují jídlo a nesnáší hladovění!

profile-pic
Tereza Mi

Mé stravováni před začátkem programu bylo nepravidelné. Pracuji na záchranné službě a častokrát jsem se k jídlu dostávala až po několika výjezdech po sobě. V současné době si připravuji jídlo s sebou do vozu. Dříve jsem se snažila cvičit 2x v týdnu. V průběhu programu jsem se cítila a stále cítím mnohem lépe, jak po fyzické, tak i psychické stránce. Stravovací plán je velice dobře a jednoduše pochopitelný a vyhovuje mi. Cvičení je dřina, ale super. Nic bych na něm neměnila. Mé výsledky v číslech jsou: Váha -2,8 a na tělesných mírách o 22 cm méně. E-book jsem již několikrát doporučila a to obzvlášť když vidím můj vlastní progres.

profile-pic
Renata Tobolová

Od léta 2016 jsem na veganské stravě a snažím se jíst zdravě. Cvičím už cca 5 let, ale nikdy jsem neměla žádný stanovený cíl či cvičební plán. Před začátkem programu jsem se bála, že mi nepůjde si nastavovat správně příjem a že budu mít hlad... Některé dny byly horší, když jsem byla celý den ve škole/ v práci a neudělala jsem si s sebou dostatek krabiček, ale většina dní proběhla úplně bezproblémově. Našla jsem si několik nových receptů, které jsem si zamilovala a budu je pravidelně zařazovat do jídelníčku i nadále. Cvičební plán je moc příjemný. Rozdělila jsem si ho a po dvou týdnech jsem šla na novou úroveň. Díky programu jsem si neuvěřitelně zpevnila břicho. Sice je na něm stále troška tuku, ale vylezly svalíky a já se cítím skvěle. Největší změna proběhla však v hlavě. Už vím, jak si co nastavit, jak se jen tak neplácat na místě, ale naopak dosahovat skutečných výsledků. E-book bych jednoznačně doporučila a už jsem tak i udělala.

profile-pic
Jana Krulichová

Před programem jsem jedla zdravě, ale nebyla jsem v kalorickém deficitu. Když jsem se začala stravovat podle e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů, tak jsem se cítila suprově! Strava byla super, jídelníček byl skvěle sestavený. Trénink též super. Výsledky jsou, zároveň chci víc a proto nekončim a jedu dál. Je to skvělý start do mé cesty po operaci a půlročním nic-nedělání. E-book bych doporučila všem kteří ví, co chtějí a jsou ochotni na sobě pracovat.

profile-pic
Lenka

Před e-bookem jsem se stravovala podle jídelníčku sestaveného na míru, který měl přesně daná makra, která musím ten v daný den sníst. Břicho jsem vůbec necvičila. Během programu mi strava vyhovovala, naučila jsem se dělat si jídlo pestřejší. Sice jsem před tím jedla podle jídelníčku, ale měla jsem tak oblíbená jídla, která jsem pořád točila dokola. S tvým stravovacím plánem jsem do jídelníčku více zařadila luštěniny, které jsem před tím vůbec nejedla. A taky ovoce :). Co se týče cvičení, tak cviky vypadaly vždy tak strašně jednoduše, ale když jsem pak začala cvičit zjistila jsem, že to vůbec tak jednoduché není. Bavila mě ta různorodost cviků, skoro žádný cvik jsem před tím, než jsem dle tvého e-booku začala cvičit, neznala. Myslím si, že jsem v rámci programu dosáhla dobrých výsledků a jsem s nimi spokojena. Rozhodně se "to" konečně hnulo. Cvičím cca 1,5 roku, vždy s nějakými pauzami a poslední dobou mě potkávala stagnace výsledků. Teď se to však konečně hnulo. Ubyly centimentry (nejvíce na břiše a v pase) a dokonce se mi hnula i váha. E-book bych rozhodně doporučila všema deseti. Je neuvěřitelné, jakých výsledků lze dosáhnout za tak krátkou dobu (což 6 týdnu ve cvičení je podle mě dost krátká doba).

profile-pic
Lucie Křížová

Před programem jsem se stravovala vegansky. Nejedla jsem moc velké porce bílkovin, zeleniny a hodně sacharidů. Také jsem měla vše dělané na oleji, téměř denně jsem jedla brambůrky a pila alkohol (nebo několikrát do týdne). Dělala jsem akorát pole dance 2-3x týdně a k tomu občas protažení. Změnu jsem cítila už během prvních pár dnů. Necítila jsem se hladová, ale zároveň ne nacpaná a unavená po jídle. Cítila jsem, že mám plošší bříško. Cvičení mi během pár dnů pomohlo na bolesti zad a zlepšilo mi držení těla. Naučila jsem se správnou techniku dýchání při posilování bříška a jak si sestavit nutričně vyvážený celodenní jídelníček tak, abych nehladověla. Zhubla jsem za 6 týdnů 5 cm v pase, 3,5 cm přes hrudník, 3 cm přes boky, asi 4 cm přes hýždě a i 2-3 cm na stehnech. Na váze ubyla asi tak 1,5 - 2 kg. Denně jsem si dopřávala 2-3 čtverečky hořké čokolády. Konečně začínám mít viditelné břišáky a i mi vyskočily větší svaly na zádech i když tam už jsem měla slušný základ díky pole dance. Mimoto jsem se naučila jak moc je k aktivitě jako je pole dance důležité i posilovat mimo, právě aby nebolela záda apod. Také cardio a hiit mi přijdou suprové a myslím, že už mám lepší fyzičku. Rovněž nepiji téměř alkohol, takže to beru jako celkový takový detox. Navíc, když si zacvičím ráno, úžasně mě to probere a jsem mnohem více produktivní! Také jsem objevila spoustu nových chutných fitness receptů. E-book bych rozhodně doporučila. Kniha není jen na 6 týdnů, jsou tam i pokročilejší fáze, tudíž i kdykoliv v budoucnu se k ní můžete vrátit.

profile-pic
Marie Mrázová

Před programem Hvězdné břicho za 6 týdnů, jsem se stravovala sice zdravě a vegansky, ale výsledky jsem neměla. Břicho jsem cvičila špatně, jelikož jsem neměla správnou techniku a nepodsazovala jsem pánev 🙂💪. Během programu jsem se cítila naprosto božsky. Neměla jsem ani žádné chutě na sladké. A cvičení podle #HBZ6T mě strašně bavilo. S výsledky jsem velice spokojená! Jsem o 3kg lehčí a v cm jsem zhubla také a to po celém těle. S programem jsem byla spokojená a nic mi nechybělo! Určitě bych ho doporučila všem, kteří chtějí zlepšit svou postavu 🙂🙂. Moc ti Katy děkuji a rozhodně nelituji, že jsem do toho šla!!!! DÍKY!

profile-pic
Monika Koláčná

Před programem jsem se stravovala špatně. Jedla jsem bílé pečivo, sladila cukrem, používala jsem obyčejné oleje atd. Cvičit jsem chodila do fitka ale spíš na skupinovky. Ze začátku jsem s programem trochu bojovala😊, ale postupem času jsem se vše naučila a moc mi zdravá strava chutná, cvičení mě baví a pokračuji dál. Dosáhla jsem, myslím si, moc dobrých výsledků. Váha mi klesla z 67kg na 62kg, míry v pase se snížily z 81cm na 73cm, cítím se dobře a to je to hlavní. E-book určitě doporučuji každému, kdo o něm uvažuje.

profile-pic
Taťána Sojková

Pred e-bookom som jedla oveľa menej. Myslela som si, že keď občas niečo vynechám, schudnem. Ale ako vidím, nieje to tak :) Cvičila som v podstate rovnako 6x v týždni, skôr boli tréningy silové, po ktorom som dala kardio. Som rada, že som si zakúpila e-book. Bola som moc skeptická. Nemyslela som si, že toľko jedla mi pomôže schudnúť. Ale mýlila som sa, s knihou som bola veľmi spokojná :) Hlavne, že som mohla kombinovať a jesť jedlo podľa svojich chutí a nie dokola stále to isté. Občas som mala svoje prehrešky, ale i napriek tomu som dala dole 5 cm z brucha ale váha sa mi kolísala hore dole. Prekvapená som ostala, že to všetko sa dalo zvládnuť aj bez spaľovača tukov. Boli to najlepšie investované peniaze ďakujem :) :)

profile-pic
Michaela

Zdravím Kačí. Než jsem začala cvičit podle e-booku HBZ6T, nejprve jsem se podívala na všechna tvá treninková videa, která jsou jeho součástí, prečetla si jeho obsah a řekla jsem si, že jestli je to tak ,,lehké", tak to dám. První lekce mě ale vyvedla z omylu. Není to jednoduché, ale pěkná makačka. V pondělí začínám 4.týden a už na sobě vidím obrovský pokrok. Při cvičení cítím, že zvládnu více a více opakování než v prvním týdnu a první cm jsou už pryč :-).

profile-pic
Petra Kopolovicova

V e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů bylo vše nádherně popsané a vysvětlené. Vyznala jsem se v tom a bavilo mě to číst. Ke cvikům byla skvělá videa s vysvětlením. Vše jsem pochopila a cvičila s radostí. I ta obměna tréninků je úžasný postup. Naučila jsem se, podle mě, bříško cvičit lépe a také vše, co k tomu patří, jako například správné dýchání. Což je myslím opravdu skvělé a jsem za to ráda. Den ode dne jsem zaznamenávala změny. Myslím, že za to ty peníze rozhodně stály a e-book mohu jen doporučit.
Výsledky programu jsou božské, až jsem to nečekala. Na těle, ale i v hlavě. Cvičení břicha, středu těla a spousty dalšího - dříve mě to totiž vůbec nebavilo. Dělala jsem to jen proto, že jsem si myslela, že to tak má být a přinese mi to výsledky. Nyní a hlavně díky tobě, už dělám vše s radostí. Výsledky jsou pro mě tedy jen další bonus. Hlavně bříško už nemám tak ,,rozkydnuté", zhubla jsem výrazně na bokách a bříško se tak jeví více tvárné a i ty kostičky se jeví zřetelněji, což je také skvěle vidět.
Po skončení programu ještě rozhodně pokračuji dále v "rýsování", takže určitě i v programu cvičení bříška. Už teď vím, že se k programu budu ráda zas a zas vracet.

profile-pic
Kateřina Sedláčková

Před e-bookem jsem cvičila 2x denně 5-6 dní v týdnu. Stravovala jsem se podle mě zdravě, ale s mnohem větším množstvím mléčných výrobků, ovoce a oříškových másel, naopak jsem vynechávala přílohy. Díky e-booku jsem se naučila zařazovat přílohy, obzvláště pak pečivo, jíst více zeleniny a omezit mléko. A také se nebát luštěnin. Co se týče cvičení, dávám si větší pozor na dýchání a už se “neodrovnávám” dvoufázovými tréninky.

profile-pic
Denisa

Před programem vypadala má strava následovně - 3 roky zdravá strava, 2 roky veganství. Břicho jsem cvičila 2x - 3x týdně, ale pouze základní cviky (sedy- lehy, plank..). Během programu jsem přišla na to, že se nemusím bát pořádně najíst a užívat si spoustu sladkých, ale zdravých jídel. Konečně jsem se naučila pořádně jíst, aby se mi nezpomaloval metabolismus. Cviky na břicho dají zabrat, užívala jsem si každý trénink a těšila se, že vyzkouším něco nového.Díky programu jsem dosáhla skvělých výsledků; váha: 74,8 kg -> 70,5 kg; tělesné míry: hrudník: 82 cm -> 76 cm, pas: 81 cm -> 74 cm, boky: 97 cm -> 92 cm, stehno: 61 cm -> 59,5 cm, paže: 34 cm -> 32 cm + spokojené bříško a psychická pohoda:). E-book je skvělý. Investované peníze určitě stály za to. Jsi pro mě obrovskou motivací a doporučila bych do určitě dále :).

profile-pic
Tereza Švestková

Než jsem si pořídila E-book, tak jsem se stravovala víceméně zdravě, nepočítala jsem však makra ani kalorie a tak jsem do sebe ládovala plno tuků a cukrů i když zdravých. V průběhu programu jsem se cítila naprosto skvěle, milovala jsem ten pocit, že něčeho mohu dosáhnout, jen musím vydržet. Strava mi vyhovovala dokonale a plno vzorových snídaní a svačin si dělám stále. S E-bookem jsem dosáhla, dle mého názoru obrovských výsledků pro mě samotnou, je to velký pokrok. Léta jsem se usilovně snažila vypracovat postavu a teprve nyní si mohu říci, že jsem šťastná a chci pokračovat dále. Velkou změnu jsem zaznamenala hlavně na mírách. 1.1 2018 Váha - 66kg, míry: Pas- 75 cm Boky- 88cm Hýždě - 99cm. 11.2 2018 Váha - 64,4 kg, míry: Pas - 71cm Boky - 86cm Hýždě - 97cm. Každému bych E-book určitě doporučila, mě toho mnoho naučil a hlavně mi pomohl!

profile-pic
Sabina Stenczelová

Před programem jsem se stravovala všelijak, motala jsem páté přes deváté. Zkusila jsem si sach.vlny, hodně tuku, málo tuku, žádné tuky ani sacharidy, žádné jídlo, ale hodně zmrzlin a podobné blbiny. Břicho jsem cvičila silově - sed leh s kotoučem, vytáčení s těžkým kotoučem, zvedání nohou ve visu s jednoruční činkou...Během programu jsem se cítila skvěle, plná energie a chuti do nového dne, měla jsem náladu i sílu na cvičení, jíst velké a chutné porce se mi strašně zalíbily, moc si to užívám, nejsem konečně vystresovaná že teď a toto jíst nemohu. Jím vše a jím často. Nejvíce miluji jídlo po tréninku, které s dám hned v šatně - dříve jsem 2 hodiny po cvíču nejedla, abych spalovala tuky a faaaakt jsem trpěla. S výsledky jsem mega spokojená:-)! Hlavně s těmi psychickými. Do programu jsem vstupovala v období, kdy jsem po 10-ti letech měla 5-ti měsíční výpadek od cvičení. Měla jsem úplně nechuť cvičit. Neměla jsem na cvičení po tolika letech ani pomyšlení! Program mě nastartoval na úplně jiný směr tréninků i jídel. Díky programu jsem zase získala chuť do všeho šlapat na plno, ale prostě "jinak" než doposud. Také jsem se DÍKY PROGRAMU zase vrátila k trénování klientů ve fitness a začala být lektorkou dvou skupinových lekcí. Kdybych v programu nebyla, tuto práci bych odmítla a dál se věnovala jen dětem a necvičila. TAKŽE DĚKUJIIII! Děkuji strašně moc program je super! Program doporučuji všem, s kým jsem v kontaktu :-)

profile-pic
Marci Bašková

Mám za sebou Dukanovu dietu, ale je to už rok, co jsem ji držela. Od té doby jsem porušila spousty věcí a jedla jsem hodně špatně. Nejvíc jsem jedla zeleninu a maso - ale neustále jsem byla nafouklá, nadýmalo mě to atd..... sacharidy jsem jedla hodně nepravidelně a když, tak třeba jen 1-2 krát denně ... bílému pečivu a smaženým věcem jsem se vyhýbala. Ale rada jsem jedla nanuky/zmrzliny.... celý rok jsem téměř necvičila, 14 dní před tímto programem jsem začala běhat a skákat přes švihadlo. Ale nikdy předtím, kdy jsem cvičila i na břicho, jsem neměla takové výsledky a tak ploché břicho, jako právě teď. A ještě určitě chci pokračovat, protože po porodu mám přední svaly ochabnuté, tak to chci dopilovat. Vše mi naprosto vyhovovalo. Stává se to být mojí závislostí - být denně zpocená 😊 , jen v 4.-6. týdnu jsem večer pociťovala hlad, musela jsem se víc držet, abych už nic nesnědla. Šla jsem s váhou dolů z 63,5 kg na 58 kg. Moje míry: Prsa 94-85 cm, Hrudník 84-80cm, Pas 74-66cm, Hýždě 95-88cm, Boky 90-80 Cm. Takže dohromady -38cm 🥰. Se třemi nejbližšími kamarádkami a s rodiči, o e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů, mluvím prakticky denně a vychvaluji, vychvaluji. A doporučovala jsem to i na internetu, kde si to přečetlo několik lidí. Doporučuji, kudy chodím.

profile-pic
Aneta Novotná

Pred začiatkom programu som cvičila myslím že aj správne, zhodila som 12 kíl aleee nikdy som si nedokázala urobiť ten správny jedálniček, ktorý by ma skutočne bavil a ktorým by som si aj udržala váhu, stále som nabierala kila späť... Nikdy mi nič nechutilo tak, ako teraaaz. Celý program ma naozaj bavil a dokonca som prekvapila samú seba svojou vytrvalosťou. Počas celého programu som sa citila výborne, každý týždeň som poctivo cvičila a tešila sa ako bude vyzerať konečný výsledok. Zbavila som sa nafúknutého bruška, 4 kíl a aaa veľa centimentrov. Bola to skvelá voľba a program by som určite odporučila.

profile-pic
Nikoleta Sulakova

Než jsem si zakoupila e-book, jedla jsem hodně sacharidů a málo bílkovin. Některý den jsem nesnědla bílkoviny téměř žádné. Břicho jsem cvičila 2x týdně v posilovně, ale neefektivně. Když jsem se začala řídit programem, cítila jsem se "lehce", za celou dobu jsem neměla pocit nafouklého břicha a už jen to mi dodávalo motivaci a pořád jsem cítila, že to funguje. Po 3 týdnech jsem ale měla méně energie. Pociťovala jsem to především, když jsem cvičila kardio. Cvičení i stravování mi sedlo jako plán na míru. Nikdy jsem se nevyznala v tom, co mám vlastně jíst a kolik, díky programu jsem se vše velmi jednoduše naučila. A mé výsledky? Zhubla jsem 6 kg a mám o 8 cm méně v pase. Všichni si začali všímat, že hubnu a zajímali se co dělám. E-book tedy jednoznačně doporučuji a už jsem tak i udělala!

profile-pic
Veronika Lexová

Ještě před začátkem programu jsem si bláhově snižovala kalorie v domnění, že shodím přebytečná kila, ale váha stále stagnovala. Chuť do cvičení byla mizivá a počítala jsem snad každé sousto. S e-bookem to bylo zcela naopak. V prvním týdnu jsem se hrozně bála, velkého množství jídla a musela jsem to do sebe vyloženě cpát:), ale funguje to !! Jsem strašně ráda, že jsem investovala penízky do tohohle e-booku a začala žít, užívat si jídla a také mám plno elánu do cvičení. Díky e-booku jsem zhubla necelých 5 kg a na tělesných mírách mi ubylo 6 cm přes břicho a 4 cm na bokách a zadku. E-book je sestavený perfektně a rozhodně ho doporučuji.

profile-pic
Denisa Kafková

O cvičení jsem se začala zajímat zhruba 3 měsíce před tím, než jsem si koupila tento e-book. Snažila jsem se cvičit pravidelně alespoň 3x týdně, ale v podstatě bez výsledků. Byla jsem unavená, moc mě to nebavilo a vůbec jsem nerozuměla tomu co cvičím, jak se u toho mám cítit, na co se zaměřit a jak dýchat. Vybírala jsem si cvičení náhodně. Jedla jsem přespříliš sacharidů, nejedla jsem svačiny, první dva týdny jsem si protrpěla hlady, měla jsem hypoglykémie a cítila se hrozně, ale byla jsem odhodlaná. E-book mi pomohl si jídlo užívat, ne se ho bát, jím mnohem pestřeji, než jsem jedla za celý svůj život! Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem si celý jídelníček osvojila a pochopila ho. Trvalo to zhruba dva týdny. Nyní jsem ve čtvrtém týdnu a moc si to užívám! Cviky jsou moc super a už jdou vidět výsledky. Každý si může jídlo poskládat podle sebe a to mi přijde na tom celém to nejlepší! Díky moc Katy! :)

profile-pic
Veronika Kapustová

Před programem jsem se stravovala 3x denně , velké porce , každý den pečivo a ke svačině sladkosti a kávu. Během programu jsem se cítila skvěle, nebylo mi těžko a zdálo se mi, že je jídla spíše málo, ale zároveň jsem nikdy neměla hlad. Díky e-booku jsem shodila břicho a to je přesně to, co jsem chtěla. Nejsem pořád nafouklá a je mi dobře. Rozhodně ho tedy doporučuji všem, co se sebou chtějí něco udělat a neví si rady.

profile-pic
Martina Kantorová

Před začátkem výzvy jsem se snažila stravovat zdravě, ale často mně přemohly chutě na sladké. Nešlo to ovládnout a to hlavně v práci, kde jsem se vždy vymluvila na to, že si musím obalit nervy :D. Břicho jsem necvičila skoro vůbec, často jsem chodila běhat nebo si doma zacvičila podle Jillian Michaels. V průběhu výzvy jsem už druhý den začala cítit více energie, lépe se mi ráno vstávalo, celkově jsem začala být více v pohodě. Jídelníček mně překvapil hlavně v množství jídla, které jsem ani nestíhala sníst. Přešla mně chuť na sladké a vůbec jsem necítila hlad. Některé cviky mi zpočátku moc nešly, ale postupně jsem přišla jak na to a svaly začaly pěkně bolet. Za 6 týdnů jsem shodila 3 Kg, v pase mám o 5 cm méně, zapnula jsem šaty, o kterých jsem si myslela, že už nikdy nezapnu. E-book bych určitě doporučila a už jsem tak i udělala. Doporučila jsem ho kamarádkám i sestře.

profile-pic
Veronika Drašarová

Před program jsem se stravovala tak nějak zdravě, ale s jídlem během programu se to nedá porovnat. A co se týče cvičení břicha? Tak to bylo na bodu mrazu 😁. Když jsem s programem začala, dávalo mi cvičení ze začátku hodně zabrat, ale bylo zábavné. Strava byla skvělá, jsem velice spokojená. Břicho i boky šly dolů - hurááá. ROZHODNĚ NEKONČÍM !!! Program Na 100% doporučuji a děkuji!

profile-pic
Štěpánka Krivošová

Před zakoupením e-booku mě trápilo přejídání. Když jsem se začala řídit programem, cítila jsem se skvěle, měla jsem plné břicho a spoustu energie! Dosáhla jsem skvělých výsledků a jsem nadšená! Rozhodně doporučuji!

profile-pic
Nikola Lednická

Před začátkem programu jsem se delší dobu držela v low carb režimu a neměla jsem žádné potíže s jeho udržením. Zadržovala jsem ale hodně vody a možná jsem si tím i trošku zpomalila metabolismus. Jsem nyní v polovině programu e-booku a cítím se o mnoho lépe, vršek těla mám o dost štíhlejší a bříško méně oteklé. Důležité je také hlavně to, že už lépe odhaduji své tělo, mám lepší psychiku a vím, co si mohu dovolit a to zcela bez chutí na věci mimo režim. Cvičební protokol je naprosto skvělý, nevěřila bych, že z tak malinkých pohybových cviků mě bude bolet každičký břišní sval.

profile-pic
Pája

Před zakoupením e-booku jsem trpěla přejídáním nebo naopak hladověním. Cvičila jsem opravdu jenom když jsme “měla čas”, ale díky programu jsem zjistila, že ten čas se opravdu dá najít, jenom to člověk musí chtít :). Během programu jsem se cítila skvěle, hrozně motivovaně, popravdě jsem dost tvrdohlavý člověk a když si za něčím jdu, tak to opravdu chci! Takže mě bavil každý trénink a o jídle ani nemluvím! Myslím, že jsem konečně dosáhla toho, o co jsem se poslední rok pokoušela, přestat se přejídat nebo naopak hladovět. A k tomu všemu si okolí, včetně mě, všimlo velkých změn na postavě a to mě hrozne těší 😍. E-book bych určitě doporučila, protože mě to nakoplo a věřím, že nejsem jediná.

profile-pic
Anna Kubešová

Má strava před programem byla okolo 1200 kcal. Teď už vím, že to bylo málo. Vždy jsem se bála jíst více, abych nenabrala nějaké to kilo navíc. Jako malá jsem byla za tloušťku šikanovaná a v jednu chvíli jsem i dost blbla, co se jídla týče :-(. Bříško jsem cvičila přibližně 2x týdne, ale takové ty klasické cviky. Dechová aktivace pro mě byla zázračnou novinkou a teď si to bez ní nedokáži představit :-). Během programu jsem se s nadšením vrhla do každého tréninku. Pokroky byli úžasné, tudíž mě bavilo a motivovalo vrhnout se další den znovu na cvičení. Co se týče stravy, první 2 týdny jsem se učila jíst více a správně si vše započítat. Teď, poslední týden mám čím dál větší hlad a těším se až budu moci navyšovat :-). V První řade jsem vděčná za tu psychickou rovnováhu, že můžu jíst více a mít lepší výsledky. Na jídlo se těšit a ne se ho obávat. Výsledky tělesných změn po 6 týdnech jsou pro mě zázrakem: Začátek: váha:59,3 k9,- pas:75cm,-boky: 95cm. Po 6 týdnech: váha: 56 kg,- pas :70cm,-boky: 90cm. O e-booku jsem vyprávěla ostatním s nadšením a rozhodně ho tedy doporučuji všem, kteří nad ním přemýšlejí!

profile-pic
Barbora Zelená

Před e-bookem jsem paradoxně cvičila daleko více a intenzivněji. Více cviků, větší váhy, více tréninků. Co se jídla týče, ve fitness jsem byla celkem doma, ale po přestěhování do Anglie jsem na tom byla špatně hlavně psychicky a začal nekonečný kolotoč přejídání. E-book jsem pojala jako nakopávač, se kterým jsem se potřebovala uklidnit a dostat zpět do režimu. Povedlo se! První tři týdny jsem držela opravdu vzorně, ale po snížení příjmu jsem byla unavená a cítila jsem, že mi to prostě nestačí. Měla jsem pocit, že je to trvale neudržitelné. Tak jsem se vrátila na příjem z první fáze, a jak ubývají kila, pomaličku stahuji i příjem. Během těchto šesti týdnů jsem zhubla 5 kg. Ale co je daleko důležitější - ten pohled do zrcadla! Jsem ráda, že mi e-book navrátil sebedůvěru, vykouzlil úsměv na tváři a náznaky svalíků na bříšku. Jedu dál!

profile-pic
Anežka Harušťáková

Před začátkem s programem jsem vyzkoušela X jiných tréninkových a stravovacích plánů. Stravovací plány byly sestaveny tak, abych asi vyhladověla. Cvičila jsem relativně často, ale nebylo to k ničemu. Velmi často jsem se přejídala a potom jsem s výčitkami hladověla. V průběhu programu mi strava naprosto vyhovovala a to především z toho důvodu, že jsem si ji mohla sestavovat sama. Upřímně, chvilkami mě to trochu nebavilo a párkrát jsem i vybočila. Tréninky byly naprosto super, bez jediné připomínky. Nicméně musím říct, že při porovnání výsledků jsem sama ze sebe padala na pusu! Nevěřila jsem svým očím, jak se mi změnily míry. Výsledky mám naprosto skvělé!!! Bohužel mě po pěti týdnech zastihla nemoc a tak jsem nemohla pokračovat, ale s radostí a velkou chutí teď pokračuji dál. E-book bych jednoznačně doporučila a už se tak i stalo!

profile-pic
Romana Jarkovská

Před tím, než jsem si koupila E-book, jsem jedla docela hodně. Také jsem jedla vše, co jsem chtěla a nekoukala jsem na to - co, kdy a v kolik. Břicho jsem cvičila (cca 10min) při každé návštěvě posilovny, kam chodím 4x týdně. Jakmile jsem začala s E-bookem, tak jsem se cítila hned po prvním týdnu skvěle. Přišla jsem si "lehčí" i když na váze ani na tělesných mírách nebylo nic poznat. Cítila jsem se celkově lépe. Cviky jsou super. Jelikož chodím už 3 roky do posilovny, preferuji raději silové tréninky. Během programu mi na váze ubylo 3,8 kg a na mírách přes bříško -3cm, boky- 2cm a stehna -2 cm. Největší problém mám s ukládáním tuku v oblasti bříška a na stehnech. S E-bookem jsem byla moc spokojená a určitě bych ho doporučila:)

profile-pic
Jana Součková

Před tím než jsem začala s ebookem jedla jsem mnohem méně než teď. Když se na to zpětně podívám, tak mi chyběly bílkoviny a množství zeleniny.

Během programu jsem se cítila dobře až překvapivě:) Mívala jsem hrůzu z vážení potravin, ale pochopila jsem, že bez toho to nejde. Cvičení bylo srozumitelné. Nemám zaznamenaný přesný počet kil ani cm, ale ten pocit jak se cítím, je luxusní:) Moc děkuji za profesionalitu a vřelý přístup:) Bára

profile-pic
Barbora Smolkova

Před začátkem programu jsem se už stravovala vegansky, ale s tím rozdílem, že jsem jedla hodně sacharidů a příliš nedávala pozor na zdravé tuky. Cvičila (posilovala) jsem přibližně 2x týdně a to celé tělo, niky jsem necvičila cviky zaměřená pouze na břicho. Začátek programu byl pro mě náročný, celkově zvyknout si na průběh, vaření, vymýšlení jídel a naplánovat si čas tak, abych mohla cvičit 6× týdně. Nicméně na vše se dá zvyknout, pokud člověk chce. Výsledek opravdu stál za to! Zamilovala jsem si snídaně v podobě kaší s vanilkovým proteinem a ořechy a opravdu se každé ráno na snídani těším:-). Konečně mám představu o obecném základu jídelníčku na celý den. Moc mi vyhovuje způsob nepočítání kalorií, ale pouze vážení potravin. Překvapilo mě kladné využití čistého proteinu a jeho zařazení jako plnohodnotné potraviny do jídelníčku - moc pomůže s doplněním bílkovin:-). Také jsem se zlepšila v provádění některých cviků a celkově se zpevnila - hlavně nohy, zadek a břicho. Také se mi podařilo zmenšit boky, což je pro mě top! Začínám se cítit ve své kůži konečně pohodlně:-). Do budoucna plánuji cvičit alespoň 3× týdně, s tím, že posilovnu chci střídat s aerobním cvičením (horské kolo). Veganské stravy se určitě nevzdám, tenhle životní styl je prostě super:-). E-book bych rozhodně doporučila a už jsem tak i učinila:-).

profile-pic
Martina Kmeťová

Pred programom som si dala to, co mi chutilo, neriesila som co jem, ked to chutilo a castokrat ani kedy jem...V programu to bolo dobre. Zaciatky boli tazsie lebo som musela rozmyslat co si mozem dat, v akom mnozstve a ako to spracovat, aby mi to aj chutilo😂. Vďaka programu som sa naucila lepsie jest, konecne som sa rozhybala - zatial najdlhsie v mojom zivote a to mam uz 33r 🤣🤦. E-book by som urcite odporučila. Vymyslene je to naozaj skvele!

profile-pic
Denisa Beneš

Milá Kačenko, z e-booku "Hvězdné břicho za 6 týdnů" jsem nadšená. V pondělí jsem začala třetí týden a už vidím první výsledky, jak na váze, tak na centimetrech. Jsem nadšená jak ze stravovacího, tak i tréninkového plánu. Moc mě to baví, nic mi nechybí, jen večer mě občas trochu trápí hlad, ale je to jasné, protože předtím jsem jedla hodně, dalo by se říci nekontrolovaně. Líbí se mi, že jídelníček je v rámci týdne a to mi moc vyhovuje. Některý den si můžu dopřát více, jiný méně a to je pro mě jako ušité na míru. Když si stále dokola čtu tvůj e-book tak vidím, kolik času a energie jsi do toho musela vložit. Až skončím 6 týden, tak budu určitě pokračovat dál, protože tento režim mi moc vyhovuje a jsem velmi spokojená. Děkuji a moc si vážím tvých zkušeností, které předáváš dál a jsi pro mě obrovskou inspirací a motivací.

profile-pic
Božena Krejsová

Před začátkem programu jsem se snažila stravovat racionálně, ale... Vyhýbala jsem se luštěninám, oříškům a chyběla mi pravidelnost. Břicho jsem se snažila cvičit denně, ale nevypadalo tak, jak bych si přála. Cvičím jen doma, do fitka nechodím. Ještě než jsem začala, byla jsem dlouhodobě unavená (vyčerpaná). Z Tvého stravovacího plánu jsem byla nadšená - vyhovovalo mi, že nemusím složitě počítat kalorie i Tvá filosofie rozdělení surovin do dnů a na týden. Dokonce i tak banální věc, jako zjištění, že nemusím dbát na to, že ,,po 18h se nejí", ale že naše tělo funguje na cykly - mi psychicky pomohlo :-D ...V průběhu programu jsem se cítila klidnější, silnější (fyzicky i psychicky). Strava i cviky = super. Když jsem se konečně začala cítit fit a vypadala tak, jak bych si přála... Podařilo se mi konečně otěhotnět! :-D Termín porodu mám v květnu, takže po šestinedělí mě čeká opět práce s Tvým e-bookem! :-D :-D :-D ...Věřím tomu, že Tvůj e-book mi k otěhotnění (které jsem si dlouho přála a nedařilo se) také přispěl - uklidnila jsem se, protože jsem měla plán jak jíst a cvičit. Věděla jsem, kolik toho sníst a netrápila jsem se výčitkami svědomí... Jak jsem již napsala výše: Začala jsem se cítit fit fyzicky i psychicky! :-) E-book bych tedy určitě doporučila.

profile-pic
Simona Gieblová

Jsem na rostlinné stravě a před začátkem programu jsem jedla nevyváženě a trpěla záchvatovitým přejídáním, hlavně večer. V minulosti jsem chodila několikrát týdně na různá cvičení, např. fitbox, jumping, kruhové tréninky, ale pravidelně jen kratší dobu. V posilovně ani doma jsem necvičila vůbec. Během programu jsem se cítila dobře, ve stravě jsem občas ujela (např. na arašídovém másle a oříškách obecně), ale celkově jsem se držela. Začala jsem doma pravidelně cvičit podle youtube a dle tvého e-booku, což jsem nikdy předtím takovou dobu nevydržela. Nevím přesně kolik jsem zhubla, ale na váze to bude možná 3 kg. V pase také, protože mi bez pásku padají snad všechny kalhoty a trika mám volnější =D. Úbytek nastal hlavně v oblasti boků a rýsování se projevilo na šikmých břišních svalech, k nějakému zhubnutí došlo také na stehnech. E-book bych rozhodně doporučila.

profile-pic
Lucie Hrdličková

Před programem jsem se stravovala velmi, velmi bídně, téměř nijak, nebyl pocit hladu. Necvičila jsem téměř 20 let. Cvičení jsem prováděla zodpovědně. Vždy jsem z toho měla dobrý pocit. Stravovací plán jsem si nezakoupila, přesto jsem svůj jídelníček zcela změnila, obohatila jej a podle receptů na @veganzastore se učila používat zdravé potraviny. Nikdy bych nevěřila, jak je příprava jednoduchá, zábavná a jídlo jsem jedla s chutí. Formuje se mi postava do pěkných tvarů. Přesto, že jsem byla štíhlá, mi ubyly za měsíc 4 cm v pase, zaoblily se boky - + 1cm. Bříško ukázalo své skryté svalíky. Teď už jen bojuji s přebytečnou vrásčitou kůží, která kazí celkový dojem. E-book bych doporučila a už se tak stalo. Nemám co vytknout!

profile-pic
Jana Bozděchová

Před pořízením e-booku jsem se už dlouho stravovala vegansky a zdravě, ale díky dietám a následnému přejídání jsem nemohla zhubnout. Rozhodla jsem se tedy pro pořízení e-booku. Před koupením jsem nedodržovala jídlo před a po tréninku, ale jakmile jsem začala tohle dělat, viděla jsem brzy výsledky! Nejprve jsem z jídla byla trochu nešťastná kvůli plánování, ale poté, co jsem si našla systém, to fungovalo skvěle a plánování a přípravu jídla jsem si začala užívat:) Občas jsem si to špatně naplánovala a měla jsem hlad, ale zhruba v půlce výzvy jsem přišla na to, co na mě funguje a po čem jsem dlouho sytá. Cvičení mě nejprve překvapilo v jeho jednoduchosti, ale po chvíli jsem pochopila, že je důležité zpevnit střed těla a cvičení bříška mě neuvěřitelně bavilo :) S e-bookem jsem zhubla pár centimetrů v pase a mám vyrýsovanější nohy i ruce. Nejsou to žádné drastické změny, spíše se cítím lépe. Díky e-booku jsem si uvědomila, co do svého těla dávám a naučila jsem se více plánovat a osvojila jsem si základy zdravého životního stylu.

profile-pic
Terezie Faflíkova

Než jsem si zakoupila e-book, tak jsem nejedla pravidelně a největší jídlo jsem měla hlavně večer. Moje strava obsahovala větší množství sacharidů, takže mi chvilku trvalo, než si moje tělo zvyklo. S e-bookem jsem se naučila více vnímat co jím a co moje jídlo obsahuje. Cvičení je super a velmi inspirativní. Člověk drtí břicho sklapovačkami, ale existuje spoustu jiných a efektivních cviků na posílení břicha:) Během dodržování doporučení v ebooku, mi šly dolů centimetry a bříško je pevnější. Celkově i při cvičení teď cítím, že břišní svaly jsou silnější a také jsem se naučila u cvičení správně dýchat:). E-book bych určitě doporučila!

profile-pic
Adela Korenná

Už to bude rok, co jsem začala jíst zdravě a začala jsem si hlídat příjem, ale potom se mi vše zastavilo. Cvičila jsem 3-4x týdně. Během programu jsem se cítila naprosto skvěle a své tělo jsem opět nastartovala. Žádné nafouklé břicho, pocit hladu ani únavy. Naprostá spokojenost. Mé výsledky jsou úžasné. Někdo rozdíl třeba nepozná, ale pro mě jsou velké. Obsah e-booku je pro mě dokonalý a všemu jsem rozuměla. A jestli bych e-book doporučila? 100% ANO!

profile-pic
Sabina Hermanová

Ahoj Katka. Moje stravovanie bolo pred začiatkom programu rovnaké ako u väčšiny dievčat, ktoré sa rozhodli pre tento program. Nizkosacharidové a nízkokalorické diéty a tak nastalo prejedanie sa. A to iste stale dokola. V priebehu programu som sa cítila super. Už po týždni som videla prvé zmeny a strava mi úplne vyhovovala a stale vyhovuje. Čo sa mi najviac páči je, že si bez výčitiek môžem dať poriadny krajec chleba alebo pečiva. Vďaka programu mám za krátkych 6 týždňov viditeľné výsledky. E-book určite odporúčam.

profile-pic
Andrea Rybárová

Před tím, než jsem si zakoupila E-book, jsem se stravovala podobně, jen jsem měla jiné hodnoty tuků a bílkovin. Tréninky břicha jsem mívala nepravidelné, zhruba 1x za 2 týdny. Cvičení i dodržování jídelníčku podle e-booku bylo skvělé:) Na každý trénink jsem se těšila a břicho cvičila i na dovolené v Alpách. Během programu jsem ztratila 0,4 kg tuku a z toho 200g v oblasti trupu, což mi ukázaly výsledky na měření in-Body. Koupě E-booku byla skvělá investice, které vůbec nelituji a doporučila bych ho komukoliv!

profile-pic
Veronika Górová

Před začátkem s e-bookem jsem si nevedla nějak špatně, chyběl mi ovšem řád a polevila jsem jak ve cvičení, tak v pravidelnosti jídla. Malá pauza se rázem protáhla na rok a já jsem se zděsila nad tím, jak všechno utíká, ale kila ne a ne se pustit a rozběhnout se též. E-book mi hned přirostl a dobře se mi v něm čte. Musím uznat, že systém stravovacího plánu je fantastický! Strava je pestrá a nijak nestrádám, jsem nad míru spokojená. Od E-boku jsem očekávala volnost a variabilitu, takovou, abych cítila, že mi to prospívá a že mám chuť dál a dál pokračovat. Zatím se mi to daří a cítím, že tady je ten správný směr k lepším zítřkům :). Děkuji za rady, jsou k nezaplacení!

profile-pic
Pavlína