Reference:
Hvězdné břicho za 6 týdnů

Myslela jsem si, že jsem se před začátkem programu stravovala celkem zdravě. Jedla jsem jen tmavé pečivo, nepřejídala se a jedla 5 jídel denně. Ale až po přečtení tvého e-booku jsem zjistila, kolik zásadních chyb jsem dělala. Cvičila jsem třikrát týdně, běhala, chodila do posilovny, ale břicho jsem podle svých představ neměla ani náhodou...člověka to demotivovalo. První týden jsem pořád přemýšlela, co udělám k snídani, k svačině, k večeři, co mi ještě chybí sníst...super bylo, že jsme se přihlásily s kolegyní, tak jsme porovnávaly svačiny a předváděly jsme si cviky...takže jsme se u toho i dost pobavily:) Po týdnu už to naskočilo tak nějak automaticky. Cvičení i strava, jsou sestaveny perfektně. Nechybělo mi během těch 6 týdnů vůbec nic. U cviků bylo super, že jsem si je mohla pustit a vidět správné provedení. Naučila jsem se správně dýchat, jelikož jsem dýchala předtím úplně blbě a nikdy mi to nepřišlo důležité. Chyba! Cítím se super a za to ti patří velký dík:). Myslím si, že je ještě co zlepšovat, to zase jo. Ale takových výsledků jsem zatím nikdy v životě nedosáhla a to sportuji celý život. Hlavně toho člověk dosáhl nenásilně a bez trápení. E-book bych doporučila a také doporučím:)

profile-pic
Vendula Sudová

Před E-bookem jsem jedla i cvičila nepravidelně. S jídlem to nebyla žádná sláva - jako vegetariánka (a se snahou získat živočišné produkty mimo průmyslové řetězce), jsem se dost odbývala. Ve cvičení převládalo kardio, různé studiové hodiny a z fitka jsem měla děs:) Ze začátku mě E-book trochu vyděsil. Množství jídla, doba věnovaná přípravě a počítání, se mi zdálo nepřehledné. E-book jedu 3 týden a už jsem si našla způsob jak skloubit jídlo, cvičení i práci. Určitě mi pomohl rozhoupat se a zavést pravidelnost do stravování i cvičení. Uvidíme, jak to půjde dál, ale baví mě to a to je hlavní! :)

profile-pic
Tereza

Pred programom bola moja strava zdravá, ale nie 100%. Cviky na brucho klasické, na priame a vonkajšie svaly. Počas celého programu som sa cítila výborne :)! Stravovací protokol som nemala, ale tréningy mi veľmi veľa dali. Konečne mam spevnené a výrazne štíhlejšie bruško s brušákmi ☺️ Spodná časť ešte nie je podľa predstáv, takže pokračujem s Tebou 😘. Si skvelá a ja Ti veľmi ďakujem 😍! Program by som určite odporučila aj ostatným.

profile-pic
Martina Palenikova

Ještě než jsem si objednala e-book, jedla jsem podle jídelníčku od výživové poradkyně. Vyhovovalo mi to, ale jelikož jsem chtěla zkusit něco jiného, sáhla jsem právě po zde zmiňovaném e-booku a jsem nadšená. Teď mám za sebou 1.týden a zatím jsem velice spokojená. Hodně mi vyhovuje to stravování, protože si můžu sama vybrat co budu další den baštit:) Doufám, že mi pomůže docílit lepšího vzhledu břicha a být se sebou ještě více spokojenější! Doporučuji!!!

profile-pic
Renata

Pred začiatkom programu som cvičila myslím že aj správne, zhodila som 12 kíl aleee nikdy som si nedokázala urobiť ten správny jedálniček, ktorý by ma skutočne bavil a ktorým by som si aj udržala váhu, stále som nabierala kila späť... Nikdy mi nič nechutilo tak, ako teraaaz. Celý program ma naozaj bavil a dokonca som prekvapila samú seba svojou vytrvalosťou. Počas celého programu som sa citila výborne, každý týždeň som poctivo cvičila a tešila sa ako bude vyzerať konečný výsledok. Zbavila som sa nafúknutého bruška, 4 kíl a aaa veľa centimentrov. Bola to skvelá voľba a program by som určite odporučila.

profile-pic
Nikoleta Sulakova

Před programem jsem se snažila cvičit každé ráno, když to bylo možné a stravovala jsem se 5x denně. V průběhu programu jsem nepociťovala během dne hlad. A měla jsem dost síly a energie na další tréninky. Díky e-booku jsem dosáhla neskutečných výsledků. Konečně jsem zase spokojená. E-book bych rozhodně doporučila všem, kteří nad ním uvažují.

profile-pic
Lenka Slunečková

Než jsem si zakoupila e-book, jedla jsem spoustu sladkého a nezdravého jídla (kupodivu jsem pila jen vodu :-)). Nesnídala jsem a večer jsem se přejídala. Také jsem pila pivo….no hrůza! Když jsem s programem začala, byla jsem překvapená, že abych začala hubnout, musím sníst dvakrát více jídla, než jsem jedla. Taky mi došlo, že výsledků lze dosáhnout pravidelností a nejde všechno hned. Když jsem si tohle srovnala hlavně v hlavě, byla jsem překvapená, jak to jde všechno snadno. Cvičení mě začalo bavit. Baví mě překonávat nové limity. Ztratila jsem pár kilo, spoustu centimetrů, ale hlavně se cítím skvěle! Budu pokračovat i nadále a doporučila bych ho všem, kamarádce, sousedce i nepříteli :) Všichni si zaslouží cítit se dobře ve svém těle. Z e-booku jsem strašně nadšená. Děkuji za vše!!!

profile-pic
Kateřina Brudná

Ze začátku programu jsem vše pečlivě studovala a držela, ale během pár dní jsem už přibližně věděla, kolik čeho mám jíst a co je tedy správně. Během celého programu jsem se cítila skvěle! Vše mi vyhovovalo na 100%. S výsledky jsem spokojena, ale stále je samozřejmě na čem makat a rozhodně nekončím! E-book bych rozhodně doporučila!

profile-pic
Anna Kučerová

O cvičení jsem se začala zajímat zhruba 3 měsíce před tím, než jsem si koupila tento e-book. Snažila jsem se cvičit pravidelně alespoň 3x týdně, ale v podstatě bez výsledků. Byla jsem unavená, moc mě to nebavilo a vůbec jsem nerozuměla tomu co cvičím, jak se u toho mám cítit, na co se zaměřit a jak dýchat. Vybírala jsem si cvičení náhodně. Jedla jsem přespříliš sacharidů, nejedla jsem svačiny, první dva týdny jsem si protrpěla hlady, měla jsem hypoglykémie a cítila se hrozně, ale byla jsem odhodlaná. E-book mi pomohl si jídlo užívat, ne se ho bát, jím mnohem pestřeji, než jsem jedla za celý svůj život! Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem si celý jídelníček osvojila a pochopila ho. Trvalo to zhruba dva týdny. Nyní jsem ve čtvrtém týdnu a moc si to užívám! Cviky jsou moc super a už jdou vidět výsledky. Každý si může jídlo poskládat podle sebe a to mi přijde na tom celém to nejlepší! Díky moc Katy! :)

profile-pic
Veronika Kapustová

Mám za sebou Dukanovu dietu, ale je to už rok, co jsem ji držela. Od té doby jsem porušila spousty věcí a jedla jsem hodně špatně. Nejvíc jsem jedla zeleninu a maso - ale neustále jsem byla nafouklá, nadýmalo mě to atd..... sacharidy jsem jedla hodně nepravidelně a když, tak třeba jen 1-2 krát denně ... bílému pečivu a smaženým věcem jsem se vyhýbala. Ale rada jsem jedla nanuky/zmrzliny.... celý rok jsem téměř necvičila, 14 dní před tímto programem jsem začala běhat a skákat přes švihadlo. Ale nikdy předtím, kdy jsem cvičila i na břicho, jsem neměla takové výsledky a tak ploché břicho, jako právě teď. A ještě určitě chci pokračovat, protože po porodu mám přední svaly ochabnuté, tak to chci dopilovat. Vše mi naprosto vyhovovalo. Stává se to být mojí závislostí - být denně zpocená 😊 , jen v 4.-6. týdnu jsem večer pociťovala hlad, musela jsem se víc držet, abych už nic nesnědla. Šla jsem s váhou dolů z 63,5 kg na 58 kg. Moje míry: Prsa 94-85 cm, Hrudník 84-80cm, Pas 74-66cm, Hýždě 95-88cm, Boky 90-80 Cm. Takže dohromady -38cm 🥰. Se třemi nejbližšími kamarádkami a s rodiči, o e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů, mluvím prakticky denně a vychvaluji, vychvaluji. A doporučovala jsem to i na internetu, kde si to přečetlo několik lidí. Doporučuji, kudy chodím.

profile-pic
Aneta Novotná

Před programem jsem se stravovala zdravě, jedla jsem malé porce víckrát denně, necvičila jsem ani neměla žádný pohyb. Z e-booku jsem si koupila pouze cvičící protokol a začala jsem s nadšením. První týden jsem se do fitka opravdu přemlouvala, ale nějak záhadně jsem shodila 3 kila (přesto, že na ztrátě váhy moc nelpím), což mě skvěle nakoplo do druhého týdne. Teď končím pátý týden a fitko nebo alespoň nějaké cvičení je pro mě na denním programu... žádné výmluvy, žádná sebepřemlouvačka, prostě do úboru a valím. Cvičení jsem následovala do puntíku a jsou skvělá! Ještě nejsem na konci, ale udělala jsem si porovnávací foto na konci 3. týdne a změna je fakt poznat...E-book bych každopádně doporučila, je skvělý!

profile-pic
Verča ze Znojma

Před program jsem se stravovala tak nějak zdravě, ale s jídlem během programu se to nedá porovnat. A co se týče cvičení břicha? Tak to bylo na bodu mrazu 😁. Když jsem s programem začala, dávalo mi cvičení ze začátku hodně zabrat, ale bylo zábavné. Strava byla skvělá, jsem velice spokojená. Břicho i boky šly dolů - hurááá. ROZHODNĚ NEKONČÍM !!! Program Na 100% doporučuji a děkuji!

profile-pic
Štěpánka Krivošová

Stravuji se zdravě už poměrně dlouho, nicméně jsem nikdy striktně nedodržovala gramáže potravin či makroživin. Proto nebylo moc těžké přibrat i na základě zdravé stravy. Před karanténou jsem přibrala (ale to je důsledek toho, že když člověk dojde z fitka domů, tak si dá zdravé jídlo, ale už nepočítá, kolik čeho si dá, což byl u mě asi kámen úrazu).

Nepřibrala jsem moc, cca 5-6 kilo, nicméně při výšce 160 cm (ačkoliv moje okolí zřejmě nic moc nepoznalo) už člověk cítí, že oblečení je těsnější a má "toho" na sobě více, než je zvyklý. Proto jsem si e-book zakoupila a příjemně mě překvapilo, že i s množstvím jídla, které člověk do sebe dostane, jde váha dolů.

O to více mě také výzva bavila a den ode dne více a více motivovala a nedovolila polevit. Rozdíl asi na fotkách není tak velký jako na slečnách, které mají tuku více, nicméně nejdůležitější je, že jsem se díky tomuhle jídelníčku dostala tam, kam jsem chtěla, a taky vím, že kdyby bylo potřeba a váha "šla" někdy nahoru stačí chvíli dodržovat tvůj úžasný jídelníček, který prostě funguje. ;)

Většina lidí si myslí, že když někdo drží "dietu" že se trápí a čeká až se dostane k vysněné váze, aby mohl zase "žrát". Mně tvůj jídelníček naučil i to, že je důležité si prostě jen umět naplánovat jídlo na další den (a není to o tom, že na to lidé nemají čas - někdo hold kouká na televizi a někdo vaří :)).

Výhodou pro mě bylo to, že mě vaření a vymýšlení nových jídel (experimentování) prostě baví a tvůj jídelníček je na to suprově nastavený. Vytvořila jsem si i tabulky, do kterých jsem si zapisovala jídla a automaticky se počítali do tvých tabulek.

Občas se setkávám s názorem, že někdo vysloví větu (tolik jídla já nemůžu sníst), ale pokud je to zdravé jídlo, tak by to do sebe měl člověk opravdu dostat, aby si nastartoval metabolismus a nejlepší je si to vyzkoušet sám na sobě. V prvním týdnu stravování mně bývalo opravdu i těžko, ale snažila jsem se všechno poctivě dodržovat.

A co se nestalo po týdnu? váha ukázala o kilo méně. Opravdu? tudíž i z tohohle důvodu jsem nesmírně ráda, že mám zkušenost na sobě a vím, že je to opravdu o disciplíně a chuti něčeho dosáhnout, ostatní jsou jen výmluvy :).

Co se týká cvičení, tak jsem využívala jen cviky na břicho, kterými jsem doplňovala cvičení na lekcích ve fitku. Ačkoliv mě karanténa "donutila" pořídit si hračky (osu, kotouče, jednoruční činky, bosu, díky tobě gymnastický míč, TRX, závaží na zápěstí a tak... ano jsem už trochu blázen a i doma jsem neměla problém se donutit cvičit téměř denně). Miluji cvičení na lekci, (chodím cca 5 krát týdně - ať už je to tabata, kruháč, hiit nebo strong body), tudíž jsem tvůj cvičební plán moc nevyužívala, ale dle plánu jsem si doma přidávala právě tvoje cvičení na bříško, abych pro výzvu udělala maximum ;) :-*.

Za 6 týdnů jsem shodila úžasných 6 kilo (při výšce 160 cm a startovní váze 60 kg si troufám říct, že je to báječný výsledek) jinak další výsledky Start/Cíl jsou: Váha 60kg/54kg, Prsa 86cm/84cm, Hrudník 72cm/68cm, Pas 68cm/65cm, Hýždě 97cm/93cm, Boky 87cm/84cm, a ještě i Stehno 59cm/56cm. Ale čert vem čísla :D, víš co je na tom nejlepší? (jasně že to víš, ale já ti to chci stejně napsat :D) . Nejlepší je to, že se cítím o mnoho spokojenější, šťastnější, sebevědomější, opravdu cca po roce jsem sama se sebou spokojená.

A úžasné je, že to vidí i okolí, že jsem hrozně veselá. Mě prostě nějak všechno teď více baví, a to i díky Tobě :-*. Určitě doporučuji i dál. Mám kolem sebe kamarádky, které taky mají "své" jídelníčky, a ne jednou jsem doporučovala :). Když se člověk cítí sám líp, má i potřebu druhým o to více dělat radost :). Ty sama jsi důkazem, tvůj neskutečný elán, optimismus, a tvoje energie, kterou nám předáváš je neskutečná.

profile-pic
Markéta Koblihová

Před tím než jsem začala s ebookem jedla jsem mnohem méně než teď. Když se na to zpětně podívám, tak mi chyběly bílkoviny a množství zeleniny.

Během programu jsem se cítila dobře až překvapivě:) Mívala jsem hrůzu z vážení potravin, ale pochopila jsem, že bez toho to nejde. Cvičení bylo srozumitelné. Nemám zaznamenaný přesný počet kil ani cm, ale ten pocit jak se cítím, je luxusní:) Moc děkuji za profesionalitu a vřelý přístup:) Bára

profile-pic
Barbora Smolkova

Ahoj Katty, blížím se ke konci 3 týdne tvého e-booku ,,Hvězdné břicho za 6 týdnů". I když na sobě zatím nevidím velké výsledky, přesto jsem moc spokojená. Jsem šťastná, že u mě skončily záchvaty s přejídáním a tláskání sladkostí. Líbí se mi, že mě nikdo nenutí kdy a co mám přesně jíst, s jídlem si teď hraju a mám to vyloženě jako hru, což mě začalo neskutečně bavit. Jedno vím už teď jistě, je mi jedno kdy skončím výzvu, protože takhle se chci stravovat už do konce života a vím, že to dokážu, protože si každý den dávám pěkně do nosu :-D. Chci Ti moc poděkovat, že nám ženským takhle pomáháš otevřít oči. Děkuju Ti a přeju Ti, aby jsi byla v životě moc šťastná, protože si to moc zasloužíš.

profile-pic
Hanča Vondrášková

Před tím než jsem si koupila E-book, jsem dělala hlavně kardio a občas TRX. Stravovala jsem se celkem zdravě, ale málo. Během programu jsem se naučila více jíst, pít a hlavně jsem se dozvěděla, že pokud nemám nějaká zdravotní omezení, tak mohu jíst opravdu vše. Teď už nevynechávám přílohy ani pečivo:)

profile-pic
Eliška

Než jsem si zakoupila e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, jedla jsem méně a hlavně jsem hodně omezovala sacharidy, místo nich jsem jedla více bílkovin, přesto jsem však nehubla. Od prvního dne programu jsem se cítila lépe, měla jsem více energie a to i na cvičení a sport vůbec. Tabulkový systém mi vyhovoval moc, neboť pro mě byl časově úsporný a bavilo mě si připravovat jídlo na celý den do práce do krabiček a do termonosiče. Cvičení taky super, pestré, zábavné a na břiše jsem postupně cítila pokroky. Zhubla jsem 4 kg, v pase ubrala cca 4 cm, ostatní míry se mi změnily cca od 2 cm dolů. V e-booku jsem našla vše potřebné a ocenila jsem i týdenní emaily a vychytávky! Určitě bych program doporučila!

profile-pic
Martina Kondrová

Před programem jsem se stravovala špatně. Jedla jsem bílé pečivo, sladila cukrem, používala jsem obyčejné oleje atd. Cvičit jsem chodila do fitka ale spíš na skupinovky. Ze začátku jsem s programem trochu bojovala😊, ale postupem času jsem se vše naučila a moc mi zdravá strava chutná, cvičení mě baví a pokračuji dál. Dosáhla jsem, myslím si, moc dobrých výsledků. Váha mi klesla z 67kg na 62kg, míry v pase se snížily z 81cm na 73cm, cítím se dobře a to je to hlavní. E-book určitě doporučuji každému, kdo o něm uvažuje.

profile-pic
Taťána Sojková

Před programem jsem se stravovala všelijak :-). Nějak jsem neřešila co si dám a co raději vynechám. A cvičila jsem břicho na kruhových tréninkách, kde jsou na břicho zaměřený třeba dva cviky. Během programu jsem se cítila dobře, a nabitá energií i když jsem měla zakoupený pouze tréninkový plán bez stravy. Cvičení mě velmi mile překvapilo, protože to pro mě byly nové cviky, které mě bavily. Díky programu jsem si vyrýsovala bříško, snížila tuk a jsem silnější. Díky zpevnění vnitřních břišních svalů se cítím lépe a třeba i cviky, které mi na začátku nešly úplně nejlépe, se později zlepšily a cítila jsem jak je zvládám lépe. E-book bych určitě doporučila a už jsem tak i udělala! :-)

profile-pic
Lucie Madrova

Před začátkem výzvy v e-booku jsem se stravovala zdravě, ale jedla jsem hrozně málo (přibližně 1400 kcal denně). Průběh celého programu mi velmi vyhovoval. Vlastně se to moc nelišilo od mé předchozí stravy, ale přeci jen tam byly změny a to rozhodně k lepšímu. Zpevnila jsem si střed těla a shodila nějaký ten přebytečný tuk. Ještě s programem budu i nadále pokračovat, neboť mám dojem, že by výsledky mohly být ještě lepší. A jestli bych e-book doporučila? Rozhodně! Skvělé výsledky za krátkou dobu, to chce přeci každý:D

profile-pic
Jana Hudyová

Před programem jsem měla klasickou balancovanou dietu s lehkým kalorickým deficitem a docela mi to i vyhovovalo, ale pak jsem měla nějaké problémy se zuby a na 3 až 4 měsíce jsem vypadla z režimu. Pak byly Vánoce a já měla 6,5 kg nahoře:-(. Během programu jsem se cítila naprosto skvěle, ze začátku jsem měla sice trošku problém s luštěninami, na které jsem nebyla skoro vůbec zvyklá, ale nakonec jsem si je oblíbila a tak si je i teď zařadím do jídelníčku. Cviky mi vyhovovaly a moc mě bavily. Výsledky jsou u mě naprosto ohromující, přes břicho jsem zhubla 15 cm a na váze jen 4 kg, což znamená, že tuk šel hlavně z břicha a to je přece cílem :-). A hlavní výsledek je v hlavě, cítím se zase svěží, plná elánu a sexy :-). E-book bych doporučila rozhodně každému, kdo se chce nakopnout nebo někam posunout nebo je začátečník a chce naučit, jak správně jíst a cvičit :-).

profile-pic
Klaudie Bílá

Než jsem si koupila E-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, chodila jsem běhat a občas jsem cvičila doma s vlastní vahou. Zdravě jsem jedla už dříve. Ve své stravě mám však omezení, nejím lepek ani maso. E-book jsem si objednala a první týden vše dodržovala, při mé smůle jsem však onemocněla a dostala zánět do ruky. To ale nemění vůbec nic na tom, že díky radám stravovacího protokolu mám po 3 týdnech 2 kg dole a i po pár cvičeních se mi rýsují svaly, které se dříve nerýsovaly ani když jsem břicho cvičila nekonečné hodiny.

profile-pic
Monika

Je tomu už 4 roky, co jsem na veganské stravě. Předpokládala jsem tedy, že je sestavená správně. Až e-book mi ukázal jak jsem se mýlila. Skladbu svého jídelníčku během dne jsem sestavovala, až do začátku programu, špatně. V průběhu výzvy jsem měla problém sníst uvedené množství jídla. Po celých 6 týdnů to byl pro mě problém, ale naučilo mě to pohlídat si sacharidy, bílkoviny a hlavně zeleninu ve správném poměru. Na výsledcích jsem viděla, jak je vše skvěle sestavené. Cvičení mi vyhovovalo přesně podle daného rozpisu. Vše jsem dodržovala podle něj. I když jsem týden vynechala (rodinné důvody), tak to nebylo nakonec ve výsledku vůbec znát. Je 50 let, měřím 165 cm a má váha byla 55,5, kg a tak bych neřekla, že potřebuji váhu tedy nějak upravit, tedy snížit. Překvapilo mě, jak šla dolu. Po skončení je má váha 51 kg. Míry: prsa 85/85, hrudník 76/74, pas 73/70, hýždě 52/51, boky 93/91. Nedoporučit tento e-book, by byl hřích. Mluvím o něm neustále. Jsem vděčná, že jsem se rozhodla pro zakoupení a děkuji i za šanci využít soutěže, která byla vyhlášená. Předpokládám, že zakoupení využívají spíše mladší ročníky a tak přeji skvělé výsledky více ženám i mého věku, které chtějí dokázat sami sobě, že je potřeba se hýbat a zdravě jíst.

profile-pic
Martina Benesch

Pred začiatkom programu som si počítala kalórie a podľa toho sa stravovala. V poslednej dobe som sa točila v kolotoči prejedania a následného zníženia kalórii. Aj preto som sa zapojila do výzvy. Brucho som cvičila 1 - 2x do týždňa. V priebehu programu som sa cítila super, hlavne keď som videla pokroky a mala som stále motiváciu ísť ďalej. Na začiatku som si musela trochu zvykať na stravu, ale potom to nebol žiadny problém a cvičenie mi vyhovovalo úplne. S výsledkami som veľmi spokojná :-). Na váhe som stratila takmer 4 kg a na obvodoch približne 5 cm. Ešte by som chcela pokračovať v pláne ďalšie 4 týždne a vylepšit tak svoju premenu. E-book by som určite doporučila všetkým, ktoré hľadajú motiváciu, potrebujú sa nakopnúť a chcú schudnúť nebo vyformovať postavu.

profile-pic
Diana Kuricová

Před programem jsem se stravovala stejně jak při e-booku a to jen s rozdílem, že před e-bookem jsem jedla více ovoce a větší porce příloh a pečiva. Jinak mi potraviny zůstaly úplně stejné. Břicho jsem cvičila na skupinových lekcích (např. TRX, BOSU, HIIIT) a zvlášť jsem si břicho cvičila v posilovně. Sice jsem už znala cviky na vnitřní stabilizační systém, ale ty, které jsou v e-booku, mi přišly o hodně lepší a více jsem je procítila. V průběhu programu jsem se cítila skvěle. Už od prvního týdne bylo vše v naprostém pořádku. Snad akorát druhý den výzvy jsem cítěla trošku větší hlad, ale musím říct, že si na to tělo rychle zvyklo a teď už si to ani nedovedu představit jinak. Cvičení bylo perfektní. Cviky mi vyhovují a jsem ráda, že je budu moct cvičit nadále :-) No a co se týká stravy, nemám co vytknout. Přesně toto jsem od programu očekávala, že nastane ten zlom ve stravě a konečně budu vědět kolik si mám čeho dát :-) Moc děkuji :-)) Výsledky mě hodně překvapily. Nejsem ten typ, co se každou hodinu váží a pozoruje kolik přibral atd. Já si z váhy hlavu nedělám. Vím, že v období menstruace jsem vždycky nalitá vodou a neřeším v tomhle období váhu. Pro mě bylo hlavní, že jsem ty změny na sobě cítěla. Trička jsem začala mít volnější a opravdu můžu říct, že změny jsem na sobě hodně viděla. A co se týká celkových úbytků v centimetrech: hrudník - z počátečních 87 na 81 (-6 cm) pas - z počátečních 87 na 78 (-9 cm) hýždě - z počátečních 113 na 108 (-5 cm) ky - z počátečních 103 na 98 (-5 cm). Nejvíce úbytků bylo v pase, to zhruba tak každý týden úbytek byl. Hýždě - úbytek byl hlavně ze začátku, poslední - týdny zůstalo beze změny a to stejné i u boků. No a váha z počátečních 79,4 na 75,8 (což mě hodně překvapilo, protože ve 4 a 5 týdnu programu ta váha šla nahoru (menstruace), ale jak jsem říkala, věděla jsem z čeho to mám, no a dneska při posledním vážení jsem byla opravdu překvapená, protože 75,8 kilogramu si už nepamatuju, kdy jsem naposledy měla :-)Samozřejmě že první snížení váhy bylo hned po prvních dvou týdnech o 2 kila, ale teď jsem to stáhla o necelé další dvě, takže jsem moc ráda :-). E-book bych určitě doporučila všem, kteří tápou v množství surovin v jídelníčku. Pro mě to bylo hodně velké zjištění, že jsem jedla hodně ovoce (každý si myslí, že ovoce je zdravé, tak proč si ho nedat více, že? :-D ) No a to stejné se cvičením. Takové cviky jsem nikdy necvičila (snad kromě vzporu a zkracovaček na bosu). Takže za mě bych určitě e-book doporučila každé ženě či dívce, která chce mít výsledky a vidět postup na svém těle. Vše v něm bylo perfektní!!!! Nic bych neměnila :-))

profile-pic
Sabina Feberová

Před zakoupením e-booku jsem se stravovala zdravě. Akorát jsem měla jinak nastavené makroživiny a nejedla jsem před cvičením. První týden jsem měla problém vše sníst, pak to už šlo. Vůbec jsem nepociťovala hlad. Ani ve službách (dělám 28h) - z toho jsem měla největší obavy. Díky programu mám skoro ploché bříško a ještě budu pokračovat dle instrukcí tak cca 2 týdny. A myslím, že díky správnému stravování před a po tréninku jsem začala více nabírat svaly. E-book bych rozhodně doporučila!!!

profile-pic
Hedviga Karafiátová

Jídlo miluju! Dá se říct, že vařím pestře a z kvalitních ingrediencí, žádné náhražky a polotovary - to je základ. Velkou inspirací je mi Kamu a vůbec kuchaři, kteří jídlo povznáší na umění :) Na čem jsem ale "ujížděla", byly sýry (zrající, tučné, s plísní), ořechy a ovoce ve velkém. A taky oliváč :) Cvičím doma sestavy od Jillian Michaels, pilates a jógu. Žádné extra cviky na bříško. Když jsem začala s programem, musela jsem si ze začátku zvyknout na vyšší příjem bílkovin (což člověk podvědomě ví, že má jíst více, ale až v tabulce jsem teprve viděla ten rozdíl), taky pitný režim pokulhával, teď vařím čaje do půllitru a mám ho pořád na stole na očích. I na obsah luštěnin a vajec jsem si musela zvyknout, ale díky brownies to jde najednou úplně samo!). Sacharidů je pochopitelně zase méně, ale cca 30-40 g na porci je nakonec docela v pohodě, talíř je najednou zaplněn zeleninou ve větší míře. Tělu vždy tak 2 týdny trvalo, než se sžilo s novým naprogramováním (občas pocit plnosti, nadýmání). Třetí týden už bylo vše v pořádku. No a pak přišla změna - lámal se stravovací plán, nastaly změny, tak zase nový podnět pro mé tělo :) Každopádně hlady jsem netrpěla nikdy (jídlo si krabičkuji a plánuji do 4-5 porcí na den), spíš jsem si říkala, jestli to opravdu všechno můžu sníst. Ke cvičení jsem přidala kardio + cviky na bříško z protokolu, které jsou naprosto parádní! Mým cílem nebylo vyloženě hubnout, ale spíše lehce splasknout :). A mé výsledky?: Prsa zůstávají! - 86 cm, - pas -4 cm (69 ze 73 cm), - zadek -3 cm (95 z 98 cm), - boky -4 cm (85 z 89 cm), - váha -3 kg (61 ze 64 kg). Změna je nejen fyzická, ale u mě i psychická. Bez disciplíny to samozřejmě nejde, ale e-book rozhodně doporučuji!

profile-pic
Veronika Č.

Před programem Hvězdné břicho za 6 týdnů, jsem se stravovala sice zdravě a vegansky, ale výsledky jsem neměla. Břicho jsem cvičila špatně, jelikož jsem neměla správnou techniku a nepodsazovala jsem pánev 🙂💪. Během programu jsem se cítila naprosto božsky. Neměla jsem ani žádné chutě na sladké. A cvičení podle #HBZ6T mě strašně bavilo. S výsledky jsem velice spokojená! Jsem o 3kg lehčí a v cm jsem zhubla také a to po celém těle. S programem jsem byla spokojená a nic mi nechybělo! Určitě bych ho doporučila všem, kteří chtějí zlepšit svou postavu 🙂🙂. Moc ti Katy děkuji a rozhodně nelituji, že jsem do toho šla!!!! DÍKY!

profile-pic
Monika Koláčná

Před programem jsem neměla na jídlo čas a nevěděla jsem kde začít, kolik čeho sníst a jedla jsem také dost nezdravě. Když jsem s e-bookem začala, dávalo mi upřímně zabrat všechno sníst, protože na mě to byly porce celkem velké :). Každopádně jsem se naučila spousty nových věcí ohledně svého jídelníčku. Naučila jsem se jídlo brát jinak, jako kámoše :)! A cvičení? Takhle jsem si ještě nemákla :)! Výsledky jsou nakonec ještě lepší, než jsem očekávala. Zhubla jsem nejen na břiše, ale celkově. Svaly ještě vidět nejsou, ale doufám, ze když to půjde dal tímto tempem, jako to šlo doteď, budou vidět velmi brzy! I po konci plánu chci pokračovat dál a po doporučené pauze bych si program ráda znovu zopakovala! A jestli bych e-book doporučila? Určitě!

profile-pic
Jana Kudláčková

Momentálně jsem 7 měsíců po druhém porodu. Začala jsem cvičit před dvěma měsíci HIIT tréninky doma (cvičení ob den 15min.). Stravu jsem neřešila. Jedla jsem hodně sladkého a téměř žádnou zeleninu. E-book a hlavně výzva mě nakopla, abych skončila s rafinovaným cukrem, což jsem měla v plánu už delší dobu. Zatím díky dodržování jídelníčku nemám ani chutě na sladké a zkouším nové recepty, hlavně na dezerty bez cukru. Ke cvičení HIITů jsem si přidala tréninky na břicho a musím říct, že úbytek 3 cm v pase hned po prvním týdnu jsem nečekala:-) Po druhém týdnu už jen 1 cm, ale tím jsem se dostala na míru před otěhotněním. I vizuálně to začíná vypadat na to, že cvičím. Už se těším na výsledek po celých 6ti týdnech.

profile-pic
Olga

Před vstupem do programu HBZ6T jsem se stravovala převážně vegetariánsky, ale s velmi nízkým obsahem bílkovin - jak jsem zjistila na základě tvého jídelníčku a vysokým obsahem tuků a sacharidů. Cvičila jsem 1-2x týdně, ale nahodile podle toho, co zrovna přišlo - brusle, posilka, kolo atd. Ve stravování jsem jedla o hodně méně než v průběhu programu a pak jsem měla návaly chutí na sladké, takže byly dny, kdy jsem do sebe tlačila spoustu sladkostí. V průběhu programu jsem rozhodně neměla hlad, spíše naopak, měla jsem pocit, že jím víc, než bych měla a že to rozhodně není dieta. Velký problém byl natlačit do sebe tolik bílkovin, to bych bez proteinu asi nedala. Vyhovovala mi naprosto ta pravidelnost a režim - naplánovala jsem si cvičení a pak ho dodržovala i za cenu vstávání v 5 ráno. Přiznám se, že v průběhu jsem měla asi 5 dní úlety bez diety, ale pak jsem se vždy zase vrátila - za normálních okolností bych to vzdala s výčitkami, že jsem to nevydržela, ale tvé maily, videa atd. mě motivovaly. Cvičení mi kupodivu přišlo fajn a měla jsem po něm vždy skvělý pocit, i když nejsem od přírody sportovec. Nyní mám dole 2kg, břicho sice není moc vyrýsované, ale jsem po 2 dětech a mám asi trochu rozestup břišních svalů, takže jsem zkracovačky apod. vynechávala a nahrazovala jinými cviky. Každopádně považuji za velký úspěch, že už nevypadám jako těhotná, a i když nemám six pack, jsem spokojená. Za největší úspěch ale považuji to, že jsem vydržela celých 6 týdnů a naučila jsem se o jídle i cvičení jinak přemýšlet. Zároveň mám pocit, že jsi mě naučila přistupovat ke stravování i cvičení udržitelně, tzn. ne ve stylu teď držím dietu, ale že tohle je můj standard a takhle mi to vyhovuje. Plánuju určitě pokračovat i nadále. E-book bych rozhodně doporučila každému, kdo o něm uvažuje.

profile-pic
Lenka Jantačová

Před začátkem programu e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů, jsem se vždy snažila držet zdravou a vyváženou stravu. Po vstupu do programu jsem však zjistila, že talíř plný těstovin, trochu masa a žádná zelenina, není zrovna ta správná cesta. Samozřejmě kousek čokolády každý den a nějaká ta "blbůstka", byly také na denním pořádku. Od mala jsem vrcholově sportovala a před rokem jsem toho musela nechat. Nicméně jsem chodila zhruba 2x - 3x týdně běhat. V průběhu programu, byl pro mě ze začátku nezvyk cvičit každý den, ale dalo se to zvládnout. Strava je také o zvyku, dnes už pro mě ani to, nepředstavuje žádný problém. Je parádní, jak si člověk může nakombinovat jídlo dle vlastní chuti. Díky tomuto programu jsem dosáhla skvělých výsledků. Na mírách to bylo -11 cm v pase, -10,5 cm přes boky , -2 cm na rukách , -3 cm přes stehno a PRSA mi ZŮSTALA :)! Tento e-book bych doporučila naprosto všem:)!

profile-pic
Jana Czyžová

Právní týden v programu bylo pro mě dost těžké seznámit se s jídelníčkem a novými stravovacími návyky. Také vše potřebné nakoupit a hlavně to dobře využít v kuchyni. Bylo toho na mě z počátku moc a měla jsem trochu zmatek v hlavě. Nestíhala jsem cvičit. První dva týdny jsem se cítila hodně najedená a připadalo mi toho jídla na den moc. Neuměla jsem si rozložit jídlo do celého dne a to byla chyba, neboť jsem to doháněla večer. Třetí týden jsem měla opravdu nervy, že to nezvládnu ale vydržela jsem. Nikdy jsem nevěřila, že bych mohla mít opět malé břicho, jsem po dost náročné operaci břicha, mám sešité a zjizvené vnitřní svaly, hlavně přímý sval břišní. Myslela jsem si, že už nikdy nebudu mít vypracované břicho a teď jsem opravdu šťastná, že to jde. Jizvy neodstraní nikdo, ale tento program mi ukázal, že zlepšit to jde. Nemám jak se říká buchty, ale to co jsem dokázala díky tomuto jídelníčku a cvičení, mi stačí. Jsem na sebe pyšná a moc děkuji! E-book bych rozhodně doporučila a doporučuji ho už teď. :-)

profile-pic
Radka Markova

Před začátkem programu jsem cvičila minimálně a jen klasické cviky. Stravu jsem nikdy moc neřešila, takže za tabulky, které jsou v programu k dispozici, jsem byla moc šťastná.

První dva týdny jsem měla spoustu času a stravu jsem tak mohla řešit do posledního gramu. Poté jsem už bohužel tolik času neměla, a tak i ta přesnost šla trochu stranou, nicméně jsem díky prvním dvěma týdnům měla v hlavě nastavené, co a kolik je potřeba cca sníst.

A přesně tyto znalosti a zkušenosti ve stravě mi zůstaly, což je skvělé a jsem s tím moc spokojená!

Během programu jsem shodila tři kila, v pase zhubla 10 cm, na bokách 2 cm a na hýždích 5 cm. Výsledky jsou nad má očekávání a určitě budu s výzvou pokračovat dál.

profile-pic
Pavlina Buchtova

Už to bude rok, co jsem začala jíst zdravě a začala jsem si hlídat příjem, ale potom se mi vše zastavilo. Cvičila jsem 3-4x týdně. Během programu jsem se cítila naprosto skvěle a své tělo jsem opět nastartovala. Žádné nafouklé břicho, pocit hladu ani únavy. Naprostá spokojenost. Mé výsledky jsou úžasné. Někdo rozdíl třeba nepozná, ale pro mě jsou velké. Obsah e-booku je pro mě dokonalý a všemu jsem rozuměla. A jestli bych e-book doporučila? 100% ANO!

profile-pic
Sabina Hermanová

Před programem jsem se snažila jíst zdravě. Moc často jsem nemlsala, ale jedla jsem více než jsem měla a ve špatném poměru. Když jsem začala s programem, tak jsem první dny usínala hladová. Proto už vím, že jsem jedla dříve více než měla. A cvičila jsem hlavně doma cvičící programy s vlastní váhou. Při programu během výzvy jsem zapojila opět fitko a kardio. Kolikrát jsem šla cvičit i když už bych se už nejradši jen válela. Takový bič nade mnou. Hlavně odjet kardio při těchto vedrech :). Díky e-booku jsem dosáhla skvělých výsledků: V pase - 11 cm, hrudník - 4 cm, hýždě - 4 cm, boky - 6 cm a váha - 2 kg. Jsem nadšená a program mě moc bavil a e-book je perfektní! Doporučuji všem, kteří ještě stále váhají.

profile-pic
Lucie Kory

Stravovala jsem se již před tímto programem celkem zdravě a vyváženě, někdy také s dopomocí kalorických tabulek pro korekce a představu o poměru živin. Na břicho jsem cvičila klasiku (zkracovačky, russian twist, apod.), někdy podle videí nebo návodů z internetu. Během programu jsem se cítila velmi dobře, hlad jsem neměla skoro vůbec a na tabulkový systém se dá celkem rychle zvyknout. Moc jsem neholdovala rostlinným mlékům, ale taková kaše z mandlového mléka je teda něco! Jinak nešlo o tak zásadní změny, spíše jen doladění a přizpůsobení kaloricky. Konkrétní suroviny se až tak nezměnily. Díky tomuto programu mám viditelně menší, zatažené bříško, což je při diagnóze diastázy břišních svalů u mě největší vítězství. Ubylo mi kilo z váhy, přibylo 0,5 kg svalů, ale hlavně zmizelo 3,5 cm přes pupek;) a přes sed a stehna po centimetru. Ostatní zůstalo - naštěstí. Což je pro mě, myslím, úplně parádní vzhledem k tomu, že jsem zásadně nezměnila stravu a spíše změnila cvičební plán podle e-booku. Já jsem více než spokojená;). E-book bych rozhodně doporučila. Moc mi pomohl vtáhnout bříško a trochu ho udržet na uzdě, abych ho neměla pořád vyvalené, jako těhule :D.

profile-pic
Barbora Kubínová

Před e-bookem jsem cvičila 3x týdně. Tréninkový protokol mi pomohl poskládat si tréninky s kardiem a nezanedbávat ho. Zkusila jsem spoustu diet, které byly hodně přísné. Sice jsem na nich zhubla, ale dalo se to udržet maximálně dva měsíce a když jsem polevila, kila jsem měla ihned nahoře a ještě další navíc. E-book Hvězdné břicho mi nejvíce pomohl v jídle. Stravovací protokol od Katy je úžasný :) Není to žádná přísná dieta nastavená přesně v kolik, co mám jíst. Člověk se naučí přemýšlet o jídle a sestavovat si ho sám. Tento způsob stravování není dieta, ale zdravé stravování na celý život.:)

profile-pic
Michaela

Před začátkem výzvy jsem se snažila stravovat zdravě, ale často mně přemohly chutě na sladké. Nešlo to ovládnout a to hlavně v práci, kde jsem se vždy vymluvila na to, že si musím obalit nervy :D. Břicho jsem necvičila skoro vůbec, často jsem chodila běhat nebo si doma zacvičila podle Jillian Michaels. V průběhu výzvy jsem už druhý den začala cítit více energie, lépe se mi ráno vstávalo, celkově jsem začala být více v pohodě. Jídelníček mně překvapil hlavně v množství jídla, které jsem ani nestíhala sníst. Přešla mně chuť na sladké a vůbec jsem necítila hlad. Některé cviky mi zpočátku moc nešly, ale postupně jsem přišla jak na to a svaly začaly pěkně bolet. Za 6 týdnů jsem shodila 3 Kg, v pase mám o 5 cm méně, zapnula jsem šaty, o kterých jsem si myslela, že už nikdy nezapnu. E-book bych určitě doporučila a už jsem tak i udělala. Doporučila jsem ho kamarádkám i sestře.

profile-pic
Veronika Drašarová

Ahoj Katy, program jsem začala od 1.května, protože se mi líbil ten datum a celkově pozitivní květnová energie. Musím říct, že kg ani cm nešly poslední půl rok vůbec dolů a pořád se držely ve stejných stagnovacích číslech. Nyní, po teprve 14-ti dnech výzvy, je zase cenťáček dole a k tomu i jedno kilíčko:-) Konečně jsem se dostala pod mojí magickou šedesátku:-) a radost mám i z úbytku dalšího cm přes stehno a zadek. Jsem moc ráda, že moje tělo začalo opět po tak dlouhé době na něco reagovat, neboť jsem si s tím už trochu nevěděla rady a demotivovalo mě to. Nyní jsem s novými výsledky nabrala druhý dech. Program je přehledný a srozumitelný. Ze začátku jsem měla trochu problém s bílkovinami, protože jsem jich jedla příliš málo, ale už se to pomalu začíná zvyšovat. Chtělo to především pořádně nastudovat složení potravin:-). Cvičení je super a posílení vnitřních břišních svalů mi maximálně pomáhá při dalším posilování. Cítím tu změnu na středu těla, takže se těším co přinesou další dny :-)

profile-pic
Hana Hlavatá

Před programem jsem se stravovala 10 měsíců převážně low carb stravou, s menšími hříchy. V průběhu programu jsem se cítila bezvadně, protože jsem mohla konečně sacharidy, které mi chyběly. Dosáhla jsem velkého zlomu, tedy dostat se přes magické číslo 60 kg, které mi nešlo překonat 16 let a rok tvrdé dřiny a odříkání. Celkem je to tedy -3 kg a pár centimetrů na tělesných mírách. E-book bych rozhodně doporučila, protože funguje!

profile-pic
Klara Cerna

Před e-bookem jsem paradoxně cvičila daleko více a intenzivněji. Více cviků, větší váhy, více tréninků. Co se jídla týče, ve fitness jsem byla celkem doma, ale po přestěhování do Anglie jsem na tom byla špatně hlavně psychicky a začal nekonečný kolotoč přejídání. E-book jsem pojala jako nakopávač, se kterým jsem se potřebovala uklidnit a dostat zpět do režimu. Povedlo se! První tři týdny jsem držela opravdu vzorně, ale po snížení příjmu jsem byla unavená a cítila jsem, že mi to prostě nestačí. Měla jsem pocit, že je to trvale neudržitelné. Tak jsem se vrátila na příjem z první fáze, a jak ubývají kila, pomaličku stahuji i příjem. Během těchto šesti týdnů jsem zhubla 5 kg. Ale co je daleko důležitější - ten pohled do zrcadla! Jsem ráda, že mi e-book navrátil sebedůvěru, vykouzlil úsměv na tváři a náznaky svalíků na bříšku. Jedu dál!

profile-pic
Anežka Harušťáková

Před programem jsem se snažila stravovat “zdravě”. Oproti programu jsem měla více sacharidů (bez bílého pečiva), téměř bez luštěnin,nepoužívala jsem obilná a ořechová mléka. Cvičila jsem 1x týdně v posilovně všechny svalové skupiny (gravity systém), břicho 2-3x týdně doma podle různých YouTube videí. Kardio 1-2x týdně běh. Když jsem začala s programem, tak pro mě byly první 2 týdny na nižších sacharidech trochu náročnější na psychiku- pak si mozek zvykl a byla jsem OK, měla jsem dostatek energie, jedla 6-7x denně, abych neměla hlad. Velmi mi pomohl návod jak jíst před a po tréninku. Oceňuji recepty pro inspiraci. Cvičení bylo super, nebylo nezáživné, mákla jsem si, vše jsem zvládla doma ( a s improvizací i na dovolené bez posilovny ). Teď už vím, že jsem předtím cvičila málo core-cviků na vnitřní břišní svaly a také vím, jaký je jejich účinek! S výsledky jsem moc spokojená, zúžil a zviditelnil se mi pas, vyrýsovaly se břišní svaly, zmenšil se objem zadku i stehen a zmenšila se mi konfekční velikost o 1 čïslo. Na začátku jsem se nevážila ani neměřila, ale změna je viditelná. E-booku bych určitě doporučila.

profile-pic
Petra Horáčková

Před začátkem programu HBZ6T jsem se stravou měla veliké problémy. Pořád jsem si nevěděla rady s tím, jak si jídelníček správně sestavit. Snažila jsem se jíst zdravě, ale o nějakém vážení a počítaní makroživin nemohla být vůbec žádná řeč. Co se týče sestavování jídelníčku, jsem úplný začátečník a díky e-booku jsem si osvojila další skvělou vlastnost, která mě posunula dál. Cviky, které jsou v tomto programu, hodnotím velmi pozitivně! Za mě bomba!! Konečně to nebyly "jen" sklapovačky. Díky cvikům zaměřeným na střed těla se mi zlepšila technika i u jiných cviků a jen to tedy potvrzuje fakt o tom, jak je naše tělo nádherně propojené. Jsem nadšená a určitě ve cvičení podle e-booku budu pokračovat i nadále. Se stravou jsem měla občas problém, jelikož se mi některé porce zdály opravdu obrovské. Konečně jsem si ale uvědomila, že jsem doposud své tělo jen okrádala a chtěla po něm mnohdy nemožné. Výsledky mohly být lepší, ale chyba není v e-booku, ale v mé hlavě. Kolikrát se mi jí nepodařilo přesvědčit, že kobliha na snídani není zrovna ta nejlepší volba :D. Každopádně, konečně vím, jak na to. Momentálně mám nejlepší formu za celou dobu, co jsem začala se cvičením a zamilovala si to. Tělo se krásně rozvíjí, objevilo se pár nových svalíků a to je pro mě důležitější než pár buchet na břiše. Všechno chce svůj čas a já věřím, že se k nim trpělivě dopracuji. E-book bych rozhodně doporučila každému, kdo o jeho koupi uvažuje. Vždy jsem byla proti online trenérům a radám od lidí, kteří mě nikdy osobně neviděli. Tento e-book je ale jiný. Naučil mě tomu nejdůležitějšímu - ovládnout svou kuchyň! Ještě jednou moc děkuji. Na tohle nakopnutí jsem čekala už dlouho a konečně se ve fitku nedřu jen tak nadarmo.

profile-pic
Lenka Nevosadová

Před E-bookem jsem cvičila celkem pravidelně 3-4x týdně silový trénink, žádné kardio. Zaměřovala jsem se hlavně na záda, nohy a zadek, břicho jsem přidávala třeba jednou do týdne. Hlavně jsem nesnášela běh i když jsem věděla, že když chci shodit nějaký to kilo, bylo by fajn se občas proběhnout. A díky tobě jsem se dokopala jít si zaběhat. Po 3 týdnech jsem si běh určitým způsobem zamilovala a i když je venku hnusně a nechce se mi, jsem ráda, že vždycky zvednu zadek z gauče a jdu, protože ten pocit je k nezaplacení:) Co se týče jídla, snažila jsem se jíst cca 5x denně, řídila jsem se podle kalorických tabulek, většinou zdravá jídla, ale co si budeme povídat, tak někdy přišel prohřešek v podobě sušenky, pizzy nebo kebabu. E-book mi hlavně pomohl v tom jak si uspořádat jednotlivé tréninky a zařadit kardio. Poznala jsem, že břicho se dá cvičit bez x opakování sklapovaček. Hlavně jsem do svého jídelníčku zařadila potraviny, které jsem dříve jedla minimálně. Jídlo mám teď mnohem pestřejší a celkově se cítím skvěle. Hlavně taky spadly centimetry přes bříško, což se mi dlouho nedařilo :)!

profile-pic
Peťa Kokešová

Před zakoupením e-booku jsem jedla bohužel až příliš a to aniž bych o tom věděla. Říkala jsem si, že čím víc cvičím, tím víc můžu jíst, protože jsem měla veliký zápřah (jsem hodně aktivní a cvičím ráda, ale vrtalo mi hlavou, proč to není vidět, když trávím pomalu každý den na tréninku) a to byla bohužel největší chyba. Vždy jsem se snažila jíst zdravěji, ale bohužel šlo ve velké míře o ovoce, sladké a tedy sacharidy. Zkrátka jsem si ráda dopřávala častěji než bylo zdrávo a neuměla se s vyvážeností jídel poprat. Během programu jsem zjistila, že polovina mého jídla mi vlastně bohatě stačí. Díky konečně dodržovanému pitnému režimu jsem se cítila plná energie a nebyla jsem tolik unavená. Věřím, že jsem také získala nové stravovací návyky, které bych chtěla držet i dále. Cvičení bylo pestré a díky rozmanitosti cviků zábavné. Bohužel se mi do mého plánu zakomponovala neplánovaná dovolená a oslava narozenin, takže jsem nedodržela plán tak, jak jsem původně chtěla. Každopádně jsem i tak za 6 týdnů zhubla 4 kila a centimetry ubyly rychlostí světla. Moje původní váha byla 80kg, nyní je to 76 kg. Míry přes prsa 93 -> 90 cm (ikdyž ta by mohla zůstat stejná :D), hrudník 85 -> 80 cm, pas 84 -> 76,5 cm, hýždě 110 -> 105 cm a boky 105 -> 97 cm. Cítím se mnohem lépe a mám chuť makat dál. Hlavně jsem se naučila nový přístup k jídlu, za který jsem neskutečně vděčná, protože odolat čemukoliv pro mě bylo vždy těžké. Za mě bych e-book určitě doporučila! Zejména e-book 2 v 1 (cvičení i stravovací plán).

profile-pic
Barbora Olexová

Než jsem si koupila e-book, jedla jsem zdravě a snažila se mít vyvážený jídelníček. Jakožto vegetarián jsem vždy chtěla, aby mé tělo dostávalo vše, co potřebuje. Cvičení a celkově být aktivní je a bylo mou součástí, chodím do fitka 5-6 týdně a každodenní procházky mi zaručují dostatečný pohyb. Cvičení obsažené v e-booku je bezva. Sestavený stravovací plán je skvělý pro kreativitu, přípravu jídla, plánování a hlavně porozumění, co se týče skladby jídla.

profile-pic
Zdenka Hájková

Před programem jsem se stravovala velmi, velmi bídně, téměř nijak, nebyl pocit hladu. Necvičila jsem téměř 20 let. Cvičení jsem prováděla zodpovědně. Vždy jsem z toho měla dobrý pocit. Stravovací plán jsem si nezakoupila, přesto jsem svůj jídelníček zcela změnila, obohatila jej a podle receptů na @veganzastore se učila používat zdravé potraviny. Nikdy bych nevěřila, jak je příprava jednoduchá, zábavná a jídlo jsem jedla s chutí. Formuje se mi postava do pěkných tvarů. Přesto, že jsem byla štíhlá, mi ubyly za měsíc 4 cm v pase, zaoblily se boky - + 1cm. Bříško ukázalo své skryté svalíky. Teď už jen bojuji s přebytečnou vrásčitou kůží, která kazí celkový dojem. E-book bych doporučila a už se tak stalo. Nemám co vytknout!

profile-pic
Jana Bozděchová

Před začátkem programu jsem se stravovala podle svého a furt jsem se svými výsledky ani stravou, nebyla spokojená. Řekla jsem si dost a hledala jsem pomoc se stravou i s tréninky. E-book mi pomohl uvědomit si, že dělat sklapovačky 100x za den nemá vůbec cenu, když nevíš jak u toho máš dýchat. Důležité je poslouchat své tělo a vnímat každý dech. Děkuji, za odpovědi na mé dotazy a motivaci!

profile-pic
Nikol

Před fitness programem jsem necvičila 3 roky a jedla jsem velmi málo.

Během programu jsem se cítila sytá a celkové nastavení v rámci stravy i cvičení mi vyhovovalo.

Díky hbz6t jsem shodila 5 kg a 33 cm celkem! Rozhodně bych tento program doporučila i dál!

profile-pic
Blažena Krejčiříková

Spadla jsem do předvánočního a Vánočního obžerství 😀... takže byl můj jídelníček před začátkem s programem, na bodu mrazu - břicho jsem vždy cvičila, ale jak každý zná, takové ty základní cviky (sklapovačky na lavici, přitahování nohou k tělu atd.). Zakoupit program jsem se odhodlávala skoro rok. Nevím, proč jsem nezačala hned. Program je jednoduchý, vše je přehledné a cviky jsou krásně ukázány ve videu. Spoustu cviků jsem viděla poprvé v životě a hodně mě překvapilo, že jsem cítila svaly, o kterých jsem ani nevěděla, že je na břiše mám😀. Spokojenost je tedy maximální! Vše mi vyhovovalo! Díky programu jsem dosáhla krásných výsledků! Mé výsledky v číslech: 2.1.2019 (začátek) - boky 92c, pas 77 cm, váha 69,5 kg. 10.2.2019 (konec) boky 87 cm, pas 72 cm a váha 65 kg. Akorát mě mrzí, že poslední týden a půl jsem již nemohla doklepat do konce. Bohužel mě složila chřipka, jakmile se dám do pořádku, opět cvičení zařadím ke svým tréninkům ve fitku a budu opět pokračovat dále k vysněnému břichu! Hlavně na sobě vidím, že se mi výrazně zpevnilo břicho! Celý život bojuji s dietami a cvičením a to hlavně v oblasti břicha a konečně vidím opravdový výsledky! Z toho mám ohromnou radost!. E-book jsem už doporučila dvěma kamarádkám a obě program již mají a makají 🥳🥳🥳💪🏼💪🏼💪🏼. E-book jednoznačně doporučuji!

profile-pic
Kristýna Chovancová

Než jsem si koupila e-book, měla jsem silové tréninky v podstatě stejné. Před hbz6t jsem nedělala vůbec žádné kardio ani HIIT, břicho jsem cvičila jeden den v týdnu kolem 40 min a to zcela jiným způsobem, než by se mělo. Díky e-booku jsem si uvědomila, jak důležité je správné dýchání, které aplikuji i u jiných cviků. Cvičení má teď úplně jiný spád, svaly bolí i při klasických cvicích a to jen díky správnému prodýchávání. Dále jsem ráda, že mě e-book motivoval k běhání, ve kterém jsem se po několika týdnech znovu našla. Jsem moc spokojená, výsledky byly vidět už po 2 týdnech a to jen úpravou tréninku. Jídlo jsem nijak neupravovala, jedu IIFYM. Děkuji, co pro nás děláš, jen tak dál!! ♥

profile-pic
Pavlína

S programem jsem začala těsně po šestinedělí, takže jsem cvičila jen těhotenské pilates a pak na pánevní dno. Jedla jsem racionální stravu, ale výrazně se neomezovala. Před těhotenstvím jsem byla zvyklá počítat si makra, silově cvičit, ale břicho jsem izolovaně necvičila. Během programu jsem se cítila perfektně, strava mi naprosto vyhovovala. Cvičení se mi moc líbí, především pro pestrost, bohužel díky krátké době po porodu zatím nejsem schopná provádět všechny cviky. Mám disbalance a břicho neumím správně používat, právě proto mi vyhovují dechové aktivace a lehké cviky. Díky programu jsem shodila na váze, výrazně se mi zúžil pas, zmenšila se diastáza, zmizely bolesti zad a zpevnil se mi komplet trup. E-book bych určitě doporučila.

profile-pic
Tereza Hostinská

Před začátkem s programem jsem vyzkoušela X jiných tréninkových a stravovacích plánů. Stravovací plány byly sestaveny tak, abych asi vyhladověla. Cvičila jsem relativně často, ale nebylo to k ničemu. Velmi často jsem se přejídala a potom jsem s výčitkami hladověla. V průběhu programu mi strava naprosto vyhovovala a to především z toho důvodu, že jsem si ji mohla sestavovat sama. Upřímně, chvilkami mě to trochu nebavilo a párkrát jsem i vybočila. Tréninky byly naprosto super, bez jediné připomínky. Nicméně musím říct, že při porovnání výsledků jsem sama ze sebe padala na pusu! Nevěřila jsem svým očím, jak se mi změnily míry. Výsledky mám naprosto skvělé!!! Bohužel mě po pěti týdnech zastihla nemoc a tak jsem nemohla pokračovat, ale s radostí a velkou chutí teď pokračuji dál. E-book bych jednoznačně doporučila a už se tak i stalo!

profile-pic
Romana Jarkovská

Ahoj Katy, musím říct, že tento program je naprostá bomba a to zcela upřímně. Cvičení mě tedy bavilo vždy, to nikdy nebyl můj problém. Tápala jsem však v jídle. Jenže takové ty jídelníčku typu ,,Teď sněz to a to...", když na to zrovna nemám chuť, mi nikdy nevydržely dlouho. Takže ano, tvůj stravovací protokol je první, u kterého jsem vydržela déle jak týden!!! A jsem nadšená, protože jím na co mám chuť a navíc miluju sladké dobroty ke kávě (asi jako ty) a hledám inspiraci u tebe na blogu a vrním si blahem. Tabulkové provedení je naprosto přehledné, stačí asi dva dny na zorientování a pak už je to brnkačka. A co je nejvíc, mám pocit, že furt jím, takže pocit hladu absolutně nepociťuji. No a pokrok...? Určitě tam nějaký je, rozhodně jsem se zbavila pocitu věčně nafouklého a zavodněného břicha, takže ty minisvaly se derou na povrch. Nejdůležitější pro mě však je, že se konečně cítím fakt dobře a za to nejvíc děkuji. Takže shrnutí pro všechny, kdo uvažují, zda do toho jít, či ne... ANO! ANO! ANO! Závěrem moc děkuji ještě jednou za to, co děláš (nejen e-book). Tvá videa jsou obrovská inspirace a motivace.

profile-pic
Lucie Hnátová

Ahoj Katy, program se mi moc líbí. Bříško se začíná pomalu rýsovat. V jídle se hlídám už delší dobu, takže se výsledky dostavují a já mám tak šílenou radost. První týden jsem cvičila jen doma, protože jsem se ve fitku styděla. Ale teď jedu už 4 týden a od minulého týdne cvičím ve fitku s pomůckama a je to o dost lepší! Už teď vím, že budu určitě pokračovat i po ukončení 6-ti týdnů programu. Je to parádní, díky!

profile-pic
Markéta Korintová

Než jsem začala cvičit a jíst dle programu, tak jsem akorát dokončovala také jednu výzvu. Po skoro 8 týdnech dřiny jsem ale žádné výsledky neviděla a tak jsem přemýšlela, co budu dělat dál. Cvičit se snažím už nějakým způsobem 2-3 rokem, za tu dobu jsem zhubla 10 kg a zpevnila si postavu. Co se týká jídla, snažila jsem se jíst zdravěji, ale vždy to bylo takové, že musím, takže jsem si jídlo nevychutnávala a pokaždé, když jsem viděla normální buchtu, hned jsem se po ní vrhla. Teď jedu podle E-booku a je to BOMBA! Z nuceného jezení zdravého jídla se stala úplná závislost! Miluji péct a vařit! Už nemám potřebu to ostatní jídlo jíst. Šla jsem do výzvy s tím, že jsem chtěla zdravé jídlo milovat a zbavit se otrávení a to se povedlo naprosto skvěle! Cvičení je paráda největší! Výsledky se formují před očima. Děkuji za to!

profile-pic
Tereza Schýbalová

Před začátkem programu jsem se snažila stravovat "zdravě" a snažila jsem se pravidelně chodit cvičit. V průběhu programu jsem se cítila dobře, nehladověla jsem a stravovala se vědomě pravidelně. Nejvíc mi vyhovovala snídaně do 1 h po tom, co jsem vstala, protože jsem se opravdu naučila tu snídani nešidit a nejsem lína si snídani připravit. S výsledky jsem spokojená, zmenšil se mi nejen objem v pase, ale zároveň se cítím lépe, zlepšila se mi kondice a hlavně jsem si vytvořila "závislost" na cvičení, ve kterém určitě nehodlám přestat. Ve cvičení na břicho pokračuji dále, protože jsem se k fázi 3. nedostala, pokračuji tedy dál a těším se z dalších pokroků. E-book bych doporučila každému, kdo se neumí rozhoupat sám a hledá výzvu. Taky lidem, kteří se hledají, aby se díky tomuto plánu naučili mít rádi sami sebe. E-book je dostatečně motivující a vše je vysvětleno a podáno opravdu skvěle - od stravovacího plánu až po tréninky :-).

profile-pic
Tereza Cupalová

Pred programom som si dala to, co mi chutilo, neriesila som co jem, ked to chutilo a castokrat ani kedy jem...V programu to bolo dobre. Zaciatky boli tazsie lebo som musela rozmyslat co si mozem dat, v akom mnozstve a ako to spracovat, aby mi to aj chutilo😂. Vďaka programu som sa naucila lepsie jest, konecne som sa rozhybala - zatial najdlhsie v mojom zivote a to mam uz 33r 🤣🤦. E-book by som urcite odporučila. Vymyslene je to naozaj skvele!

profile-pic
Denisa Beneš

Dříve jsem si počítala kalorie v kalorických tabulkách, což mě dost omezovalo. Systém tabulkového počítání potravin mě nadchnul a vyhovuje mi mnohem více. Břicho jsem cvičila tak nějak podobně, ale dechová aktivace před začátkem každého posilování břicha tomu dala jasný směr. Během programu jsem se cítila naprosto skvěle. Celkově už cvičím dlouho a e-book jsem si nepořizovala na to, abych nějak rapidně shodila váhu, ale spíše vyrýsovala postavu. Na začátku jsem měla 51,4 kg teď mám 50,1. Stratil se tuk a svalíky se ukázaly. E-book bych určitě doporučila. Pokud někdo hledá nový směr jako já, tak je to skvělý start jak pro mě jako hodně pokročilou, tak i pro začátečníky.

profile-pic
Veronika Charvátová

Od léta 2016 jsem na veganské stravě a snažím se jíst zdravě. Cvičím už cca 5 let, ale nikdy jsem neměla žádný stanovený cíl či cvičební plán. Před začátkem programu jsem se bála, že mi nepůjde si nastavovat správně příjem a že budu mít hlad... Některé dny byly horší, když jsem byla celý den ve škole/ v práci a neudělala jsem si s sebou dostatek krabiček, ale většina dní proběhla úplně bezproblémově. Našla jsem si několik nových receptů, které jsem si zamilovala a budu je pravidelně zařazovat do jídelníčku i nadále. Cvičební plán je moc příjemný. Rozdělila jsem si ho a po dvou týdnech jsem šla na novou úroveň. Díky programu jsem si neuvěřitelně zpevnila břicho. Sice je na něm stále troška tuku, ale vylezly svalíky a já se cítím skvěle. Největší změna proběhla však v hlavě. Už vím, jak si co nastavit, jak se jen tak neplácat na místě, ale naopak dosahovat skutečných výsledků. E-book bych jednoznačně doporučila a už jsem tak i udělala.

profile-pic
Jana Krulichová

Před začátkem výzvy jsem necvičila a jedla jsem, co jsem chtěla a kdy jsem chtěla. Prostě prase :-D Když jsem s programem začala, tak jsem stravu hodně omezila - tedy primárně salámy, tučné, bílé pečivo apod. a sledovala jsem, co dobrého si připravovala Katy a nechala jsem se jí inspirovat. Ve cvičení jsem stále na sebe tvrdá a baví mě to, jela jsem tedy podle tréninkového plánu v e-booku, ale zařadila jsem i něco navíc (na ostatní partie). Výsledky jsou znatelné, váha neklesla nějak výrazně, ale 3kg jsou dole! Co je však nejlepší - mám všude na tělesných mírách o 5 až 6cm méně a to jsem přesně chtěla! Mám z toho velkou radost! E-book bych určitě doporučila!

profile-pic
Vlajda

Ahoj Katty, 3 týdny e-booku HBZ6T jsou za mnou a já jsem nadšená! Celkem mám dole 5cm přes boky, 2 cm přes pas a 2 cm na stehně. To jsem si myslela, že na mě už nic nefunguje. Jídlo beru v tvé tabulce jako hru, baví mě jídla skládat. Hlavně můžu pokrmy i na poslední chvíli měnit kdekoliv a jakkoli podle chuti. Já, největší odpůrce tofu, jsem si ho díky tvým receptům tak oblíbila, že ho jím každý den na sladko i na slano. Jsem šťastná, že jsem se rozhodla pro tuhle výzvu i takhle přes léto a různé překážky, jako zavřené fitko nebo dovolená. O to víc jsem šťastná, protože to dávám a v srpnu už budu mít opravdu břicho jako hvězda! Každý den si na tebe při tréninku nebo chystání jídla vzpomenu a jsem ti nesmírně vděčná, že tohle pro nás děláš.

profile-pic
Alžběta Obšilová

Pred e-bookom som jedla oveľa menej. Myslela som si, že keď občas niečo vynechám, schudnem. Ale ako vidím, nieje to tak :) Cvičila som v podstate rovnako 6x v týždni, skôr boli tréningy silové, po ktorom som dala kardio. Som rada, že som si zakúpila e-book. Bola som moc skeptická. Nemyslela som si, že toľko jedla mi pomôže schudnúť. Ale mýlila som sa, s knihou som bola veľmi spokojná :) Hlavne, že som mohla kombinovať a jesť jedlo podľa svojich chutí a nie dokola stále to isté. Občas som mala svoje prehrešky, ale i napriek tomu som dala dole 5 cm z brucha ale váha sa mi kolísala hore dole. Prekvapená som ostala, že to všetko sa dalo zvládnuť aj bez spaľovača tukov. Boli to najlepšie investované peniaze ďakujem :) :)

profile-pic
Michaela

Ahoj Katy, jsem ráda, že jsem se do programu podle e-booku Hvězdné břicho pustila, protože mi to dalo přesně to, co jsem potřebovala. Přestala jsem řešit každý detail na jídle a nejvíce mi pomohl tréninkový plán, díky kterému mám teď pevnější střed těla. Lépe se mi cvičí a mám lepší stabilitu při józe, na kterou chodím. Buchtičky viditelné ještě nejsou, ale jsem si jistá, že když ještě pár týdnů pojedu podle plánu, tak vykouknou. Největší změnu vidím nejspíše na svých bocích, na kterých jsme ztratila nejvíce tuku, za což jsem hodně ráda, protože ty mi dělaly vždy největší problém. Děkuji, že si pro nás sestavila tak super plán. Jsi mojí velkou inspirací ve všem.

profile-pic
Veronika Franková

Jsem vegetarián a hledala jsem někoho, kdo ví jak to jde i jinak :-) a našla jsem úplnou náhodou tento e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů a zkusila ho. Ze začátku to nebylo úplně jednoduché, neboť jsem pracovně vytížená:-). Ze dne na den jsem změnila kompletně stravu:-))) ale až po týdnu jsem si vše srovnala, naplánovala a dodržovala. Celkově mi program vyhovoval, cvičení bylo také super. Za mě není co vytknout. Začínala jsem na 54 kg, aktuálně mám 50,1 kg, neměřila jsem se. Na váze mám rozložení těla v %, vím že šel dolů jen tuk, na startu jsem měla 20,4 % tuku, aktuálně mám 17,5% :-)))) takže paráda:-))) svaly mi zůstaly na 39,7% a zbytek je voda v těle. Určitě, je to skvělý start, když stagnujete nebo chcete něco se sebou začít dělat. Vše důležité je v e-booku jasně popsáno a ukázáno. Během těch 6 týdnů jsem nepřišla na nic, co by mi chybělo nebo nebylo jasné, takže jednoznačně doporučuji!

profile-pic
Petra Kruz

Před vstupem do programu jsem stravu nějak neřešila, vždycky jsem zastávala názor, že mi jenom cvičení stačí, ale po narození dvou dětí a přibrání 25 kilo jsem zjistila, že jenom cvičení stačit nebude. Jinak jsem chodila 2x týdně do fitka na kondiční cvičení, ale břicho jsem nijak zvlášť necvičila. Během programu jsem se cítila překvapivě dobře, trošku jsem se bála "diety", protože jsem stravu předtím nikdy moc neřešila, ale byla jsem dost překvapená, jak málo stačilo a jak byla úprava jídelníčku jednoduchá a nijak mě neomezovala, takže naprostá spokojenost. Zhubla jsem 7 kilo a trochu se ztratilo bříško, jako ještě to není ono na 100% , ale budu pokračovat a do léta to ploché břicho bude. E-book bych doporučila - je sepsán srozumitelně, není omezující a přinese vám výsledky.

profile-pic
Katka Řepová

Před zakoupením e-booku mě trápilo přejídání. Když jsem se začala řídit programem, cítila jsem se skvěle, měla jsem plné břicho a spoustu energie! Dosáhla jsem skvělých výsledků a jsem nadšená! Rozhodně doporučuji!

profile-pic
Nikola Lednická

Stravuji se již delší dobou zdravější formou a k tomu jsem již 2 rokem vegetarián. Největší problém v mém stravování bych viděla v nízkém příjmu bílkovin a větší příjem sacharidů. A miluji ovoce, kterého jsem taky jedla požehnaně. Co se týká cvičení břicha, tak jsem ho měla zařazené vždy v nějakém kompletním cvičení, nezaměřovala jsem se na jednotlivé cviky, ale na cvičení těla celkově. Vyhovovala mi forma HIIT cvičení. Co se týká stravy, tak největší problém první týden byl omezený příjem ovoce, ale musím říct, že po týdnu abstinenční příznaky odezněly. Je to super metoda jak si na celý den rozdělit jídlo a hospodařit s ním, to mě opravdu bavilo si vážit a plánovat. Cvičení je rozděleno opravdu dobře, kdy se zaměřuji na jinou část těla a posilovací cviky na břicho byly pro mě premiéra, kdy jsem se naučila soustředit na techniku a ne jen bezhlavě něco odcvičit. Celkový úbytek váhy za 6 týdnů byl o 7,9 kg méně, z toho na tělesných mírách: Ruce: - 2 cm, Stehna - 3 cm, Zadek - 4 cm, Břicho - 5 cm, Pupík - 6 cm, Pas -7 cm. V tomto směru doporučovat ani nemusím, jelikož když mě holky viděli, tak jsem je tak namotivovala, že chtějí taky😀😀😀. Ale jednoznačně určitě bych doporučila, je to super návod jak si nastavit řád. Mě tento styl e-booku vyhovoval, je to forma, že každý si může vybrat co mu vyhovuje nejlépe a rozdělit si to jak potřebuje 💖💖💖💖 Za mně velké díky 😍

profile-pic
Zuzana Kudrnová

Před zakoupením e-booku jsem cvičila víceméně pravidelně, jen jsem v tom neměla takový systém jako teď. Moje strava se skládala převážně ze zdravých potravin, ale nedoplňovala jsem všechno, co jsem potřebovala. Teď mám úplně jiný pohled jak na stravu, tak na cvičení. Více věnuji pozornost tomu, jak cvičím a zda dýchám správně, dřív jsem to nebrala tolik v potaz. Cvičení i strava během programu mi naprosto vyhovovaly, neměla jsem žádné komplikace. Cítila jsem se najednou lépe a také méně unavená. Cvičení naprosto bomba, moje fyzička úplně level up! 😍😍😍. Díky e-booku jsem dosáhla skvělých výsledků. Snížila se mi váha z 66kg na cca 60 kg. Celkově jsem zhubla po celém těle, s čímž jsem velice spokojená a pokračuji dále. E-book je skvělý pro každého, kdo chce se sebou něco udělat. Vřele doporučuji!

profile-pic
Kateřina Skibová

Před programem jsem jedla zdravě, ale nebyla jsem v kalorickém deficitu. Když jsem se začala stravovat podle e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů, tak jsem se cítila suprově! Strava byla super, jídelníček byl skvěle sestavený. Trénink též super. Výsledky jsou, zároveň chci víc a proto nekončim a jedu dál. Je to skvělý start do mé cesty po operaci a půlročním nic-nedělání. E-book bych doporučila všem kteří ví, co chtějí a jsou ochotni na sobě pracovat.

profile-pic
Lenka

Než jsem si pořídila E-book, tak jsem se stravovala víceméně zdravě, nepočítala jsem však makra ani kalorie a tak jsem do sebe ládovala plno tuků a cukrů i když zdravých. V průběhu programu jsem se cítila naprosto skvěle, milovala jsem ten pocit, že něčeho mohu dosáhnout, jen musím vydržet. Strava mi vyhovovala dokonale a plno vzorových snídaní a svačin si dělám stále. S E-bookem jsem dosáhla, dle mého názoru obrovských výsledků pro mě samotnou, je to velký pokrok. Léta jsem se usilovně snažila vypracovat postavu a teprve nyní si mohu říci, že jsem šťastná a chci pokračovat dále. Velkou změnu jsem zaznamenala hlavně na mírách. 1.1 2018 Váha - 66kg, míry: Pas- 75 cm Boky- 88cm Hýždě - 99cm. 11.2 2018 Váha - 64,4 kg, míry: Pas - 71cm Boky - 86cm Hýždě - 97cm. Každému bych E-book určitě doporučila, mě toho mnoho naučil a hlavně mi pomohl!

profile-pic
Sabina Stenczelová

Stravovala jsem se bez vážení jídla na váze a také bez pití proteinu po cvičení. Cvičila jsem skoro stejně. Tedy 4x týdně, ale měla jsem jinak rozdělené svalové partie a méně kardia. Břicho jsem cvičila jen cca 2x týdně klasické sklapovačky.

Cítila jsem se dobře. Strava mi vyhovovala. Získala jsem díky tomu mnoho nových nápadů na veganskou kuchyni. A naučila se si jídlo zvážit a dodržovat určitý režim. Cviky na břicho super. Člověk se více snaží soustředit na ty cviky a dodržovat je. Jsou zajímavé. Na třetí fázy cviků břicha nemám ještě pořádnou rovnováhu a sílu ve středu těla. Proto budu určitě dále pokračovat v programu.

Dosáhla jsem úbytku tuku. Většího vyrýsování ramen, rukou a břicha.

Určitě.

Nemám.

profile-pic
Eva Kupková

Zdravé stravování i občasné cvičení už preferuji zhruba 2 roky. Zjistila jsem ale, že jsem jedla málo bílkovin, zeleniny a zase naopak více ovoce. Luštěniny jsem nezařazovala skoro vůbec. Pila jsem okolo 1,5 litru denně, v zimě možná ještě méně. V průběhu programu jsem vůbec nepociťovala hlad ani chutě. Jídla bylo dost, naučila jsem se dávat si do kávy rostlinné mléko a vařit více se zeleninou, která dodá jídlu objem a zasytí. Cvičení na břicho jsem prokládala vlastním kardiem, během, nebo posilováním nohou, zadku a zad. Naučila jsem se rozhodně správně stravovat a při cvičení správně a pravidelně dýchat. Pociťuji větší energii a chuť do života! Program bych rozhodně doporučila všem, kteří se třeba snaží jíst zdravě, ale nejsou si jistí co a v jakém množství :)

profile-pic
Nikola Lošťáková

Před zakoupením e-booku jsem měla hodně nevyváženou stravu, založenou převážně na sacharidech. E-book je sůl nad zlato! I když jsem nastavení úplně 100% nedodržovala, tak teď u konce mohu zhodnotit, ze jsem si vytvořila zdravé návyky. Především mě e-book naučil plánovat dopředu. Naučila jsem se jíst 5x denně a chystat si jídlo den předem do krabiček, tréninky jsem si přesně rozvrhla a hlavně dodržela. Díky e-booku se mi podařilo zhubnout 8kg a celkově mám o 19 cm na tělesných mírách méně.😍E-book bych doporučila a už jsem tak i udělala!😁😊

profile-pic
Tereza Kocí

Ze začátku jsem měla z programu trochu strach, vzhledem k tomu, že už jsem si prošla mnoha extrémy, co se jídla týče. Nevěděla jsem jak moje tělo a hlavně hlava, budou reagovat na to, že musím dodržovat nějaký konkrétní režim. Moje obavy ovšem nebyly vůbec na místě. Tím, že jsem celou dobu jedla pestré potraviny v dostatečném množství, nedělalo mi to prakticky žádný problém. Spíše naopak. Objevovala jsem nové kombinace a potraviny, které jsem dříve vůbec nepoužívala. Ani vlastně nevím proč. Samotnou mě to hodně posunulo po psychické stránce a přesvědčilo o tom, že pokud bude i redukční příjem nastaven správně, moje tělo to zvládne. Je to jen o tom mít dostatek živin, psychiku naladit na správnou vlnu, ale hlavně si celý proces užívat. Co se týče tréninkového protokolu, měla jsem ze začátku trošku pochybnosti. Vždycky jsem se snažila pořádně makat na břicho, takže jsem měla strach, že dýchání a na pohled jednodušší cviky, nemohou být efektivní. Opak byl však pravdou. Po pár tréninkách jsem pochopila, že to není o tom, udělat cvik s co nejvíce opakováními, ale jde o to soustředit se na každé jedno opakování, správně ho prodýchat a zapojit svaly tak, jak mám. Tím se dostávám k té nejzásadnější změně, a tou je pro mě zdraví. Od mala mám velké problémy s páteří a celkově se zády (skolióza, špatné držení těla, bolesti). Cviky v e-booku mi neuvěřitelně pomohly ke zpevnění středu těla a především těch svalů, o kterých jsem ani nevěděla, že je mám. Co cvičím podle e-booku, prakticky se mi nestalo, že by mě záda bolely a cítím, že se díky tomu i zlepšilo držení těla, což je pro mě tou nejlepší odměnou.

profile-pic
Simona Svobodová

Snažila jsem se vždy jíst zdravě a pravidelně cvičit. Nicméně, až tvůj e-book mi ukázal, že nejde o to jen jíst zdravě, ale přijímat i dostatečné množství makroživin. Před e-bookem jsem se hrozně bála sacharidů. Prakticky jsem je v druhé polovině dne už nezařazovala. Po cvičení jsem si dala jen protein, žádné sacharidy. Odpolední svačina se skládala ze samotného nízkotučného tvarohu, který mi nepřinášel radost...Teď už vím, že si můžu opravdu dopřát a přitom hubnout. Každé jídlo dne si můžu prostě maximálně užít :-). Během programu jsem se cítila moc dobře a neustále sytá, někdy možná až moc. Ale to proto, že moje tělo nebylo zvyklé na takový příjem jídla. Cvičení na břicho mi vyhovuje a jedu podle něj pořád. Ukázala jsi mi nové cviky, o kterých jsem do té doby neměla ani páru. Třetí fáze je opravdu masakr, ale zvládám jí :-). Moje břicho nikdy nevypadalo lépe. Díky programu mám vyrýsované bříško a celkově jsem zhubla 1, 5 kg a 1,2 % tuku (dle mé domácí váhy). Jsem malá a drobná, tak u mě ty změny v hodnotách nejsou tak markantní. Ale hlavně jsem se naučila správně jíst a to je nejvíc. E-book jsem doporučila 3 kamarádkám a rozhodně ho doporučiji i ostatním, kdo o něm uvažují.

profile-pic
Romana Vávrová

Jsem velký sportovec a prošla jsem různýma dietama, detoxama … jenže fungovalo to chvíli a pak se dostavil jojo-efekt, mám problémovou partii bříško :( a bohužel nevím jak na něj. Prošla jsem si i záchvatovým přejídám :(, sportuju, nejím maso a nevím jak se pořádně sestavit jídelníček, abych měla všeho dostatek, jedla jsem pátý přes devátý :( … a jednoho dne jsem si řekla, že vyzkouším e-book Hvězdné břicho za 6 týdnů :-), když vidím ty výsledky na instagramu a motivovalo mě to. Začátek byl super, byla jsem nastartovaná a nadšená. V půlce přišla krize, ale nevzdala jsem to a výsledek byl také super. Cvičila jsem cviky z programu + běh (běhám odjakživa), kolo a skupinové aerobní lekce na které chodím už léta … vše mi vyhovovalo, ale občas jsem cítila, že mám malý příjem oproti výdeji. Jsem se svým tělem teď spokojená a e-book bude od teď mým pomocníkem, už konečně vím co a jak! Je skvělý, vyhovoval mi a určitě bych do doporučila dále.

profile-pic
Markéta

Jsem lektorkou Jumpingu, takže cvičím několikrát týdně, přidávala jsem i různá posilovací cvičení (Břišní pekáč, formování postavy). Břicho jsem posilovala komplexně, přidávala jsem i cviky na core. Vždy jsem se snažila jíst zdravěji. Jenže zdravá strava nerovná se dietní, resp. můj problém byl v tom, že jsem i přes aktivní a zdravý životní styl začala v kombinaci s pracovním stresem a špatnou náladou přibírat na váze, po čase to bylo bohužel již vidět i na mé postavě. Před výzvou to šlo se mnou v kombinaci se stresem z kopce, ubylo mi lekcí ve fitku, méně jsem cvičila a bylo mi jedno, co sním. Bohužel se přidala i pravidelná návštěva fast foodů a konzumace různých pochutin, což mi pomáhalo v tom, cítit se lépe. Po Novém roce jsem si ale řekla dost a výzva mi pomohla vrátit vše zpět do starých kolejí i když vlastně - mnohem lepších! Nikdy jsem totiž nedosáhla takových výsledků. Nikdy předtím jsem totiž neměla představu o tom, kolik má jaké jídlo kalorií, a že "zdravý" fitness koláč, může mít stejné kalorií, jako kdybych si dala hamburger. A to byl důvod toho, že i když jsem hodně cvičila, nikdy to nemělo takový velký efekt. Stravovací plán u mě udělal největší posun! Když jsem začala s programem, tak začátky byly těžké - tedy co se týče stravy. Na cvičení jsem zvyklá - pouze jsem vyzkoušela zase nové cviky, které jsou fakt super a jako lektorka, která absolvovala řadu kurzů, musím zhodnotit, že jsou vážně kvalitní a v souladu s nejnovějšími trendy ve fitness oboru, kde už prostě se sklapovačkama díru do světa neuděláme. Na začátku mi z té razantní změny stravování bývalo i špatně. Po týdnu se však již vše srovnalo, a já pomalu začala i chápat celý systém. Líbilo se mi, že jsem se nemusela držet přísně nadiktovaného jídelníčku, ale že si každý plán uzpůsobí dle svých preferencí. Po čase už jsem si na režim zvykla a nebyl pro mě žádný problém připravit si jídla na celý den tak, abych se vešla do limitu, a zároveň abych potěšila své chuťové pohárky. 2x jsem byla dokonce na running sushi a nijak mi to neuškodilo, ba naopak! Díky programu jsem zhubla neskutečných 6 cm v pase, oblečení nemám již tak těsné. Pár cm (ale opravdu jen pár) šlo i v oblasti boků a hýždí, tam je to spíše zanedbatelné. Co je ale vidět nejvíce - pohled na mé bříško, které se nádherně vyrýsovalo. Díky dalším cvičením, které jsem do svého plánu zařadila, jsem navíc zformovala i další partie. E-book bych určitě doporučila!!!

profile-pic
Martina Frintová

Před začátkem programu jsem se snažila vždy alespoň 3 x v týdnu cvičit pouze bříško. Stravu jsem neřešila.

Cvičení mě moc bavilo. Poprvé jsem cítila svaly, o kterých jsem ani nevěděla :). A poprvé jsem viděla i nějaké výsledky!

Stravu jsem si trochu upravila a byla jsem opravdu spokojená. Myslím si, že se mi bříško vytvarovalo a zároveň jsem se naučila jist pravidelně a dokonce i zdravě. I když ne vždy je má strava 100%.

Určitě doporučuji i dál. Se vším jsem byla spokojená.

profile-pic
Ivana Radová

Než jsem začala s e-bookem Hvězdné břicho za 6 týdnů, představovalo pro mě stravování kámen úrazu, ale s tímto e-bookem jsem svojí stravu změnila o 100%. V průběhu programu jsem se cítila úplně jinak než předtím. Byla jsem uvolněná a nebyla jsem tolik ve stresu, když jsem si dala například jednu kostku čokolády atd. Nemám co bych vytkla, vše je vymazlené! Díky e-booku jsem zhubla plus mínus 10 kg a jednoznačně bych ho doporučila!

profile-pic
Pavlína Čuchorová

Před programem se u mě nekonalo žádné přejídání, ale jedla jsem hodně sladké. Když jsem s programem začala, musela jsem ze začátku trochu bojovala s nedostatkem sladkého a to spíše psychicky, protože jsem byla zvyklá dát si každý den nějaký dortík ke kafíčku atd., ale postupně jsem si zvykla. Díky e-booku jsem zase o kus blíž své vysněné postavě. E-book bych doporučila :-).

profile-pic
Eva Hejdušková

Ještě před začátkem programu jsem si bláhově snižovala kalorie v domnění, že shodím přebytečná kila, ale váha stále stagnovala. Chuť do cvičení byla mizivá a počítala jsem snad každé sousto. S e-bookem to bylo zcela naopak. V prvním týdnu jsem se hrozně bála, velkého množství jídla a musela jsem to do sebe vyloženě cpát:), ale funguje to !! Jsem strašně ráda, že jsem investovala penízky do tohohle e-booku a začala žít, užívat si jídla a také mám plno elánu do cvičení. Díky e-booku jsem zhubla necelých 5 kg a na tělesných mírách mi ubylo 6 cm přes břicho a 4 cm na bokách a zadku. E-book je sestavený perfektně a rozhodně ho doporučuji.

profile-pic
Denisa Kafková

Patřím mezi všežravce, ale nikdy jsem žádnou dietu nedržela ani jsem si nikdy jídlo nevážila. Konkrétně na břicho jsem se nikdy nezaměřovala. Hodně preferuji jízdu na horském kole v terénu (léto) a lezeckou stěnu (zima). Běhe programu jsem se cítila dobře, pouze mi trvalo než jsem se s množstvím jídla srovnala. Mnoho bílkovinových potravin a zeleniny... Ovoce jsem byla zvyklá jíst ve větším množství (1ks byl málo). Cviky byly super a jsem spokojená. Výsledky v číslech shozených kg nevím, nemám váhu a nevážím se. Přes prsa mám o 2cm méně, v pase to samé a přes boky též 2 cm a přes hýždě 1 cm. Celkově se mi postava zpevnila. E-book bych doporučila! :-)

profile-pic
Lenka Ledvinková

Má strava před programem byla okolo 1200 kcal. Teď už vím, že to bylo málo. Vždy jsem se bála jíst více, abych nenabrala nějaké to kilo navíc. Jako malá jsem byla za tloušťku šikanovaná a v jednu chvíli jsem i dost blbla, co se jídla týče :-(. Bříško jsem cvičila přibližně 2x týdne, ale takové ty klasické cviky. Dechová aktivace pro mě byla zázračnou novinkou a teď si to bez ní nedokáži představit :-). Během programu jsem se s nadšením vrhla do každého tréninku. Pokroky byli úžasné, tudíž mě bavilo a motivovalo vrhnout se další den znovu na cvičení. Co se týče stravy, první 2 týdny jsem se učila jíst více a správně si vše započítat. Teď, poslední týden mám čím dál větší hlad a těším se až budu moci navyšovat :-). V První řade jsem vděčná za tu psychickou rovnováhu, že můžu jíst více a mít lepší výsledky. Na jídlo se těšit a ne se ho obávat. Výsledky tělesných změn po 6 týdnech jsou pro mě zázrakem: Začátek: váha:59,3 k9,- pas:75cm,-boky: 95cm. Po 6 týdnech: váha: 56 kg,- pas :70cm,-boky: 90cm. O e-booku jsem vyprávěla ostatním s nadšením a rozhodně ho tedy doporučuji všem, kteří nad ním přemýšlejí!

profile-pic
Barbora Zelená

Před tím, než jsem si koupila E-book, jsem jedla docela hodně. Také jsem jedla vše, co jsem chtěla a nekoukala jsem na to - co, kdy a v kolik. Břicho jsem cvičila (cca 10min) při každé návštěvě posilovny, kam chodím 4x týdně. Jakmile jsem začala s E-bookem, tak jsem se cítila hned po prvním týdnu skvěle. Přišla jsem si "lehčí" i když na váze ani na tělesných mírách nebylo nic poznat. Cítila jsem se celkově lépe. Cviky jsou super. Jelikož chodím už 3 roky do posilovny, preferuji raději silové tréninky. Během programu mi na váze ubylo 3,8 kg a na mírách přes bříško -3cm, boky- 2cm a stehna -2 cm. Největší problém mám s ukládáním tuku v oblasti bříška a na stehnech. S E-bookem jsem byla moc spokojená a určitě bych ho doporučila:)

profile-pic
Jana Součková

Před programem jsem se stravovala poměrně zdravě, ale měla jsem špatně nastavená jídla a mému stravování chyběla pravidelnost. Cvičení v e-booku pro mě nebyl problém, většinu cviků jsem znala a aplikuji je dlouhodobě, ale opět stejný problém jako u stravování - špatně sestavený trénink. Cítila jsem se jako obvykle, možná jsem měla více energie a nepřemáhala jsem se k jídlu. Nakonec jsem dosáhla ještě lepších výsledků, než které byly v plánu. E-booku bych určitě doporučila ostatním.

profile-pic
Michaela Vaníčková

Před e-bookem jsem se stravovala podle jídelníčku sestaveného na míru, který měl přesně daná makra, která musím ten v daný den sníst. Břicho jsem vůbec necvičila. Během programu mi strava vyhovovala, naučila jsem se dělat si jídlo pestřejší. Sice jsem před tím jedla podle jídelníčku, ale měla jsem tak oblíbená jídla, která jsem pořád točila dokola. S tvým stravovacím plánem jsem do jídelníčku více zařadila luštěniny, které jsem před tím vůbec nejedla. A taky ovoce :). Co se týče cvičení, tak cviky vypadaly vždy tak strašně jednoduše, ale když jsem pak začala cvičit zjistila jsem, že to vůbec tak jednoduché není. Bavila mě ta různorodost cviků, skoro žádný cvik jsem před tím, než jsem dle tvého e-booku začala cvičit, neznala. Myslím si, že jsem v rámci programu dosáhla dobrých výsledků a jsem s nimi spokojena. Rozhodně se "to" konečně hnulo. Cvičím cca 1,5 roku, vždy s nějakými pauzami a poslední dobou mě potkávala stagnace výsledků. Teď se to však konečně hnulo. Ubyly centimentry (nejvíce na břiše a v pase) a dokonce se mi hnula i váha. E-book bych rozhodně doporučila všema deseti. Je neuvěřitelné, jakých výsledků lze dosáhnout za tak krátkou dobu (což 6 týdnu ve cvičení je podle mě dost krátká doba).

profile-pic
Lucie Křížová

Před tím, než jsem si zakoupila E-book, jsem se stravovala podobně, jen jsem měla jiné hodnoty tuků a bílkovin. Tréninky břicha jsem mívala nepravidelné, zhruba 1x za 2 týdny. Cvičení i dodržování jídelníčku podle e-booku bylo skvělé:) Na každý trénink jsem se těšila a břicho cvičila i na dovolené v Alpách. Během programu jsem ztratila 0,4 kg tuku a z toho 200g v oblasti trupu, což mi ukázaly výsledky na měření in-Body. Koupě E-booku byla skvělá investice, které vůbec nelituji a doporučila bych ho komukoliv!

profile-pic
Veronika Górová

Pred programom som sa stravovala veľmi nepravidelne, jedla som vždy ked som prišla domov vyhladovaná, a jedla som všetko a aj večer. Cvičila som klasicky brušáky, lenže s plným bruškom nezdravého jedla som nevládala a preto ma to nebavilo. Každe začiatky sú ťažké, treba makať, v ťažších dňoch nerozmýšlať nad tým, že sa niečo nedá ...len proste ísť, makať, papať zdravo a výsledky prídu, určite to stojí za to! Vďaka programu som sa dostala na konfekčnú veľkosť S, čo sú rifle cez pás 34 ;) Skvelý pocit, že zapnem všetky nohavice a nemusím už viac skrývať bruško! Určite by som e-book doporučila! Je to skvelé, veľa to pomôže a poradí, ako sa dostať na správnu cestu a zbaviť sa nezdravých návykov či už v jedle alebo celkovo v lenivosti.

profile-pic
Miriam Uličná

Ahoj Katty, jsem ve 3. týdnu Hvězdného břicha. Prozatím se neměřím ani nefotím, ale oblékla jsem kalhoty, které jsem měla ve skříni již pár let, takže úbytky určitě jsou! Velkou radost mi udělal ukázkový stravovací protokol. Nyní mám hodně pestrou stravu včetně luštěnin, které jsem tak zastoupené v jídle předtím neměla. Stravovací protokol umožňuje velkou a zdravou kombinaci jídel, ochutnala jsem již recepty s delikátním tofu a jsou velice chutné. I kdyby moje břicho nebylo za 6 týdnů hvězdným břichem, nebude mi to vadit, důležitý je pro mě pocit, že pravidelně cvičím, správně jím a ještě si při tom pochutnám. Jsem ráda, že jsem si e-book objednala!

profile-pic
Dada Stychová

Pře programem jsem se snažila jíst zdravě, ale jídlo jsem si nevážila a nepřemýšlela nad jeho složením. Tudíž jsem někdy přijala příliš sacharidů a naopak málo bílkovin. Někdy jsem si sama doma na břicho zacvičila, ale cvičení nebylo pravidelné nebo jsem také chodila na kruhové tréninky. Když jsem začala program podle e-booku, bála jsem se, že budu mít pocit hladu, ale ten se za celých 6 týdnů nedostavil. Porce byly pro mě skvěle vyvážené. Cítila jsem se skvěle, protože už po týdnu jsem začala pozorovat změny a to mě hnalo kupředu. Z výsledků jsem nadšená. Zhubla jsem okolo čtyř kilogramů. Největší radost mám však z nižších obvodů kolem pasu, kde se obvod zmenšil o 6 Cm. S kamarádkami jsem o e-booku mluvila velice často. A doufám, že jsem je minimálně alepoň inspirovala ke zdravějšímu životnímu stylu. E-book bych tedy rozhodně doporučila a už jsem tak i udělala:).

profile-pic
Alena Čuvalová

Než jsem si koupila E-book, tak jsem moc necvičila, maximálně 2x týdně. Jedla jsem sice zdravěji, ale i tak mi nedělalo problém sáhnout po nějaké té “prasárně.“ Program mě donutil cvičit každý den, což mě začalo neskutečně bavit. Stále se hecuji jít dál a dál. Z celé série cviků na břicho mi pouze jeden nevyhovuje, ale to je pouze tím, že mi ta pozice nedělá dobře na záda, ale nahradila jsem ho podobným cvikem, takže žádný problém. Na to, že jsem spíš začátečník, musím říct, že za mě je to sestavené a propracované na jedničku. Co se jídelníčku týče, jím konečně 5krát denně a zdravě. Když to celé shrnu. Cvičení je důkladně vypracované a popsané, jak se to má a nemá dělat a co se jídelníčku týče, dozvěděla jsem se spoustu informací, které mi ve stravě pomáhají. Celkově na sobě vidím malé změny, hlavně kondičně, zato jsem neskutečně ráda. Moc děkuji!

profile-pic
Sabina

Před zakoupením e-booku jsem jedla zdravě, ale nic jsem si nepočítala, kolik toho sním. Než jsem začala, byla jsem 8 měsíců po porodu. Chodila jsem na svižné procházky a když už nebyla diastáza, začala jsem cvičit od ledna s činkami, gumou nebo vlastní vahou, ale váha ani míry nešly dolů. Prvních 14 dní po začátku programu jsem měla hlad, ale postupně si na to tělo zvyklo. Když jsem příjem dle instrukcí snížila, tak opět byl trošku hlad, ale nebylo to už tak těžké. Program byl fajn, cviky se mi líbily, začalo mě víc bavit cvičit na ruce s gumou a cviky na břicho mi daly také zabrat - a také mě začalo celkově více bavit posilováni. Jídelníček je moc hezky sestavený, jen jsem neměla na začátku moc času organizovat jídlo, protože chodím ještě do práce, tak jsem si hodnoty zadala do kalorických tabulek a v ti chvíli to pro mě bylo jednodušší. Díky programu jsem zhubla 4 kila, obvod pasu mám o 4 cm menší, obvod bříška o 2 cm menší a zadek mám o 2 cm menší. Program bych určitě doporučila, byla to prostě pro mě výzva.

profile-pic
Jana Nováková

Než jsem s programem začala, břicho jsem skoro vůbec necvičila a pokud ano, tak asi 1x za týden nějaké sklapovačky, zvedání nohou a nebo jsem se zavěsila za tyč. Stravovala jsem se zdravě, ale neřešila jsem množství jednotlivých makroživin. Ze začátku programu jsem byla ve stresu, ale pak to šlo samo a s režimem jsem se sžila. Množství bílkovinných potravin a ovoce, bych snědla normálně více, ale jinak skvělé. Cítila jsem se lehce. Cvičení mě hodně bavilo. Chvilku trvalo než jsem přišla na to, jak dělat správně některé cviky, ale myslím, že nakonec dobrý. Po programu mám o 3 Kg méně, o 3cm v pase méně a především výborný pocit, větší sílu, pevnější a zatažené bříško a celkově hezčí postavu. E-book bych jednoznačně doporučila! Už jsem o něm dokonce i před kamarádkami mluvila a říkaly, že si ho také koupí.

profile-pic
Eva Vitoušová

Před programem jsem se stravovala hrozně. Jídlo jsem měla 1-2krát denně a k tomu vůbec ne zdravé, spíše naopak. Zároveň jsem téměř vůbec necvičila. Strava i cvičení v e-book je super. Během celého programu jsem měla a stále mám víc energie a nejvíc jsem spokojená s tím, že mě to naučilo jist častěji a zdravě. Myslím, že výsledky jsou nad moje očekávání, ale zároveň chci ještě lepší a proto budu pokračovat dál. E-book jsem už doporučila svým známým a rozhodně doporučuji i ostatním, kteří nad ním uvažují.

profile-pic
Natalie Zemanová

Před programem vypadala má strava následovně - 3 roky zdravá strava, 2 roky veganství. Břicho jsem cvičila 2x - 3x týdně, ale pouze základní cviky (sedy- lehy, plank..). Během programu jsem přišla na to, že se nemusím bát pořádně najíst a užívat si spoustu sladkých, ale zdravých jídel. Konečně jsem se naučila pořádně jíst, aby se mi nezpomaloval metabolismus. Cviky na břicho dají zabrat, užívala jsem si každý trénink a těšila se, že vyzkouším něco nového.Díky programu jsem dosáhla skvělých výsledků; váha: 74,8 kg -> 70,5 kg; tělesné míry: hrudník: 82 cm -> 76 cm, pas: 81 cm -> 74 cm, boky: 97 cm -> 92 cm, stehno: 61 cm -> 59,5 cm, paže: 34 cm -> 32 cm + spokojené bříško a psychická pohoda:). E-book je skvělý. Investované peníze určitě stály za to. Jsi pro mě obrovskou motivací a doporučila bych do určitě dále :).

profile-pic
Tereza Švestková

Před začátkem programu jsem měla velký bordel v jídle. Jedla jsem špatně - hodně sacharidů a málo bílkovin.
Během programu se mi zlepšila o 100% nálada. Těšila jsem se na každý nový den. Z jídla už nemám strach. Menší prohřešky neřeším, protože vím, ze následující jídla budou mít zase správné výživové hodnoty a hlavně dosahuji výsledků každý týden. Cvičeni mi vyhovovalo a zhubla jsem 6kg. E-book bych určitě doporučila.

profile-pic
Hana Malenová

Před E-bookem jsem cvičila 5-6x týdně, byla jsem asi 3 měsíce v objemové fázi a proto jsem chtěla po novém roce postavu vyrýsovat. Rozhodla jsem se tedy zkusit tvou výzvu k hvězdnému břichu. Jedla jsem pravidelně 5-6x denně, příjem jsem měla cca 2300kcal a snažila jsem se jíst zdravou a vyváženou stravu, ale někdy jsem si něco dobrého na zub dala. :-) Vzhledem k tomu, že jde o rýsovací jídelníček, aby byl pěkně vidět sixpack, je samozřejmostí snížený příjem kalorií. To mě naučilo si více hrát s jídlem, vymýšlet nové varianty, což mě nesmírně baví. Také jsem díky E-booku objevila nové cviky na břicho, které se na první pohled nezdají být těžké, ale když je člověk pořádně a poctivě cvičí a soustředí se na ně, tak je bříško pořádně cítit. Zkrátka jsem moc ráda, že jsem do toho šla, určitě nelituji a vřele doporučuji i ostatním! :-)

profile-pic
Lucie Kubišová

V e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů bylo vše nádherně popsané a vysvětlené. Vyznala jsem se v tom a bavilo mě to číst. Ke cvikům byla skvělá videa s vysvětlením. Vše jsem pochopila a cvičila s radostí. I ta obměna tréninků je úžasný postup. Naučila jsem se, podle mě, bříško cvičit lépe a také vše, co k tomu patří, jako například správné dýchání. Což je myslím opravdu skvělé a jsem za to ráda. Den ode dne jsem zaznamenávala změny. Myslím, že za to ty peníze rozhodně stály a e-book mohu jen doporučit.
Výsledky programu jsou božské, až jsem to nečekala. Na těle, ale i v hlavě. Cvičení břicha, středu těla a spousty dalšího - dříve mě to totiž vůbec nebavilo. Dělala jsem to jen proto, že jsem si myslela, že to tak má být a přinese mi to výsledky. Nyní a hlavně díky tobě, už dělám vše s radostí. Výsledky jsou pro mě tedy jen další bonus. Hlavně bříško už nemám tak ,,rozkydnuté", zhubla jsem výrazně na bokách a bříško se tak jeví více tvárné a i ty kostičky se jeví zřetelněji, což je také skvěle vidět.
Po skončení programu ještě rozhodně pokračuji dále v "rýsování", takže určitě i v programu cvičení bříška. Už teď vím, že se k programu budu ráda zas a zas vracet.

profile-pic
Kateřina Sedláčková