Reference:
Hvězdné břicho za 6 týdnů

Před začátkem programu HBZ6T jsem se stravou měla veliké problémy. Pořád jsem si nevěděla rady s tím, jak si jídelníček správně sestavit. Snažila jsem se jíst zdravě, ale o nějakém vážení a počítaní makroživin nemohla být vůbec žádná řeč. Co se týče sestavování jídelníčku, jsem úplný začátečník a díky e-booku jsem si osvojila další skvělou vlastnost, která mě posunula dál. Cviky, které jsou v tomto programu, hodnotím velmi pozitivně! Za mě bomba!! Konečně to nebyly "jen" sklapovačky. Díky cvikům zaměřeným na střed těla se mi zlepšila technika i u jiných cviků a jen to tedy potvrzuje fakt o tom, jak je naše tělo nádherně propojené. Jsem nadšená a určitě ve cvičení podle e-booku budu pokračovat i nadále. Se stravou jsem měla občas problém, jelikož se mi některé porce zdály opravdu obrovské. Konečně jsem si ale uvědomila, že jsem doposud své tělo jen okrádala a chtěla po něm mnohdy nemožné. Výsledky mohly být lepší, ale chyba není v e-booku, ale v mé hlavě. Kolikrát se mi jí nepodařilo přesvědčit, že kobliha na snídani není zrovna ta nejlepší volba :D. Každopádně, konečně vím, jak na to. Momentálně mám nejlepší formu za celou dobu, co jsem začala se cvičením a zamilovala si to. Tělo se krásně rozvíjí, objevilo se pár nových svalíků a to je pro mě důležitější než pár buchet na břiše. Všechno chce svůj čas a já věřím, že se k nim trpělivě dopracuji. E-book bych rozhodně doporučila každému, kdo o jeho koupi uvažuje. Vždy jsem byla proti online trenérům a radám od lidí, kteří mě nikdy osobně neviděli. Tento e-book je ale jiný. Naučil mě tomu nejdůležitějšímu - ovládnout svou kuchyň! Ještě jednou moc děkuji. Na tohle nakopnutí jsem čekala už dlouho a konečně se ve fitku nedřu jen tak nadarmo.

profile-pic
Lenka Nevosadová

Před začátkem výzvy jsem se snažila stravovat zdravě, ale často mně přemohly chutě na sladké. Nešlo to ovládnout a to hlavně v práci, kde jsem se vždy vymluvila na to, že si musím obalit nervy :D. Břicho jsem necvičila skoro vůbec, často jsem chodila běhat nebo si doma zacvičila podle Jillian Michaels. V průběhu výzvy jsem už druhý den začala cítit více energie, lépe se mi ráno vstávalo, celkově jsem začala být více v pohodě. Jídelníček mně překvapil hlavně v množství jídla, které jsem ani nestíhala sníst. Přešla mně chuť na sladké a vůbec jsem necítila hlad. Některé cviky mi zpočátku moc nešly, ale postupně jsem přišla jak na to a svaly začaly pěkně bolet. Za 6 týdnů jsem shodila 3 Kg, v pase mám o 5 cm méně, zapnula jsem šaty, o kterých jsem si myslela, že už nikdy nezapnu. E-book bych určitě doporučila a už jsem tak i udělala. Doporučila jsem ho kamarádkám i sestře.

profile-pic
Veronika Drašarová

Pred programom som sa snažila stavu dodržiavať, ale brucho som takmer vôbec predtým necvičila. Po zakúpení programu som sa cítila naprosto skvele, E-book je naozaj dokonale prepracovaný a s jeho dodržiavaním som nemala najmenšie problémy. Bol pre mňa ako stvorený. Za 6 týždňov sa mi podarilo zhodiť 3,8kg a cez pás mám -5cm. Som z toho neskutočne šťastná a samozrejme pokračujem ďalej. E-book bych samozrejme doporučila a to všetkým, ktorí chcú niečo so sebou spraviť. Myslím, že je prepracované na vysokej úrovni.

profile-pic
Martina Gabaj

Ahoj Katka. Moje stravovanie bolo pred začiatkom programu rovnaké ako u väčšiny dievčat, ktoré sa rozhodli pre tento program. Nizkosacharidové a nízkokalorické diéty a tak nastalo prejedanie sa. A to iste stale dokola. V priebehu programu som sa cítila super. Už po týždni som videla prvé zmeny a strava mi úplne vyhovovala a stale vyhovuje. Čo sa mi najviac páči je, že si bez výčitiek môžem dať poriadny krajec chleba alebo pečiva. Vďaka programu mám za krátkych 6 týždňov viditeľné výsledky. E-book určite odporúčam.

profile-pic
Andrea Rybárová

Před programem jsem se stravovala vegansky. Nejedla jsem moc velké porce bílkovin, zeleniny a hodně sacharidů. Také jsem měla vše dělané na oleji, téměř denně jsem jedla brambůrky a pila alkohol (nebo několikrát do týdne). Dělala jsem akorát pole dance 2-3x týdně a k tomu občas protažení. Změnu jsem cítila už během prvních pár dnů. Necítila jsem se hladová, ale zároveň ne nacpaná a unavená po jídle. Cítila jsem, že mám plošší bříško. Cvičení mi během pár dnů pomohlo na bolesti zad a zlepšilo mi držení těla. Naučila jsem se správnou techniku dýchání při posilování bříška a jak si sestavit nutričně vyvážený celodenní jídelníček tak, abych nehladověla. Zhubla jsem za 6 týdnů 5 cm v pase, 3,5 cm přes hrudník, 3 cm přes boky, asi 4 cm přes hýždě a i 2-3 cm na stehnech. Na váze ubyla asi tak 1,5 - 2 kg. Denně jsem si dopřávala 2-3 čtverečky hořké čokolády. Konečně začínám mít viditelné břišáky a i mi vyskočily větší svaly na zádech i když tam už jsem měla slušný základ díky pole dance. Mimoto jsem se naučila jak moc je k aktivitě jako je pole dance důležité i posilovat mimo, právě aby nebolela záda apod. Také cardio a hiit mi přijdou suprové a myslím, že už mám lepší fyzičku. Rovněž nepiji téměř alkohol, takže to beru jako celkový takový detox. Navíc, když si zacvičím ráno, úžasně mě to probere a jsem mnohem více produktivní! Také jsem objevila spoustu nových chutných fitness receptů. E-book bych rozhodně doporučila. Kniha není jen na 6 týdnů, jsou tam i pokročilejší fáze, tudíž i kdykoliv v budoucnu se k ní můžete vrátit.

profile-pic
Marie Mrázová

Pře programem jsem se snažila jíst zdravě, ale jídlo jsem si nevážila a nepřemýšlela nad jeho složením. Tudíž jsem někdy přijala příliš sacharidů a naopak málo bílkovin. Někdy jsem si sama doma na břicho zacvičila, ale cvičení nebylo pravidelné nebo jsem také chodila na kruhové tréninky. Když jsem začala program podle e-booku, bála jsem se, že budu mít pocit hladu, ale ten se za celých 6 týdnů nedostavil. Porce byly pro mě skvěle vyvážené. Cítila jsem se skvěle, protože už po týdnu jsem začala pozorovat změny a to mě hnalo kupředu. Z výsledků jsem nadšená. Zhubla jsem okolo čtyř kilogramů. Největší radost mám však z nižších obvodů kolem pasu, kde se obvod zmenšil o 6 Cm. S kamarádkami jsem o e-booku mluvila velice často. A doufám, že jsem je minimálně alepoň inspirovala ke zdravějšímu životnímu stylu. E-book bych tedy rozhodně doporučila a už jsem tak i udělala:).

profile-pic
Alena Čuvalová

Než jsem si koupila e-book, jedla jsem zdravě a snažila se mít vyvážený jídelníček. Jakožto vegetarián jsem vždy chtěla, aby mé tělo dostávalo vše, co potřebuje. Cvičení a celkově být aktivní je a bylo mou součástí, chodím do fitka 5-6 týdně a každodenní procházky mi zaručují dostatečný pohyb. Cvičení obsažené v e-booku je bezva. Sestavený stravovací plán je skvělý pro kreativitu, přípravu jídla, plánování a hlavně porozumění, co se týče skladby jídla.

profile-pic
Zdenka Hájková

Před tím než jsem si koupila E-book, jsem dělala hlavně kardio a občas TRX. Stravovala jsem se celkem zdravě, ale málo. Během programu jsem se naučila více jíst, pít a hlavně jsem se dozvěděla, že pokud nemám nějaká zdravotní omezení, tak mohu jíst opravdu vše. Teď už nevynechávám přílohy ani pečivo:)

profile-pic
Eliška

Milá Kačenko, z e-booku "Hvězdné břicho za 6 týdnů" jsem nadšená. V pondělí jsem začala třetí týden a už vidím první výsledky, jak na váze, tak na centimetrech. Jsem nadšená jak ze stravovacího, tak i tréninkového plánu. Moc mě to baví, nic mi nechybí, jen večer mě občas trochu trápí hlad, ale je to jasné, protože předtím jsem jedla hodně, dalo by se říci nekontrolovaně. Líbí se mi, že jídelníček je v rámci týdne a to mi moc vyhovuje. Některý den si můžu dopřát více, jiný méně a to je pro mě jako ušité na míru. Když si stále dokola čtu tvůj e-book tak vidím, kolik času a energie jsi do toho musela vložit. Až skončím 6 týden, tak budu určitě pokračovat dál, protože tento režim mi moc vyhovuje a jsem velmi spokojená. Děkuji a moc si vážím tvých zkušeností, které předáváš dál a jsi pro mě obrovskou inspirací a motivací.

profile-pic
Božena Krejsová

O cvičení jsem se začala zajímat zhruba 3 měsíce před tím, než jsem si koupila tento e-book. Snažila jsem se cvičit pravidelně alespoň 3x týdně, ale v podstatě bez výsledků. Byla jsem unavená, moc mě to nebavilo a vůbec jsem nerozuměla tomu co cvičím, jak se u toho mám cítit, na co se zaměřit a jak dýchat. Vybírala jsem si cvičení náhodně. Jedla jsem přespříliš sacharidů, nejedla jsem svačiny, první dva týdny jsem si protrpěla hlady, měla jsem hypoglykémie a cítila se hrozně, ale byla jsem odhodlaná. E-book mi pomohl si jídlo užívat, ne se ho bát, jím mnohem pestřeji, než jsem jedla za celý svůj život! Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem si celý jídelníček osvojila a pochopila ho. Trvalo to zhruba dva týdny. Nyní jsem ve čtvrtém týdnu a moc si to užívám! Cviky jsou moc super a už jdou vidět výsledky. Každý si může jídlo poskládat podle sebe a to mi přijde na tom celém to nejlepší! Díky moc Katy! :)

profile-pic
Veronika Kapustová

Ahoj Katty, jsem ve 3. týdnu Hvězdného břicha. Prozatím se neměřím ani nefotím, ale oblékla jsem kalhoty, které jsem měla ve skříni již pár let, takže úbytky určitě jsou! Velkou radost mi udělal ukázkový stravovací protokol. Nyní mám hodně pestrou stravu včetně luštěnin, které jsem tak zastoupené v jídle předtím neměla. Stravovací protokol umožňuje velkou a zdravou kombinaci jídel, ochutnala jsem již recepty s delikátním tofu a jsou velice chutné. I kdyby moje břicho nebylo za 6 týdnů hvězdným břichem, nebude mi to vadit, důležitý je pro mě pocit, že pravidelně cvičím, správně jím a ještě si při tom pochutnám. Jsem ráda, že jsem si e-book objednala!

profile-pic
Dada Stychová

Před začátkem programu jsem se delší dobu držela v low carb režimu a neměla jsem žádné potíže s jeho udržením. Zadržovala jsem ale hodně vody a možná jsem si tím i trošku zpomalila metabolismus. Jsem nyní v polovině programu e-booku a cítím se o mnoho lépe, vršek těla mám o dost štíhlejší a bříško méně oteklé. Důležité je také hlavně to, že už lépe odhaduji své tělo, mám lepší psychiku a vím, co si mohu dovolit a to zcela bez chutí na věci mimo režim. Cvičební protokol je naprosto skvělý, nevěřila bych, že z tak malinkých pohybových cviků mě bude bolet každičký břišní sval.

profile-pic
Pája

Před programem jsem se stravovala stejně jak při e-booku a to jen s rozdílem, že před e-bookem jsem jedla více ovoce a větší porce příloh a pečiva. Jinak mi potraviny zůstaly úplně stejné. Břicho jsem cvičila na skupinových lekcích (např. TRX, BOSU, HIIIT) a zvlášť jsem si břicho cvičila v posilovně. Sice jsem už znala cviky na vnitřní stabilizační systém, ale ty, které jsou v e-booku, mi přišly o hodně lepší a více jsem je procítila. V průběhu programu jsem se cítila skvěle. Už od prvního týdne bylo vše v naprostém pořádku. Snad akorát druhý den výzvy jsem cítěla trošku větší hlad, ale musím říct, že si na to tělo rychle zvyklo a teď už si to ani nedovedu představit jinak. Cvičení bylo perfektní. Cviky mi vyhovují a jsem ráda, že je budu moct cvičit nadále :-) No a co se týká stravy, nemám co vytknout. Přesně toto jsem od programu očekávala, že nastane ten zlom ve stravě a konečně budu vědět kolik si mám čeho dát :-) Moc děkuji :-)) Výsledky mě hodně překvapily. Nejsem ten typ, co se každou hodinu váží a pozoruje kolik přibral atd. Já si z váhy hlavu nedělám. Vím, že v období menstruace jsem vždycky nalitá vodou a neřeším v tomhle období váhu. Pro mě bylo hlavní, že jsem ty změny na sobě cítěla. Trička jsem začala mít volnější a opravdu můžu říct, že změny jsem na sobě hodně viděla. A co se týká celkových úbytků v centimetrech: hrudník - z počátečních 87 na 81 (-6 cm) pas - z počátečních 87 na 78 (-9 cm) hýždě - z počátečních 113 na 108 (-5 cm) ky - z počátečních 103 na 98 (-5 cm). Nejvíce úbytků bylo v pase, to zhruba tak každý týden úbytek byl. Hýždě - úbytek byl hlavně ze začátku, poslední - týdny zůstalo beze změny a to stejné i u boků. No a váha z počátečních 79,4 na 75,8 (což mě hodně překvapilo, protože ve 4 a 5 týdnu programu ta váha šla nahoru (menstruace), ale jak jsem říkala, věděla jsem z čeho to mám, no a dneska při posledním vážení jsem byla opravdu překvapená, protože 75,8 kilogramu si už nepamatuju, kdy jsem naposledy měla :-)Samozřejmě že první snížení váhy bylo hned po prvních dvou týdnech o 2 kila, ale teď jsem to stáhla o necelé další dvě, takže jsem moc ráda :-). E-book bych určitě doporučila všem, kteří tápou v množství surovin v jídelníčku. Pro mě to bylo hodně velké zjištění, že jsem jedla hodně ovoce (každý si myslí, že ovoce je zdravé, tak proč si ho nedat více, že? :-D ) No a to stejné se cvičením. Takové cviky jsem nikdy necvičila (snad kromě vzporu a zkracovaček na bosu). Takže za mě bych určitě e-book doporučila každé ženě či dívce, která chce mít výsledky a vidět postup na svém těle. Vše v něm bylo perfektní!!!! Nic bych neměnila :-))

profile-pic
Sabina Feberová

Před E-bookem jsem cvičila celkem pravidelně 3-4x týdně silový trénink, žádné kardio. Zaměřovala jsem se hlavně na záda, nohy a zadek, břicho jsem přidávala třeba jednou do týdne. Hlavně jsem nesnášela běh i když jsem věděla, že když chci shodit nějaký to kilo, bylo by fajn se občas proběhnout. A díky tobě jsem se dokopala jít si zaběhat. Po 3 týdnech jsem si běh určitým způsobem zamilovala a i když je venku hnusně a nechce se mi, jsem ráda, že vždycky zvednu zadek z gauče a jdu, protože ten pocit je k nezaplacení:) Co se týče jídla, snažila jsem se jíst cca 5x denně, řídila jsem se podle kalorických tabulek, většinou zdravá jídla, ale co si budeme povídat, tak někdy přišel prohřešek v podobě sušenky, pizzy nebo kebabu. E-book mi hlavně pomohl v tom jak si uspořádat jednotlivé tréninky a zařadit kardio. Poznala jsem, že břicho se dá cvičit bez x opakování sklapovaček. Hlavně jsem do svého jídelníčku zařadila potraviny, které jsem dříve jedla minimálně. Jídlo mám teď mnohem pestřejší a celkově se cítím skvěle. Hlavně taky spadly centimetry přes bříško, což se mi dlouho nedařilo :)!

profile-pic
Peťa Kokešová

Než jsem s programem začala, břicho jsem skoro vůbec necvičila a pokud ano, tak asi 1x za týden nějaké sklapovačky, zvedání nohou a nebo jsem se zavěsila za tyč. Stravovala jsem se zdravě, ale neřešila jsem množství jednotlivých makroživin. Ze začátku programu jsem byla ve stresu, ale pak to šlo samo a s režimem jsem se sžila. Množství bílkovinných potravin a ovoce, bych snědla normálně více, ale jinak skvělé. Cítila jsem se lehce. Cvičení mě hodně bavilo. Chvilku trvalo než jsem přišla na to, jak dělat správně některé cviky, ale myslím, že nakonec dobrý. Po programu mám o 3 Kg méně, o 3cm v pase méně a především výborný pocit, větší sílu, pevnější a zatažené bříško a celkově hezčí postavu. E-book bych jednoznačně doporučila! Už jsem o něm dokonce i před kamarádkami mluvila a říkaly, že si ho také koupí.

profile-pic
Eva Vitoušová

Ze začátku jsem měla z programu trochu strach, vzhledem k tomu, že už jsem si prošla mnoha extrémy, co se jídla týče. Nevěděla jsem jak moje tělo a hlavně hlava, budou reagovat na to, že musím dodržovat nějaký konkrétní režim. Moje obavy ovšem nebyly vůbec na místě. Tím, že jsem celou dobu jedla pestré potraviny v dostatečném množství, nedělalo mi to prakticky žádný problém. Spíše naopak. Objevovala jsem nové kombinace a potraviny, které jsem dříve vůbec nepoužívala. Ani vlastně nevím proč. Samotnou mě to hodně posunulo po psychické stránce a přesvědčilo o tom, že pokud bude i redukční příjem nastaven správně, moje tělo to zvládne. Je to jen o tom mít dostatek živin, psychiku naladit na správnou vlnu, ale hlavně si celý proces užívat. Co se týče tréninkového protokolu, měla jsem ze začátku trošku pochybnosti. Vždycky jsem se snažila pořádně makat na břicho, takže jsem měla strach, že dýchání a na pohled jednodušší cviky, nemohou být efektivní. Opak byl však pravdou. Po pár tréninkách jsem pochopila, že to není o tom, udělat cvik s co nejvíce opakováními, ale jde o to soustředit se na každé jedno opakování, správně ho prodýchat a zapojit svaly tak, jak mám. Tím se dostávám k té nejzásadnější změně, a tou je pro mě zdraví. Od mala mám velké problémy s páteří a celkově se zády (skolióza, špatné držení těla, bolesti). Cviky v e-booku mi neuvěřitelně pomohly ke zpevnění středu těla a především těch svalů, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám. Co cvičím podle e-booku, prakticky se mi nestalo, že by mě záda bolely a cítím, že se díky tomu i zlepšilo držení těla, což je pro mě tou nejlepší odměnou.

profile-pic
Simona Svobodová

Zdravím Kačí. Než jsem začala cvičit podle e-booku HBZ6T, nejprve jsem se podívala na všechna tvá treninková videa, která jsou jeho součástí, prečetla si jeho obsah a řekla jsem si, že jestli je to tak ,,lehké", tak to dám. První lekce mě ale vyvedla z omylu. Není to jednoduché, ale pěkná makačka. V pondělí začínám 4.týden a už na sobě vidím obrovský pokrok. Při cvičení cítím, že zvládnu více a více opakování než v prvním týdnu a první cm jsou už pryč :-).

profile-pic
Petra Kopolovicova

Než jsem si koupila e-book, tak mé cvičení bylo velmi podobné, ale jídlo se následně změnilo docela hodně. Už nějakou dobu jsem se snažila omezit živočišnou stravu a tím, že e-book je i ve veganské verzi, se mi můj přechod výrazně zjednodušil. Nejvíc mi e-book pomohl v přechodu na veganskou stravu. Nejsem čistě vegan, pořád občas používám vejce a ryby, ale ostatní produkty už nekupuji vůbec. Další věc, která se u mě zlepšila je břicho, které je mnohem pevnější a stabilnější i pro ostatní cviky jako jsou třeba dřepy a mrtvé tahy. Poslední věc, pro mě velmi důležitá, bylo když jsem ze svého redukčního režimu naskočila na oněch 1850kcal. Tolik energie jsem necítila dlouho a poprvé v životě jsem se rozhodla, že nechci už jen hubnout, že na to chci chvíli zapomenout, protože už mě omezování nebaví a že se začnu soustředit na svalový a silový rozvoj. Takže po 6 týdnech s e-bookem a předtím x týdnech a nekonečných kolech více či méně úspěšných redukcí, naskočím na reverzní dietu a možná se konečně dostanu na svých udržovacích 2200kcal. Je to možná jiná zkušenost než mají ostatní slečny, ale pro mě to bylo v tomto ohledu hodně osvobozující. Děkuji!

profile-pic
Karolína

Jsem na rostlinné stravě a před začátkem programu jsem jedla nevyváženě a trpěla záchvatovitým přejídáním, hlavně večer. V minulosti jsem chodila několikrát týdně na různá cvičení, např. fitbox, jumping, kruhové tréninky, ale pravidelně jen kratší dobu. V posilovně ani doma jsem necvičila vůbec. Během programu jsem se cítila dobře, ve stravě jsem občas ujela (např. na arašídovém másle a oříškách obecně), ale celkově jsem se držela. Začala jsem doma pravidelně cvičit podle youtube a dle tvého e-booku, což jsem nikdy předtím takovou dobu nevydržela. Nevím přesně kolik jsem zhubla, ale na váze to bude možná 3 kg. V pase také, protože mi bez pásku padají snad všechny kalhoty a trika mám volnější =D. Úbytek nastal hlavně v oblasti boků a rýsování se projevilo na šikmých břišních svalech, k nějakému zhubnutí došlo také na stehnech. E-book bych rozhodně doporučila.

profile-pic
Lucie Hrdličková

Před zakoupením e-booku jsem jedla bohužel až příliš a to aniž bych o tom věděla. Říkala jsem si, že čím víc cvičím, tím víc můžu jíst, protože jsem měla veliký zápřah (jsem hodně aktivní a cvičím ráda, ale vrtalo mi hlavou, proč to není vidět, když trávím pomalu každý den na tréninku) a to byla bohužel největší chyba. Vždy jsem se snažila jíst zdravěji, ale bohužel šlo ve velké míře o ovoce, sladké a tedy sacharidy. Zkrátka jsem si ráda dopřávala častěji než bylo zdrávo a neuměla se s vyvážeností jídel poprat. Během programu jsem zjistila, že polovina mého jídla mi vlastně bohatě stačí. Díky konečně dodržovanému pitnému režimu jsem se cítila plná energie a nebyla jsem tolik unavená. Věřím, že jsem také získala nové stravovací návyky, které bych chtěla držet i dále. Cvičení bylo pestré a díky rozmanitosti cviků zábavné. Bohužel se mi do mého plánu zakomponovala neplánovaná dovolená a oslava narozenin, takže jsem nedodržela plán tak, jak jsem původně chtěla. Každopádně jsem i tak za 6 týdnů zhubla 4 kila a centimetry ubyly rychlostí světla. Moje původní váha byla 80kg, nyní je to 76 kg. Míry přes prsa 93 -> 90 cm (ikdyž ta by mohla zůstat stejná :D), hrudník 85 -> 80 cm, pas 84 -> 76,5 cm, hýždě 110 -> 105 cm a boky 105 -> 97 cm. Cítím se mnohem lépe a mám chuť makat dál. Hlavně jsem se naučila nový přístup k jídlu, za který jsem neskutečně vděčná, protože odolat čemukoliv pro mě bylo vždy těžké. Za mě bych e-book určitě doporučila! Zejména e-book 2 v 1 (cvičení i stravovací plán).

profile-pic
Barbora Olexová

Cvičením sa zaoberám už riadne dlhú dobu, prešla som si xy trénermi, rôznymi stravovacími prístupmi, rysovacou fázou ako i objemovou fázou. Bohužiaľ ako to tak býva pri väčšine trénerov, výsledky ako rýchlo prišli, tak aj odišli, no vrcholom bol rok 2017 keď som začala mať problémy s obličkami a povedala som si DOSŤ. Katy som sledovala už dlhšiu dobu počas svojho trénovania s rôznymi trénermi, unavená a sklamaná zo všetkých typických trénerov (česť výnimkách) som sa rozhodla vyskúšať iný prístup a zakúpiť si E-book. Brucho som cvičievala podľa svojich trénerov a nikdy ma to nebavilo tak ako káže E-book.

Vzhľadom na moje problémy s obličkami som sa rozhodla popri tejto výzve si dať ešte svoju vnútornú výzvu, a to na 6 týždňov bez živočíšnych produktov. Cítila som sa neuverititeľne skvele ako už dávno nie! Zmizla únava a nechuť, demotivácia, a nielenže som sa dostala späť do formy, dokonca aj moje problémy s obličkami sa začali zlepšovať.

Zlepšenie celkového postoja k životu, prechod na vegánsku stravu, zlepšenie zdravotného stavu a k tomuto všetkému vyrysované bruško ako bonus :)

Celá kniha je veľmi pekne spracovaná. Doporučila by som ju každému, kto sa chce dostať do formy, schudnúť tuk a hlavne takouto rozumnou a správnou cestou s vyváženým pomerom všetkých živín a nutrientov.

profile-pic
Zuzana Németová

Před pořízením e-booku jsem se už dlouho stravovala vegansky a zdravě, ale díky dietám a následnému přejídání jsem nemohla zhubnout. Rozhodla jsem se tedy pro pořízení e-booku. Před koupením jsem nedodržovala jídlo před a po tréninku, ale jakmile jsem začala tohle dělat, viděla jsem brzy výsledky! Nejprve jsem z jídla byla trochu nešťastná kvůli plánování, ale poté, co jsem si našla systém, to fungovalo skvěle a plánování a přípravu jídla jsem si začala užívat:) Občas jsem si to špatně naplánovala a měla jsem hlad, ale zhruba v půlce výzvy jsem přišla na to, co na mě funguje a po čem jsem dlouho sytá. Cvičení mě nejprve překvapilo v jeho jednoduchosti, ale po chvíli jsem pochopila, že je důležité zpevnit střed těla a cvičení bříška mě neuvěřitelně bavilo :) S e-bookem jsem zhubla pár centimetrů v pase a mám vyrýsovanější nohy i ruce. Nejsou to žádné drastické změny, spíše se cítím lépe. Díky e-booku jsem si uvědomila, co do svého těla dávám a naučila jsem se více plánovat a osvojila jsem si základy zdravého životního stylu.

profile-pic
Terezie Faflíkova

Ahoj Katy, koupě e-booku HBZ6T bylo rozhodně nejlepší rozhodnutí jaké jsem udělala. Měla jsem měsíc před tebou koupený jiný jídelníček, kde jsem měla přesně rozepsané kdy má kolik čeho sníst a nevěděla jsem, co můžu za co zaměnit a jedla sladkou snídani, když jsem na ní zrovna neměla chuť. Tvůj jídelníček je pestrý, variabilní a účinný. Bohužel jsem se na začátku nezměřila, ale mám udělané fotky PŘED a už se moc těším na fotky PO. Jinak na sobě změny už teď pozoruji a řeklo mi to i mé okolí. Takže vážně děkuji. Těším se na pokračování a ráda se pak podělím o své výsledky.

profile-pic
Iveta Císařová

Před zakoupením e-bookem jsem jedla všechno, i teď prakticky baštím vše, ale podle norem:) Co se týká cvičení, tak jsem cvičila celkem dlouho, ale jen tak, abych si udržela postavu. Díky e-booku se cítím lepé, mám více síly a také pocit, že už nejsem tak unavená. Bříško se pomalu rýsuje, a to mám před sebou ještě tři týdny! Je to prostě super! Díky:)

profile-pic
Denisa

Před začátkem s e-bookem jsem si nevedla nějak špatně, chyběl mi ovšem řád a polevila jsem jak ve cvičení, tak v pravidelnosti jídla. Malá pauza se rázem protáhla na rok a já jsem se zděsila nad tím, jak všechno utíká, ale kila ne a ne se pustit a rozběhnout se též. E-book mi hned přirostl a dobře se mi v něm čte. Musím uznat, že systém stravovacího plánu je fantastický! Strava je pestrá a nijak nestrádám, jsem nad míru spokojená. Od E-boku jsem očekávala volnost a variabilitu, takovou, abych cítila, že mi to prospívá a že mám chuť dál a dál pokračovat. Zatím se mi to daří a cítím, že tady je ten správný směr k lepším zítřkům :). Děkuji za rady, jsou k nezaplacení!

profile-pic
Pavlína

Před e-bookem jsem se stravovala podle jídelníčku sestaveného na míru, který měl přesně daná makra, která musím ten v daný den sníst. Břicho jsem vůbec necvičila. Během programu mi strava vyhovovala, naučila jsem se dělat si jídlo pestřejší. Sice jsem před tím jedla podle jídelníčku, ale měla jsem tak oblíbená jídla, která jsem pořád točila dokola. S tvým stravovacím plánem jsem do jídelníčku více zařadila luštěniny, které jsem před tím vůbec nejedla. A taky ovoce :). Co se týče cvičení, tak cviky vypadaly vždy tak strašně jednoduše, ale když jsem pak začala cvičit zjistila jsem, že to vůbec tak jednoduché není. Bavila mě ta různorodost cviků, skoro žádný cvik jsem před tím, než jsem dle tvého e-booku začala cvičit, neznala. Myslím si, že jsem v rámci programu dosáhla dobrých výsledků a jsem s nimi spokojena. Rozhodně se "to" konečně hnulo. Cvičím cca 1,5 roku, vždy s nějakými pauzami a poslední dobou mě potkávala stagnace výsledků. Teď se to však konečně hnulo. Ubyly centimentry (nejvíce na břiše a v pase) a dokonce se mi hnula i váha. E-book bych rozhodně doporučila všema deseti. Je neuvěřitelné, jakých výsledků lze dosáhnout za tak krátkou dobu (což 6 týdnu ve cvičení je podle mě dost krátká doba).

profile-pic
Lucie Křížová

Než jsem začala cvičit a jíst dle programu, tak jsem akorát dokončovala také jednu výzvu. Po skoro 8 týdnech dřiny jsem ale žádné výsledky neviděla a tak jsem přemýšlela, co budu dělat dál. Cvičit se snažím už nějakým způsobem 2-3 rokem, za tu dobu jsem zhubla 10 kg a zpevnila si postavu. Co se týká jídla, snažila jsem se jíst zdravěji, ale vždy to bylo takové, že musím, takže jsem si jídlo nevychutnávala a pokaždé, když jsem viděla normální buchtu, hned jsem se po ní vrhla. Teď jedu podle E-booku a je to BOMBA! Z nuceného jezení zdravého jídla se stala úplná závislost! Miluji péct a vařit! Už nemám potřebu to ostatní jídlo jíst. Šla jsem do výzvy s tím, že jsem chtěla zdravé jídlo milovat a zbavit se otrávení a to se povedlo naprosto skvěle! Cvičení je paráda největší! Výsledky se formují před očima. Děkuji za to!

profile-pic
Tereza Schýbalová

Ještě než jsem si objednala e-book, jedla jsem podle jídelníčku od výživové poradkyně. Vyhovovalo mi to, ale jelikož jsem chtěla zkusit něco jiného, sáhla jsem právě po zde zmiňovaném e-booku a jsem nadšená. Teď mám za sebou 1.týden a zatím jsem velice spokojená. Hodně mi vyhovuje to stravování, protože si můžu sama vybrat co budu další den baštit:) Doufám, že mi pomůže docílit lepšího vzhledu břicha a být se sebou ještě více spokojenější! Doporučuji!!!

profile-pic
Renata

Stravuji se již delší dobou zdravější formou a k tomu jsem již 2 rokem vegetarián. Největší problém v mém stravování bych viděla v nízkém příjmu bílkovin a větší příjem sacharidů. A miluji ovoce, kterého jsem taky jedla požehnaně. Co se týká cvičení břicha, tak jsem ho měla zařazené vždy v nějakém kompletním cvičení, nezaměřovala jsem se na jednotlivé cviky, ale na cvičení těla celkově. Vyhovovala mi forma HIIT cvičení. Co se týká stravy, tak největší problém první týden byl omezený příjem ovoce, ale musím říct, že po týdnu abstinenční příznaky odezněly. Je to super metoda jak si na celý den rozdělit jídlo a hospodařit s ním, to mě opravdu bavilo si vážit a plánovat. Cvičení je rozděleno opravdu dobře, kdy se zaměřuji na jinou část těla a posilovací cviky na břicho byly pro mě premiéra, kdy jsem se naučila soustředit na techniku a ne jen bezhlavě něco odcvičit. Celkový úbytek váhy za 6 týdnů byl o 7,9 kg méně, z toho na tělesných mírách: Ruce: - 2 cm, Stehna - 3 cm, Zadek - 4 cm, Břicho - 5 cm, Pupík - 6 cm, Pas -7 cm. V tomto směru doporučovat ani nemusím, jelikož když mě holky viděli, tak jsem je tak namotivovala, že chtějí taky😀😀😀. Ale jednoznačně určitě bych doporučila, je to super návod jak si nastavit řád. Mě tento styl e-booku vyhovoval, je to forma, že každý si může vybrat co mu vyhovuje nejlépe a rozdělit si to jak potřebuje 💖💖💖💖 Za mně velké díky 😍

profile-pic
Zuzana Kudrnová

Než jsem si pořídila E-book, tak jsem se stravovala víceméně zdravě, nepočítala jsem však makra ani kalorie a tak jsem do sebe ládovala plno tuků a cukrů i když zdravých. V průběhu programu jsem se cítila naprosto skvěle, milovala jsem ten pocit, že něčeho mohu dosáhnout, jen musím vydržet. Strava mi vyhovovala dokonale a plno vzorových snídaní a svačin si dělám stále. S E-bookem jsem dosáhla, dle mého názoru obrovských výsledků pro mě samotnou, je to velký pokrok. Léta jsem se usilovně snažila vypracovat postavu a teprve nyní si mohu říci, že jsem šťastná a chci pokračovat dále. Velkou změnu jsem zaznamenala hlavně na mírách. 1.1 2018 Váha - 66kg, míry: Pas- 75 cm Boky- 88cm Hýždě - 99cm. 11.2 2018 Váha - 64,4 kg, míry: Pas - 71cm Boky - 86cm Hýždě - 97cm. Každému bych E-book určitě doporučila, mě toho mnoho naučil a hlavně mi pomohl!

profile-pic
Sabina Stenczelová

Od léta 2016 jsem na veganské stravě a snažím se jíst zdravě. Cvičím už cca 5 let, ale nikdy jsem neměla žádný stanovený cíl či cvičební plán. Před začátkem programu jsem se bála, že mi nepůjde si nastavovat správně příjem a že budu mít hlad... Některé dny byly horší, když jsem byla celý den ve škole/ v práci a neudělala jsem si s sebou dostatek krabiček, ale většina dní proběhla úplně bezproblémově. Našla jsem si několik nových receptů, které jsem si zamilovala a budu je pravidelně zařazovat do jídelníčku i nadále. Cvičební plán je moc příjemný. Rozdělila jsem si ho a po dvou týdnech jsem šla na novou úroveň. Díky programu jsem si neuvěřitelně zpevnila břicho. Sice je na něm stále troška tuku, ale vylezly svalíky a já se cítím skvěle. Největší změna proběhla však v hlavě. Už vím, jak si co nastavit, jak se jen tak neplácat na místě, ale naopak dosahovat skutečných výsledků. E-book bych jednoznačně doporučila a už jsem tak i udělala.

profile-pic
Jana Krulichová

Před programem vypadala má strava následovně - 3 roky zdravá strava, 2 roky veganství. Břicho jsem cvičila 2x - 3x týdně, ale pouze základní cviky (sedy- lehy, plank..). Během programu jsem přišla na to, že se nemusím bát pořádně najíst a užívat si spoustu sladkých, ale zdravých jídel. Konečně jsem se naučila pořádně jíst, aby se mi nezpomaloval metabolismus. Cviky na břicho dají zabrat, užívala jsem si každý trénink a těšila se, že vyzkouším něco nového.Díky programu jsem dosáhla skvělých výsledků; váha: 74,8 kg -> 70,5 kg; tělesné míry: hrudník: 82 cm -> 76 cm, pas: 81 cm -> 74 cm, boky: 97 cm -> 92 cm, stehno: 61 cm -> 59,5 cm, paže: 34 cm -> 32 cm + spokojené bříško a psychická pohoda:). E-book je skvělý. Investované peníze určitě stály za to. Jsi pro mě obrovskou motivací a doporučila bych do určitě dále :).

profile-pic
Tereza Švestková

Před tím, než jsem si zakoupila E-book, jsem se stravovala podobně, jen jsem měla jiné hodnoty tuků a bílkovin. Tréninky břicha jsem mívala nepravidelné, zhruba 1x za 2 týdny. Cvičení i dodržování jídelníčku podle e-booku bylo skvělé:) Na každý trénink jsem se těšila a břicho cvičila i na dovolené v Alpách. Během programu jsem ztratila 0,4 kg tuku a z toho 200g v oblasti trupu, což mi ukázaly výsledky na měření in-Body. Koupě E-booku byla skvělá investice, které vůbec nelituji a doporučila bych ho komukoliv!

profile-pic
Veronika Górová

Ahoj Katty, jsem nesmírně šťastná za tvůj e-book, který mi doslova změnil život ohledně životního stylu. Mám za sebou 3 týdny, a také i krásné pokroky.
Nemám vůbec chutě na sladké, protože jako "sladké" využívám odpolední svačinu jako "dezert dne" a moc si to užívám!:) Těším se na progres, který bude za další 3 týdny a už teď vím, že tím to pro mě nekončí. Využívám tvoje recepty, které máš na tvých stránkách, a můžu říct, že lepší "fitness" recepty jsem nikdy nejedla. Ty tvoje mají parádní chuť, kterou jsem v žádných jiných nikdy nenašla:) Tohle je nejlepší stravovací a tréninkový plán, který jsem kdy měla a rozhodně se ho nevzdám! Moc děkuji za to, že jsi něco takového vytvořila:).

profile-pic
Silvie Kerlinová

Katty, moc tě touto cestou poprvé zdravím :-) Znám tvá videa již více než rok, vždy to pro mě byla skvělá inspirace, ale opravdu a pravidelně jsem tě začala sledovat asi v srpnu 2016. Několikrát jsem prošla tvá videa, kde jsi "mapovala" svou soutěžní přípravu a poprvé v životě mi začala "svítat naděje", že jsem možná našla někoho, komu bych mohla důvěřovat na své cestě. Mám za sebou bohužel jen špatné zkušenosti z hlediska nepochopení základních problémů, které dívky/ženy mají se svou postavou a právě z těchto "jáder půdlů" pak vznikají zběsilé kolotoče záchvatovitého přejídání - anorexie - bulimie.. nevím, zda-li smůlu na neurotické "výživové poradce", fitness trenéry bez schopnosti odhadnout výkonnost toho, koho trénují nebo na psycholožky, které do tebe chtějí cpát antidepresiva, mám jen já. Přitom jediné, co každá chceme je, abychom byly spokojeny ve svých kalhotech a nemusely si zakrývat rukou břicho, když sedíme.. a na to jsi mi dala recept - "kontinuálnost a vyváženost". Začala jsem již cca 2 měsíce zpětně dodržovat jídelní a tréningový plán "na zkoušku", který jsem si sestavila na základě tvých videí, článků a dalších informací z knih a pak jsem si "napsala Ježíškovi" o tvou knihu "Hvězdné břicho za 6 týdnů" a již od první chvíle, kdy jsem ji otevřela, jsem věděla, že jsem právě doplnila poslední střípky mozaiky, které jsem na své cestě potřebovala. Ta kniha je stručná, výstižná a moc milá :-) Obsahuje vše, co holky potřebují i když nemají s tvým systémem žádnou zkušenost. Já sama si počítám makra, protože mi to tak nejlépe vyhovuje, ale líbí se mi, jaký jsi zvolila klíč pro ty, které "nemakrují" a to hlavně proto, že je to návod, jak správně jíst v normálním životě a nevnímat to jako "dietu", což je i jeden z mých hlavních cílů. Co se týká cvičení, systém mi vyhovuje, protože se v něm projevuje stejná vyváženost jako v jídle a nemám potřebu se vždy zničit hned první dva dny tréningu, protože mám jasnou představu o tom, co mě čeká další dny, jak dlouho to bude trvat a jaký má systém celkově smysl. Já v tvé knize nevidím návod na to jak mít krásné bříško, vidím v něm návod na to, jak žít zdravě, bez extrémů a s radostí, jak si vážit sama sebe, jak být na sebe pyšná a mít se zase ráda. A za to ti moc děkuju, tohle je totiž ten největší dárek, co jsem mohla dostat :-)

profile-pic
Lenkita Lenny

Před tím, než jsem si koupila E-book, jsem jedla docela hodně. Také jsem jedla vše, co jsem chtěla a nekoukala jsem na to - co, kdy a v kolik. Břicho jsem cvičila (cca 10min) při každé návštěvě posilovny, kam chodím 4x týdně. Jakmile jsem začala s E-bookem, tak jsem se cítila hned po prvním týdnu skvěle. Přišla jsem si "lehčí" i když na váze ani na tělesných mírách nebylo nic poznat. Cítila jsem se celkově lépe. Cviky jsou super. Jelikož chodím už 3 roky do posilovny, preferuji raději silové tréninky. Během programu mi na váze ubylo 3,8 kg a na mírách přes bříško -3cm, boky- 2cm a stehna -2 cm. Největší problém mám s ukládáním tuku v oblasti bříška a na stehnech. S E-bookem jsem byla moc spokojená a určitě bych ho doporučila:)

profile-pic
Jana Součková

Než jsem si zakoupila e-book, tak jsem nejedla pravidelně a největší jídlo jsem měla hlavně večer. Moje strava obsahovala větší množství sacharidů, takže mi chvilku trvalo, než si moje tělo zvyklo. S e-bookem jsem se naučila více vnímat co jím a co moje jídlo obsahuje. Cvičení je super a velmi inspirativní. Člověk drtí břicho sklapovačkami, ale existuje spoustu jiných a efektivních cviků na posílení břicha:) Během dodržování doporučení v ebooku, mi šly dolů centimetry a bříško je pevnější. Celkově i při cvičení teď cítím, že břišní svaly jsou silnější a také jsem se naučila u cvičení správně dýchat:). E-book bych určitě doporučila!

profile-pic
Adela Korenná

Před e-bookem jsem cvičila 3x týdně. Tréninkový protokol mi pomohl poskládat si tréninky s kardiem a nezanedbávat ho. Zkusila jsem spoustu diet, které byly hodně přísné. Sice jsem na nich zhubla, ale dalo se to udržet maximálně dva měsíce a když jsem polevila, kila jsem měla ihned nahoře a ještě další navíc. E-book Hvězdné břicho mi nejvíce pomohl v jídle. Stravovací protokol od Katy je úžasný :) Není to žádná přísná dieta nastavená přesně v kolik, co mám jíst. Člověk se naučí přemýšlet o jídle a sestavovat si ho sám. Tento způsob stravování není dieta, ale zdravé stravování na celý život.:)

profile-pic
Michaela

S programem jsem začala těsně po šestinedělí, takže jsem cvičila jen těhotenské pilates a pak na pánevní dno. Jedla jsem racionální stravu, ale výrazně se neomezovala. Před těhotenstvím jsem byla zvyklá počítat si makra, silově cvičit, ale břicho jsem izolovaně necvičila. Během programu jsem se cítila perfektně, strava mi naprosto vyhovovala. Cvičení se mi moc líbí, především pro pestrost, bohužel díky krátké době po porodu zatím nejsem schopná provádět všechny cviky. Mám disbalance a břicho neumím správně používat, právě proto mi vyhovují dechové aktivace a lehké cviky. Díky programu jsem shodila na váze, výrazně se mi zúžil pas, zmenšila se diastáza, zmizely bolesti zad a zpevnil se mi komplet trup. E-book bych určitě doporučila.

profile-pic
Tereza Hostinská

Ahoj Katy, program jsem začala od 1.května, protože se mi líbil ten datum a celkově pozitivní květnová energie. Musím říct, že kg ani cm nešly poslední půl rok vůbec dolů a pořád se držely ve stejných stagnovacích číslech. Nyní, po teprve 14-ti dnech výzvy, je zase cenťáček dole a k tomu i jedno kilíčko:-) Konečně jsem se dostala pod mojí magickou šedesátku:-) a radost mám i z úbytku dalšího cm přes stehno a zadek. Jsem moc ráda, že moje tělo začalo opět po tak dlouhé době na něco reagovat, neboť jsem si s tím už trochu nevěděla rady a demotivovalo mě to. Nyní jsem s novými výsledky nabrala druhý dech. Program je přehledný a srozumitelný. Ze začátku jsem měla trochu problém s bílkovinami, protože jsem jich jedla příliš málo, ale už se to pomalu začíná zvyšovat. Chtělo to především pořádně nastudovat složení potravin:-). Cvičení je super a posílení vnitřních břišních svalů mi maximálně pomáhá při dalším posilování. Cítím tu změnu na středu těla, takže se těším co přinesou další dny :-)

profile-pic
Hana Hlavatá

Ahoj Katy, jsem ráda, že jsem se do programu podle e-booku Hvězdné břicho pustila, protože mi to dalo přesně to, co jsem potřebovala. Přestala jsem řešit každý detail na jídle a nejvíce mi pomohl tréninkový plán, díky kterému mám teď pevnější střed těla. Lépe se mi cvičí a mám lepší stabilitu při józe, na kterou chodím. Buchtičky viditelné ještě nejsou, ale jsem si jistá, že když ještě pár týdnů pojedu podle plánu, tak vykouknou. Největší změnu vidím nejspíše na svých bocích, na kterých jsme ztratila nejvíce tuku, za což jsem hodně ráda, protože ty mi dělaly vždy největší problém. Děkuji, že si pro nás sestavila tak super plán. Jsi mojí velkou inspirací ve všem.

profile-pic
Veronika Franková

Před E-bookem jsem jedla i cvičila nepravidelně. S jídlem to nebyla žádná sláva - jako vegetariánka (a se snahou získat živočišné produkty mimo průmyslové řetězce), jsem se dost odbývala. Ve cvičení převládalo kardio, různé studiové hodiny a z fitka jsem měla děs:) Ze začátku mě E-book trochu vyděsil. Množství jídla, doba věnovaná přípravě a počítání, se mi zdálo nepřehledné. E-book jedu 3 týden a už jsem si našla způsob jak skloubit jídlo, cvičení i práci. Určitě mi pomohl rozhoupat se a zavést pravidelnost do stravování i cvičení. Uvidíme, jak to půjde dál, ale baví mě to a to je hlavní! :)

profile-pic
Tereza

Před e-bookem jsem cvičila 2x denně 5-6 dní v týdnu. Stravovala jsem se podle mě zdravě, ale s mnohem větším množstvím mléčných výrobků, ovoce a oříškových másel, naopak jsem vynechávala přílohy. Díky e-booku jsem se naučila zařazovat přílohy, obzvláště pak pečivo, jíst více zeleniny a omezit mléko. A také se nebát luštěnin. Co se týče cvičení, dávám si větší pozor na dýchání a už se “neodrovnávám” dvoufázovými tréninky.

profile-pic
Denisa

Před vstupem do programu HBZ6T jsem se stravovala převážně vegetariánsky, ale s velmi nízkým obsahem bílkovin - jak jsem zjistila na základě tvého jídelníčku a vysokým obsahem tuků a sacharidů. Cvičila jsem 1-2x týdně, ale nahodile podle toho, co zrovna přišlo - brusle, posilka, kolo atd. Ve stravování jsem jedla o hodně méně než v průběhu programu a pak jsem měla návaly chutí na sladké, takže byly dny, kdy jsem do sebe tlačila spoustu sladkostí. V průběhu programu jsem rozhodně neměla hlad, spíše naopak, měla jsem pocit, že jím víc, než bych měla a že to rozhodně není dieta. Velký problém byl natlačit do sebe tolik bílkovin, to bych bez proteinu asi nedala. Vyhovovala mi naprosto ta pravidelnost a režim - naplánovala jsem si cvičení a pak ho dodržovala i za cenu vstávání v 5 ráno. Přiznám se, že v průběhu jsem měla asi 5 dní úlety bez diety, ale pak jsem se vždy zase vrátila - za normálních okolností bych to vzdala s výčitkami, že jsem to nevydržela, ale tvé maily, videa atd. mě motivovaly. Cvičení mi kupodivu přišlo fajn a měla jsem po něm vždy skvělý pocit, i když nejsem od přírody sportovec. Nyní mám dole 2kg, břicho sice není moc vyrýsované, ale jsem po 2 dětech a mám asi trochu rozestup břišních svalů, takže jsem zkracovačky apod. vynechávala a nahrazovala jinými cviky. Každopádně považuji za velký úspěch, že už nevypadám jako těhotná, a i když nemám six pack, jsem spokojená. Za největší úspěch ale považuji to, že jsem vydržela celých 6 týdnů a naučila jsem se o jídle i cvičení jinak přemýšlet. Zároveň mám pocit, že jsi mě naučila přistupovat ke stravování i cvičení udržitelně, tzn. ne ve stylu teď držím dietu, ale že tohle je můj standard a takhle mi to vyhovuje. Plánuju určitě pokračovat i nadále. E-book bych rozhodně doporučila každému, kdo o něm uvažuje.

profile-pic
Lenka Jantačová

Před začátkem programu e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, jsem se vždy snažila držet zdravou a vyváženou stravu. Po vstupu do programu jsem však zjistila, že talíř plný těstovin, trochu masa a žádná zelenina, není zrovna ta správná cesta. Samozřejmě kousek čokolády každý den a nějaká ta "blbůstka", byly také na denním pořádku. Od mala jsem vrcholově sportovala a před rokem jsem toho musela nechat. Nicméně jsem chodila zhruba 2x - 3x týdně běhat. V průběhu programu, byl pro mě ze začátku nezvyk cvičit každý den, ale dalo se to zvládnout. Strava je také o zvyku, dnes už pro mě ani to, nepředstavuje žádný problém. Je parádní, jak si člověk může nakombinovat jídlo dle vlastní chuti. Díky tomuto programu jsem dosáhla skvělých výsledků. Na mírách to bylo -11 cm v pase, -10,5 cm přes boky , -2 cm na rukách , -3 cm přes stehno a PRSA mi ZŮSTALA :)! Tento e-book bych doporučila naprosto všem:)!

profile-pic
Jana Czyžová

Před zakoupením e-booku jsem trpěla přejídáním nebo naopak hladověním. Cvičila jsem opravdu jenom když jsme “měla čas”, ale díky programu jsem zjistila, že ten čas se opravdu dá najít, jenom to člověk musí chtít :). Během programu jsem se cítila skvěle, hrozně motivovaně, popravdě jsem dost tvrdohlavý člověk a když si za něčím jdu, tak to opravdu chci! Takže mě bavil každý trénink a o jídle ani nemluvím! Myslím, že jsem konečně dosáhla toho, o co jsem se poslední rok pokoušela, přestat se přejídat nebo naopak hladovět. A k tomu všemu si okolí, včetně mě, všimlo velkých změn na postavě a to mě hrozne těší 😍. E-book bych určitě doporučila, protože mě to nakoplo a věřím, že nejsem jediná.

profile-pic
Anna Kubešová

Před tím než jsem začala s ebookem jedla jsem mnohem méně než teď. Když se na to zpětně podívám, tak mi chyběly bílkoviny a množství zeleniny.

Během programu jsem se cítila dobře až překvapivě:) Mívala jsem hrůzu z vážení potravin, ale pochopila jsem, že bez toho to nejde. Cvičení bylo srozumitelné. Nemám zaznamenaný přesný počet kil ani cm, ale ten pocit jak se cítím, je luxusní:) Moc děkuji za profesionalitu a vřelý přístup:) Bára

profile-pic
Barbora Smolkova

Před programem jsem se snažila stravovat “zdravě”. Oproti programu jsem měla více sacharidů (bez bílého pečiva), téměř bez luštěnin,nepoužívala jsem obilná a ořechová mléka. Cvičila jsem 1x týdně v posilovně všechny svalové skupiny (gravity systém), břicho 2-3x týdně doma podle různých YouTube videí. Kardio 1-2x týdně běh. Když jsem začala s programem, tak pro mě byly první 2 týdny na nižších sacharidech trochu náročnější na psychiku- pak si mozek zvykl a byla jsem OK, měla jsem dostatek energie, jedla 6-7x denně, abych neměla hlad. Velmi mi pomohl návod jak jíst před a po tréninku. Oceňuji recepty pro inspiraci. Cvičení bylo super, nebylo nezáživné, mákla jsem si, vše jsem zvládla doma ( a s improvizací i na dovolené bez posilovny ). Teď už vím, že jsem předtím cvičila málo core-cviků na vnitřní břišní svaly a také vím, jaký je jejich účinek! S výsledky jsem moc spokojená, zúžil a zviditelnil se mi pas, vyrýsovaly se břišní svaly, zmenšil se objem zadku i stehen a zmenšila se mi konfekční velikost o 1 čïslo. Na začátku jsem se nevážila ani neměřila, ale změna je viditelná. E-booku bych určitě doporučila.

profile-pic
Petra Horáčková

Věnuji se závodně krasobruslení v páru a tak bylo vždy potřeba být co nejlehčí a zároveň co nejsilnější. Zkoušela jsem proto různé diety, které se střídaly se záchvaty přejídání a podobně. Břicho se cvičilo každý den, ale výsledky nebyly zrovna nejlepší. Během programu s E-bookem jsem se cítila úžasně! Čekala jsem, že budu třeba ze změny stravování více unavená, ale bylo to právě naopak! Jídla je spousta, až jsem to někdy nedokázala ani všechno sníst :-) Cvičení je také super, cviky na břicho jsem si zamilovala a určitě v nich budu pokračovat. Dříve jsem neuměla správně dýchat během cvičení a hodně mi to pomohlo. Díky E-booku se mi podařilo zhubnout pár kil, ale také hodně centimetrů v pase, přes boky i stehna. Ale hlavně jsem konečně našla stravování a celkový způsob života, který mi vyhovuje a při kterém se cítím dobře. V E-booku jsem našla všechno, co jsem hledala a potřebovala a určitě bych ho doporučila!:)

profile-pic
Alexandra Herbríková

Ahoj Katty, 3 týdny e-booku HBZ6T jsou za mnou a já jsem nadšená! Celkem mám dole 5cm přes boky, 2 cm přes pas a 2 cm na stehně. To jsem si myslela, že na mě už nic nefunguje. Jídlo beru v tvé tabulce jako hru, baví mě jídla skládat. Hlavně můžu pokrmy i na poslední chvíli měnit kdekoliv a jakkoli podle chuti. Já, největší odpůrce tofu, jsem si ho díky tvým receptům tak oblíbila, že ho jím každý den na sladko i na slano. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro tuhle výzvu i takhle přes léto a různé překážky, jako zavřené fitko nebo dovolená. O to víc jsem šťastná, protože to dávám a v srpnu už budu mít opravdu břicho jako hvězda! Každý den si na tebe při tréninku nebo chystání jídla vzpomenu a jsem ti nesmírně vděčná, že tohle pro nás děláš.

profile-pic
Alžběta Obšilová

Před začátkem programu jsem se už stravovala vegansky, ale s tím rozdílem, že jsem jedla hodně sacharidů a příliš nedávala pozor na zdravé tuky. Cvičila (posilovala) jsem přibližně 2x týdně a to celé tělo, niky jsem necvičila cviky zaměřená pouze na břicho. Začátek programu byl pro mě náročný, celkově zvyknout si na průběh, vaření, vymýšlení jídel a naplánovat si čas tak, abych mohla cvičit 6× týdně. Nicméně na vše se dá zvyknout, pokud člověk chce. Výsledek opravdu stál za to! Zamilovala jsem si snídaně v podobě kaší s vanilkovým proteinem a ořechy a opravdu se každé ráno na snídani těším:-). Konečně mám představu o obecném základu jídelníčku na celý den. Moc mi vyhovuje způsob nepočítání kalorií, ale pouze vážení potravin. Překvapilo mě kladné využití čistého proteinu a jeho zařazení jako plnohodnotné potraviny do jídelníčku - moc pomůže s doplněním bílkovin:-). Také jsem se zlepšila v provádění některých cviků a celkově se zpevnila - hlavně nohy, zadek a břicho. Také se mi podařilo zmenšit boky, což je pro mě top! Začínám se cítit ve své kůži konečně pohodlně:-). Do budoucna plánuji cvičit alespoň 3× týdně, s tím, že posilovnu chci střídat s aerobním cvičením (horské kolo). Veganské stravy se určitě nevzdám, tenhle životní styl je prostě super:-). E-book bych rozhodně doporučila a už jsem tak i učinila:-).

profile-pic
Martina Kmeťová

Momentálně jsem 7 měsíců po druhém porodu. Začala jsem cvičit před dvěma měsíci HIIT tréninky doma (cvičení ob den 15min.). Stravu jsem neřešila. Jedla jsem hodně sladkého a téměř žádnou zeleninu. E-book a hlavně výzva mě nakopla, abych skončila s rafinovaným cukrem, což jsem měla v plánu už delší dobu. Zatím díky dodržování jídelníčku nemám ani chutě na sladké a zkouším nové recepty, hlavně na dezerty bez cukru. Ke cvičení HIITů jsem si přidala tréninky na břicho a musím říct, že úbytek 3 cm v pase hned po prvním týdnu jsem nečekala:-) Po druhém týdnu už jen 1 cm, ale tím jsem se dostala na míru před otěhotněním. I vizuálně to začíná vypadat na to, že cvičím. Už se těším na výsledek po celých 6ti týdnech.

profile-pic
Olga

Dříve jsem si počítala kalorie v kalorických tabulkách, což mě dost omezovalo. Systém tabulkového počítání potravin mě nadchnul a vyhovuje mi mnohem více. Břicho jsem cvičila tak nějak podobně, ale dechová aktivace před začátkem každého posilování břicha tomu dala jasný směr. Během programu jsem se cítila naprosto skvěle. Celkově už cvičím dlouho a e-book jsem si nepořizovala na to, abych nějak rapidně shodila váhu, ale spíše vyrýsovala postavu. Na začátku jsem měla 51,4 kg teď mám 50,1. Stratil se tuk a svalíky se ukázaly. E-book bych určitě doporučila. Pokud někdo hledá nový směr jako já, tak je to skvělý start jak pro mě jako hodně pokročilou, tak i pro začátečníky.

profile-pic
Veronika Charvátová

Ahojky Katty, opravdu mě překvapilo, jak skvěle se dá podle tvé tabulky stravovat, první dny jsem lehce tápala, ale teď už si s tím vyloženě hraju , baví mě to a vím, že budu schopná pokračovat i dál. Taky jsem si uvědomila, že jsem jedla hrozně málo zeleniny a luštěnin, ale zároveň i celkově bílkovin. Prostě jsem se špatně stravovala a vůbec to nechápala . U mě je bříško problematická partie, drží se mi na něm tuk nejdéle, takže samozřejmě jako první mi šly dolu prsa, ale všimla jsem si, že i boky ze zmenšily, zatím jsem se nepřeměřovala, nechám si to až na konec. Důležité je, že cítím pevnější i břicho. Cviky jsou fakt super a u některých jsem se klepala jak ratlík . Taky mě začalo bavit díky tobě běhání a posilování ještě víc. Teď jsem ve fitku cca 5x týdně . Po dokončení programu budu rozhodně pokračovat dokud nebudu spokojená a potom si nejspíše nechám poradit, jak navýšit příjem a udržovat se .

profile-pic
Simona Krausova

Ahoj Katy, program se mi moc líbí. Bříško se začíná pomalu rýsovat. V jídle se hlídám už delší dobu, takže se výsledky dostavují a já mám tak šílenou radost. První týden jsem cvičila jen doma, protože jsem se ve fitku styděla. Ale teď jedu už 4 týden a od minulého týdne cvičím ve fitku s pomůckama a je to o dost lepší! Už teď vím, že budu určitě pokračovat i po ukončení 6-ti týdnů programu. Je to parádní, díky!

profile-pic
Markéta Korintová

Nikdy jsem si nepočítala kalorie ani se nestravovala podle plánu. Řekla bych, že jsem se stravovala tak "normálně" - obědy ve školní jídelně (přes víkend doma nebo příležitostně v restauraci), snídaně, večeře i svačiny doma. Jsem zvyklá jíst pravidelně. Myslím, že jsem se před e-book nestravovala ani nějak hodně zdravě ani nezdravě. Během programu jsem se cítila opravdu velmi dobře. Plánování jídelníčku byla pro mě novinka, kterou jsem si dost oblíbila. První týden mi plánování zabralo více času, ale během dalších týdnů to bylo snazší a snazší (i díky tabulce). A cvičení, z toho jsem byla hrozně moc nadšená! Je super, že každý trénink během týdne je jiný a tím i velice zábavný. Mám ráda sport, ale vlastně nikdy jsem do téhle doby necvičila a už vůbec ne pravidelně. A i proto mi videa s jednotlivými cviky moc pomohla, velmi si toho cením! Řekla bych, že jsem dosáhla výsledků, se kterými jsem za 6 týdnů opravdu spokojená. Váha šla dolů už během prvního týdne. A to mé snažení jsem pocítila třeba i u kalhot ;-), které mi byly těsnější a dneska je zapnu úplně krásně. A co se týče břišních svalů, ty se každý trénink pořádně nadřely, což jim opravdu prospělo. E-book bych určitě doporučila a vlastně jsem tak už učinila:). Tenhle e-book je fantastický.

profile-pic
Hana Víšková

Je tomu už 4 roky, co jsem na veganské stravě. Předpokládala jsem tedy, že je sestavená správně. Až e-book mi ukázal jak jsem se mýlila. Skladbu svého jídelníčku během dne jsem sestavovala, až do začátku programu, špatně. V průběhu výzvy jsem měla problém sníst uvedené množství jídla. Po celých 6 týdnů to byl pro mě problém, ale naučilo mě to pohlídat si sacharidy, bílkoviny a hlavně zeleninu ve správném poměru. Na výsledcích jsem viděla, jak je vše skvěle sestavené. Cvičení mi vyhovovalo přesně podle daného rozpisu. Vše jsem dodržovala podle něj. I když jsem týden vynechala (rodinné důvody), tak to nebylo nakonec ve výsledku vůbec znát. Je 50 let, měřím 165 cm a má váha byla 55,5, kg a tak bych neřekla, že potřebuji váhu tedy nějak upravit, tedy snížit. Překvapilo mě, jak šla dolu. Po skončení je má váha 51 kg. Míry: prsa 85/85, hrudník 76/74, pas 73/70, hýždě 52/51, boky 93/91. Nedoporučit tento e-book, by byl hřích. Mluvím o něm neustále. Jsem vděčná, že jsem se rozhodla pro zakoupení a děkuji i za šanci využít soutěže, která byla vyhlášená. Předpokládám, že zakoupení využívají spíše mladší ročníky a tak přeji skvělé výsledky více ženám i mého věku, které chtějí dokázat sami sobě, že je potřeba se hýbat a zdravě jíst.

profile-pic
Martina Benesch

Myslela jsem si, že jsem se před začátkem programu stravovala celkem zdravě. Jedla jsem jen tmavé pečivo, nepřejídala se a jedla 5 jídel denně. Ale až po přečtení tvého e-booku jsem zjistila, kolik zásadních chyb jsem dělala. Cvičila jsem třikrát týdně, běhala, chodila do posilovny, ale břicho jsem podle svých představ neměla ani náhodou...člověka to demotivovalo. První týden jsem pořád přemýšlela, co udělám k snídani, k svačině, k večeři, co mi ještě chybí sníst...super bylo, že jsme se přihlásily s kolegyní, tak jsme porovnávaly svačiny a předváděly jsme si cviky...takže jsme se u toho i dost pobavily:) Po týdnu už to naskočilo tak nějak automaticky. Cvičení i strava, jsou sestaveny perfektně. Nechybělo mi během těch 6 týdnů vůbec nic. U cviků bylo super, že jsem si je mohla pustit a vidět správné provedení. Naučila jsem se správně dýchat, jelikož jsem dýchala předtím úplně blbě a nikdy mi to nepřišlo důležité. Chyba! Cítím se super a za to ti patří velký dík:). Myslím si, že je ještě co zlepšovat, to zase jo. Ale takových výsledků jsem zatím nikdy v životě nedosáhla a to sportuji celý život. Hlavně toho člověk dosáhl nenásilně a bez trápení. E-book bych doporučila a také doporučím:)

profile-pic
Vendula Sudová

Pred e-bookom som jedla oveľa menej. Myslela som si, že keď občas niečo vynechám, schudnem. Ale ako vidím, nieje to tak :) Cvičila som v podstate rovnako 6x v týždni, skôr boli tréningy silové, po ktorom som dala kardio. Som rada, že som si zakúpila e-book. Bola som moc skeptická. Nemyslela som si, že toľko jedla mi pomôže schudnúť. Ale mýlila som sa, s knihou som bola veľmi spokojná :) Hlavne, že som mohla kombinovať a jesť jedlo podľa svojich chutí a nie dokola stále to isté. Občas som mala svoje prehrešky, ale i napriek tomu som dala dole 5 cm z brucha ale váha sa mi kolísala hore dole. Prekvapená som ostala, že to všetko sa dalo zvládnuť aj bez spaľovača tukov. Boli to najlepšie investované peniaze ďakujem :) :)

profile-pic
Michaela

Mé stravováni před začátkem programu bylo nepravidelné. Pracuji na záchranné službě a častokrát jsem se k jídlu dostávala až po několika výjezdech po sobě. V současné době si připravuji jídlo s sebou do vozu. Dříve jsem se snažila cvičit 2x v týdnu. V průběhu programu jsem se cítila a stále cítím mnohem lépe, jak po fyzické, tak i psychické stránce. Stravovací plán je velice dobře a jednoduše pochopitelný a vyhovuje mi. Cvičení je dřina, ale super. Nic bych na něm neměnila. Mé výsledky v číslech jsou: Váha -2,8 a na tělesných mírách o 22 cm méně. E-book jsem již několikrát doporučila a to obzvlášť když vidím můj vlastní progres.

profile-pic
Renata Tobolová

V e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů bylo vše nádherně popsané a vysvětlené. Vyznala jsem se v tom a bavilo mě to číst. Ke cvikům byla skvělá videa s vysvětlením. Vše jsem pochopila a cvičila s radostí. I ta obměna tréninků je úžasný postup. Naučila jsem se, podle mě, bříško cvičit lépe a také vše, co k tomu patří, jako například správné dýchání. Což je myslím opravdu skvělé a jsem za to ráda. Den ode dne jsem zaznamenávala změny. Myslím, že za to ty peníze rozhodně stály a e-book mohu jen doporučit.
Výsledky programu jsou božské, až jsem to nečekala. Na těle, ale i v hlavě. Cvičení břicha, středu těla a spousty dalšího - dříve mě to totiž vůbec nebavilo. Dělala jsem to jen proto, že jsem si myslela, že to tak má být a přinese mi to výsledky. Nyní a hlavně díky tobě, už dělám vše s radostí. Výsledky jsou pro mě tedy jen další bonus. Hlavně bříško už nemám tak ,,rozkydnuté", zhubla jsem výrazně na bokách a bříško se tak jeví více tvárné a i ty kostičky se jeví zřetelněji, což je také skvěle vidět.
Po skončení programu ještě rozhodně pokračuji dále v "rýsování", takže určitě i v programu cvičení bříška. Už teď vím, že se k programu budu ráda zas a zas vracet.

profile-pic
Kateřina Sedláčková

Než jsem si koupila e-book, měla jsem silové tréninky v podstatě stejné. Před hbz6t jsem nedělala vůbec žádné kardio ani HIIT, břicho jsem cvičila jeden den v týdnu kolem 40 min a to zcela jiným způsobem, než by se mělo. Díky e-booku jsem si uvědomila, jak důležité je správné dýchání, které aplikuji i u jiných cviků. Cvičení má teď úplně jiný spád, svaly bolí i při klasických cvicích a to jen díky správnému prodýchávání. Dále jsem ráda, že mě e-book motivoval k běhání, ve kterém jsem se po několika týdnech znovu našla. Jsem moc spokojená, výsledky byly vidět už po 2 týdnech a to jen úpravou tréninku. Jídlo jsem nijak neupravovala, jedu IIFYM. Děkuji, co pro nás děláš, jen tak dál!! ♥

profile-pic
Pavlína

Než jsem si koupila E-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, chodila jsem běhat a občas jsem cvičila doma s vlastní vahou. Zdravě jsem jedla už dříve. Ve své stravě mám však omezení, nejím lepek ani maso. E-book jsem si objednala a první týden vše dodržovala, při mé smůle jsem však onemocněla a dostala zánět do ruky. To ale nemění vůbec nic na tom, že díky radám stravovacího protokolu mám po 3 týdnech 2 kg dole a i po pár cvičeních se mi rýsují svaly, které se dříve nerýsovaly ani když jsem břicho cvičila nekonečné hodiny.

profile-pic
Monika

Začala jsem s veganstvím ještě před programem a také si zvolila takovou cestu. Byl to odvážný krok a jsem za to ráda. Cvičilo se mi pokaždé dobře. Celý program mi maximálně vyhovoval :). Bála jsem se, že to bude nějak složité, ale naopak vůbec nebylo, vše v něm bylo velmi srozumitelné. Díky programu se cítím konečně skvěle a budu rozhodně pokračovat dál. E-book bych určitě doporučila všem, kteří o něm uvažují.

profile-pic
Simona Frankova

Ahoj Katy, musím říct, že tento program je naprostá bomba a to zcela upřímně. Cvičení mě tedy bavilo vždy, to nikdy nebyl můj problém. Tápala jsem však v jídle. Jenže takové ty jídelníčku typu ,,Teď sněz to a to...", když na to zrovna nemám chuť, mi nikdy nevydržely dlouho. Takže ano, tvůj stravovací protokol je první, u kterého jsem vydržela déle jak týden!!! A jsem nadšená, protože jím na co mám chuť a navíc miluju sladké dobroty ke kávě (asi jako ty) a hledám inspiraci u tebe na blogu a vrním si blahem. Tabulkové provedení je naprosto přehledné, stačí asi dva dny na zorientování a pak už je to brnkačka. A co je nejvíc, mám pocit, že furt jím, takže pocit hladu absolutně nepociťuji. No a pokrok...? Určitě tam nějaký je, rozhodně jsem se zbavila pocitu věčně nafouklého a zavodněného břicha, takže ty minisvaly se derou na povrch. Nejdůležitější pro mě však je, že se konečně cítím fakt dobře a za to nejvíc děkuji. Takže shrnutí pro všechny, kdo uvažují, zda do toho jít, či ne... ANO! ANO! ANO! Závěrem moc děkuji ještě jednou za to, co děláš (nejen e-book). Tvá videa jsou obrovská inspirace a motivace.

profile-pic
Lucie Hnátová

Stravovala jsem se již před tímto programem celkem zdravě a vyváženě, někdy také s dopomocí kalorických tabulek pro korekce a představu o poměru živin. Na břicho jsem cvičila klasiku (zkracovačky, russian twist, apod.), někdy podle videí nebo návodů z internetu. Během programu jsem se cítila velmi dobře, hlad jsem neměla skoro vůbec a na tabulkový systém se dá celkem rychle zvyknout. Moc jsem neholdovala rostlinným mlékům, ale taková kaše z mandlového mléka je teda něco! Jinak nešlo o tak zásadní změny, spíše jen doladění a přizpůsobení kaloricky. Konkrétní suroviny se až tak nezměnily. Díky tomuto programu mám viditelně menší, zatažené bříško, což je při diagnóze diastázy břišních svalů u mě největší vítězství. Ubylo mi kilo z váhy, přibylo 0,5 kg svalů, ale hlavně zmizelo 3,5 cm přes pupek;) a přes sed a stehna po centimetru. Ostatní zůstalo - naštěstí. Což je pro mě, myslím, úplně parádní vzhledem k tomu, že jsem zásadně nezměnila stravu a spíše změnila cvičební plán podle e-booku. Já jsem více než spokojená;). E-book bych rozhodně doporučila. Moc mi pomohl vtáhnout bříško a trochu ho udržet na uzdě, abych ho neměla pořád vyvalené, jako těhule :D.

profile-pic
Barbora Kubínová

Před E-bookem jsem cvičila 5-6x týdně, byla jsem asi 3 měsíce v objemové fázi a proto jsem chtěla po novém roce postavu vyrýsovat. Rozhodla jsem se tedy zkusit tvou výzvu k hvězdnému břichu. Jedla jsem pravidelně 5-6x denně, příjem jsem měla cca 2300kcal a snažila jsem se jíst zdravou a vyváženou stravu, ale někdy jsem si něco dobrého na zub dala. :-) Vzhledem k tomu, že jde o rýsovací jídelníček, aby byl pěkně vidět sixpack, je samozřejmostí snížený příjem kalorií. To mě naučilo si více hrát s jídlem, vymýšlet nové varianty, což mě nesmírně baví. Také jsem díky E-booku objevila nové cviky na břicho, které se na první pohled nezdají být těžké, ale když je člověk pořádně a poctivě cvičí a soustředí se na ně, tak je bříško pořádně cítit. Zkrátka jsem moc ráda, že jsem do toho šla, určitě nelituji a vřele doporučuji i ostatním! :-)

profile-pic
Lucie Kubišová

Před začátkem programu jsem se snažila stravovat racionálně, ale... Vyhýbala jsem se luštěninám, oříškům a chyběla mi pravidelnost. Břicho jsem se snažila cvičit denně, ale nevypadalo tak, jak bych si přála. Cvičím jen doma, do fitka nechodím. Ještě než jsem začala, byla jsem dlouhodobě unavená (vyčerpaná). Z Tvého stravovacího plánu jsem byla nadšená - vyhovovalo mi, že nemusím složitě počítat kalorie i Tvá filosofie rozdělení surovin do dnů a na týden. Dokonce i tak banální věc, jako zjištění, že nemusím dbát na to, že ,,po 18h se nejí", ale že naše tělo funguje na cykly - mi psychicky pomohlo :-D ...V průběhu programu jsem se cítila klidnější, silnější (fyzicky i psychicky). Strava i cviky = super. Když jsem se konečně začala cítit fit a vypadala tak, jak bych si přála... Podařilo se mi konečně otěhotnět! :-D Termín porodu mám v květnu, takže po šestinedělí mě čeká opět práce s Tvým e-bookem! :-D :-D :-D ...Věřím tomu, že Tvůj e-book mi k otěhotnění (které jsem si dlouho přála a nedařilo se) také přispěl - uklidnila jsem se, protože jsem měla plán jak jíst a cvičit. Věděla jsem, kolik toho sníst a netrápila jsem se výčitkami svědomí... Jak jsem již napsala výše: Začala jsem se cítit fit fyzicky i psychicky! :-) E-book bych tedy určitě doporučila.

profile-pic
Simona Gieblová

Před začátkem výzvy v e-booku jsem se stravovala zdravě, ale jedla jsem hrozně málo (přibližně 1400 kcal denně). Průběh celého programu mi velmi vyhovoval. Vlastně se to moc nelišilo od mé předchozí stravy, ale přeci jen tam byly změny a to rozhodně k lepšímu. Zpevnila jsem si střed těla a shodila nějaký ten přebytečný tuk. Ještě s programem budu i nadále pokračovat, neboť mám dojem, že by výsledky mohly být ještě lepší. A jestli bych e-book doporučila? Rozhodně! Skvělé výsledky za krátkou dobu, to chce přeci každý:D

profile-pic
Jana Hudyová

Už delší dobu pravidelně běhám canicross a sem tam nějaké posilování. Břicho byla vždycky nejvíce problémová partie. Teď jedu podle programu. Vůbec nemám problém tréninky splnit, protože to je nastavené a jasně dané. Zbožňuji ten program!!!

profile-pic
Anet

Než jsem si koupila E-book, tak jsem moc necvičila, maximálně 2x týdně. Jedla jsem sice zdravěji, ale i tak mi nedělalo problém sáhnout po nějaké té “prasárně.“ Program mě donutil cvičit každý den, což mě začalo neskutečně bavit. Stále se hecuji jít dál a dál. Z celé série cviků na břicho mi pouze jeden nevyhovuje, ale to je pouze tím, že mi ta pozice nedělá dobře na záda, ale nahradila jsem ho podobným cvikem, takže žádný problém. Na to, že jsem spíš začátečník, musím říct, že za mě je to sestavené a propracované na jedničku. Co se jídelníčku týče, jím konečně 5krát denně a zdravě. Když to celé shrnu. Cvičení je důkladně vypracované a popsané, jak se to má a nemá dělat a co se jídelníčku týče, dozvěděla jsem se spoustu informací, které mi ve stravě pomáhají. Celkově na sobě vidím malé změny, hlavně kondičně, zato jsem neskutečně ráda. Moc děkuji!

profile-pic
Sabina

Stravovala jsem se bez vážení jídla na váze a také bez pití proteinu po cvičení. Cvičila jsem skoro stejně. Tedy 4x týdně, ale měla jsem jinak rozdělené svalové partie a méně kardia. Břicho jsem cvičila jen cca 2x týdně klasické sklapovačky.

Cítila jsem se dobře. Strava mi vyhovovala. Získala jsem díky tomu mnoho nových nápadů na veganskou kuchyni. A naučila se si jídlo zvážit a dodržovat určitý režim. Cviky na břicho super. Člověk se více snaží soustředit na ty cviky a dodržovat je. Jsou zajímavé. Na třetí fázy cviků břicha nemám ještě pořádnou rovnováhu a sílu ve středu těla. Proto budu určitě dále pokračovat v programu.

Dosáhla jsem úbytku tuku. Většího vyrýsování ramen, rukou a břicha.

Určitě.

Nemám.

profile-pic
Eva Kupková

Před e-bookem jsem paradoxně cvičila daleko více a intenzivněji. Více cviků, větší váhy, více tréninků. Co se jídla týče, ve fitness jsem byla celkem doma, ale po přestěhování do Anglie jsem na tom byla špatně hlavně psychicky a začal nekonečný kolotoč přejídání. E-book jsem pojala jako nakopávač, se kterým jsem se potřebovala uklidnit a dostat zpět do režimu. Povedlo se! První tři týdny jsem držela opravdu vzorně, ale po snížení příjmu jsem byla unavená a cítila jsem, že mi to prostě nestačí. Měla jsem pocit, že je to trvale neudržitelné. Tak jsem se vrátila na příjem z první fáze, a jak ubývají kila, pomaličku stahuji i příjem. Během těchto šesti týdnů jsem zhubla 5 kg. Ale co je daleko důležitější - ten pohled do zrcadla! Jsem ráda, že mi e-book navrátil sebedůvěru, vykouzlil úsměv na tváři a náznaky svalíků na bříšku. Jedu dál!

profile-pic
Anežka Harušťáková

Před začátkem programu jsem se stravovala podle svého a furt jsem se svými výsledky ani stravou, nebyla spokojená. Řekla jsem si dost a hledala jsem pomoc se stravou i s tréninky. E-book mi pomohl uvědomit si, že dělat sklapovačky 100x za den nemá vůbec cenu, když nevíš jak u toho máš dýchat. Důležité je poslouchat své tělo a vnímat každý dech. Děkuji, za odpovědi na mé dotazy a motivaci!

profile-pic
Nikol

Ahoj Katty, blížím se ke konci 3 týdne tvého e-booku ,,Hvězdné břicho za 6 týdnů". I když na sobě zatím nevidím velké výsledky, přesto jsem moc spokojená. Jsem šťastná, že u mě skončily záchvaty s přejídáním a tláskání sladkostí. Líbí se mi, že mě nikdo nenutí kdy a co mám přesně jíst, s jídlem si teď hraju a mám to vyloženě jako hru, což mě začalo neskutečně bavit. Jedno vím už teď jistě, je mi jedno kdy skončím výzvu, protože takhle se chci stravovat už do konce života a vím, že to dokážu, protože si každý den dávám pěkně do nosu :-D. Chci Ti moc poděkovat, že nám ženským takhle pomáháš otevřít oči. Děkuju Ti a přeju Ti, aby jsi byla v životě moc šťastná, protože si to moc zasloužíš.

profile-pic
Hanča Vondrášková

Jsem vegetariánka, ale snažím se být vegankou. Celkově se stravuji zdravě a přímo břicho jsem nikdy necvičila. Hodně jsem sportovala a věnovala se triatlonu a občas zašla do posilovny, abych nabrala svalovou hmotu a mohla jít darovat, krev což se mi i podařilo. Během programu jsem se cítila úžasně. Cviky mi vyhovovaly a některé jsem znala již z tvých videí a občas jsem zařadila i něco z tvých dřívějších tréninků. V září jsem odjela do zahraničí a nemám možnost jít někam cvičit, mohu pouze doma. S výsledky jsem moc spokojená. Vypracovala jsem si zpět viditelný sixpack, ale ještě bych potřebovala dostat dolů podkožní tuk, abych byla plně spokojená, takže ještě budu pokračovat a reverzní dietu zařadím později. E-book bych určitě doporučila. Věřím, že až ostatní uvidí porovnání fotek před a po, určitě do toho půjdou taky.

profile-pic
Renata Veselská

Před začátkem programu jsem si prošla několika ruznými typy stravováni, od nízkosacharidových diet, paleo stravovaní, přesně rozepsaným jídelníčkem s daným poměrem makroživin, nejezením po 17:00 hodině a ruznýma jinýma kravinama. Až tento e-book a vůbec přístup Katy, mi konečně otevřel oči. Naučila jsem se o jídle přemýšlet, plánovat si ho a také si ho užívat. Těším se na každý den a na dobrůtky, které si vytvořím. Cítím se perfektně, nemám nafouklé břicho, nikdy se necítím přejedená, ale naopak vydržím sytá hodně dlouho po jídle. Cvičení je perfektní a už jsem si na něj vybudovala velikou závislost. Tohle byla opravdu ta nejlepší investice, kterou jsem pro sebe mohla udělat. Tento program doporučuji všem, kteří milují jídlo a nesnáší hladovění!

profile-pic
Tereza Mi