Reference:
Projekt kulatý zadek

Před zakoupením e-booku jsem cvičila doma 2x týdně pouze s vlastní vahou nebo odporovýma gumičkama. Stravovala jsem se podle sebe, počítala jsem si makra, která jsem dodržovala. Snažila jsem se přijímat hlavně kvalitní potraviny. Na programu mě nejvíce bavilo pozorovat tu změnu - jak mi s každým tréninkem rostla síla a s ní i mé sebevědomí. Líbilo se mi, že cviky se po určitých týdnech měnily, takže plán byl opravdu pestrý. Taky ukázková videa byla super. Tento plán považuji za nejlepší investici peněz i času za uplynulý rok. Je neskutečné, jak se mi za 3 měsíce změnil život. Nejen že jsem se konečně díky plánu zbavila strachu z fitka, kde jsem poznala spoustu nových lidí, ale ze cvičení se mi nestala povinnost, naopak koníček. Baví mě překonávat samu sebe a pozorovat na sobě změny k lepšímu. Tento plán beru jako takový začátek dlouhé cesty. Zadek sice není úplně top, ale s výsledkem jsem spokojená. Díky plánu jsem se konečně odhodlala začít cvičit i vrchní partii těla, kterou jsem do té doby vynechávala. E-book bych určitě doporučila a už se tak i stalo!

profile-pic
Nella Stefanidu

Pred PKZ som cvičila minimálne, ale stravu som dosť riešila. Snažila som sa schudnúť na rôznych diétach a keď sa dieta skončila, tak som začala znova priberať to, čo som schudla a bola som z toho dosť frustrovaná...potom som objavila tvoj program a zistila som, že som na svoj vek a váhu jedla neskutočne málo a keď som začala jesť podľa tvojho plánu, začala som byť menej unavená, menej hladná a citím sa veľmi dobre :-). Ešte som program neskončila, ale už vidím veľké pokroky hlavne v tom, že som silnejšia a aj telo je pevnejšie, chvíľu mi trvalo kým som sa dostala do tej stravy, lebo som mala v hlave, že jem strašne veľa, že z toho priberiem aj keď je pravda, že 1-2kg šlo hore ale telo vyzerá úplne inak a konečne začínam byť so sebou viac spokojná...cvičenie ma veľmi baví už od začiatku! S plánom som zatiaľ dosiahla veľmi pekné výsledky( -18cm na celom tele), ešte nie som na konci ale dúfam, že to pôjde daľej tým správnym smerom. Určite by som ho doporučila!

profile-pic
MIroslava Vojčiniaková

Před programem jsem se stravovala zdravě, jen jsem neměla optimální porce a tím pádem jsem byla dlouhodobě v kalorickém deficitu, ačkoliv mým cílem bylo nabírání. Cvičila jsem doma s vlastní vahou. Program v e-booku mi neskutečně vyhovuje, cítím se čím dál líp. Tréninky si užívám a pociťuji znatelné změny. Zlepšila se mi technika cviků, zvýšila se mi síla, získala jsem nové vědomosti a mám pevnější svaly. S e-bookem jsem spokojená a rozhodně ho doporučuji! :-)

profile-pic
Tereza Veselá

Před programem jsem posilovala cca pět let zpátky, kdy jsem cvičila celé tělo pravidelně ve fitness centru. Pak přišly bohužel starosti s domečkem, práce a najednou uteklo pět let a zpátky bylo těžké se vrátit - to se povedlo až s Katy a jejím programem 😊. Takže jsem začala na novo - tedy hned první den tréninku podle e-booku Projekt kulatý zadek 💪. Ze začátku to moc bolelo - pochopitelně, ale každým dalším tréninkem jsem cítila větší sílu a chuť v tom stále pokračovat. Přišly i dny, kdy se mi fakt nechtělo a byla jsem dost unavená, ale teď jsem zase v pohodě. Co se stravování týče, tak mám akorát problém sníst více zeleniny. Nejraději bych ho nahradila ovocem 😁. Pro mě úplně nejlepší pocit je, že se cítím dobře psychicky a hlavně fyzicky. Měla jsem problémy, bolesti žaludku a nevolnosti... doktoři prakticky nevěděli co mi je. Já už to vím, chtělo to jenom lépe se stravovat. Velké díky 🤗! Přestaly mě bolet záda. Vidím jak se mé tělo pomalinku mění.. vidím pevnější paže, břicho. Jen stále ten zadeček to je oříšek, ale pracuji jak můžu.. mám jasný cíl. Věřím, že to zvládnu i kdyby to mělo trvat déle ☺️ A zda bych e-book doporučila?Určitě..a už jsem ho doporučila i svým kamarádkám 💛. Chtěla bych jen dodat, že Katy je sluníčko a prakticky ní a jejímu e-booku se cítím ve vlastním těle o dost lépe. Děkuji 💛Monika

profile-pic
Monika Nešporová

Před programem jsem cvičila pravidelně a jedla 80% zdravě a 20% “nezdravě”. Výsledky však žádné, až moc cvičení a příjem okolo 1200-1300 Kcal..neustálé problémy s nafouklým břichem, podrážděná nálada => vše jsem dávala za vinu tomu, že jím moc a málo cvičím.. Když jsem začala s e-bookem PKZ, tak jsem se hned po týdnu cítila mnohem líp, život byl tak nějak hezčí. Břicho mi začalo splaskávat a cm ubývat. Ze začátku jsem se bála těch tréninků, přišlo mi to málo, ale po pár týdnech jsem pochopila, že to tak má být a výsledky jsou konečně vidět. Hlad jsem za celých, zatím 10 týdnů, nepoznala a přešly mě ty šílené chutě na sladké. Zbavila jsem se zdravotních problémů (nadýmání, problémy se střevama apod..) a také psychických (nemám potřeby se přejídat), když někdy vybočím z plánu (dám si pizzu, burger nebo něco podobného) neznamená to pro mě konec světa - vždy jsem se za to hrozně trestala. Jedu prostě dál dle plánu a vždy jsem po dalším měření přesvědčená, že opravdu jeden burger za čas mi hned nezpůsobí 100 kg navíc a 100 cm v pase. Taky jsem začala běhat a to jsem u sebe nikdy nečekala, že dobrovolně vyběhnu (kardio ve fitku mě nebaví, vždy hledám nějakou alternativu v přírodě). To vše jen díky Katy a tomuto e-booku! E-book bych bez váhání doporučila a taky se tak stalo, všude o tom mluvím a kamarádky jsou už celkem nalomené knihu si zakoupit také, když vidí ty výsledky. Sama jsem nyní namotivovaná a budu si kupovat e-book HBZ6T a začnu s ním hned jak ukončím tuto výzvu. Vše je krásně vymakané - e-book nemá chybu!

profile-pic
Tereza Dolejšová

Před zakoupením e-booku jsem se stravovala zdravě a myslím, že i docela správně :-). V čem jsem však měla trochu chaos, byly tréninky. Tréninkový plán se mi moc líbí a velmi mě baví :-). Díky programu jsem se naučila sestavit si lépe své tréninky, abych dosahovala viditelných výsledků. Na ty si však budu muset ještě nějaký čas počkat a pořádně máknout. E-book rozhodně doporučuji a za sebe mohu vypíchnout už jen jediné - Víc takových e-booků prosím 🙏🏻😀.

profile-pic
Tereza

Již před zakoupením programu se můj jídelníček skládal ze zdravých potravin, žádné fastfoody, salámy, klobásy atd. Občas jsem si samozřejmě nějaké méně zdravé jídlo dala. Můj trénink nohou se skládal převážně z dřepů, výpadů, předkopávání, zakopávání... takže nic zvláštního🙂. Program "Projekt kulatý zadek" je super, vždy jsem po tréninku cítila nohy a zadek ještě 2dny, což mě baví. Cviky jsou super, nějaký mi sedly úplně krásně, ale například hacken dřepy mi ještě moc nejdou, to ale vypiluji. Jinak jsem se konečně odhodlala k mrtvým tahům, ty jsem vždycky vynechávala, protože jsem si nebyla jista technikou🙂. Stravu jsem si nastavila podle sebe s ještě vyšším příjmem. Vše je perfektně a srozumitelně vysvětlené. Výsledky ještě tak výrazné nemám, ale cítím výrazný pokrok a i přítel si to chválí 😁! E-book bych doporučila všem, kteří stojí na místě nebo potřebují nové nápady na cvičení!

profile-pic
Iveta Nemvova

Před PKZ jsem se stravovala 80%zdravě a 20% “nezdravě”. Problém nebyl až tak ve složení jídla jako spíš ve množství. Jedla jsem opravdu málo (okolo 1300 Kcal). Pohybu jsem naopak měla více (8-10 různých cviků na nohy v jednom tréninku- vždy tak 4 série po 15 opakování) - teď vím, že tělo nemělo z čeho čerpat - málo jídla, takže i přes celkem náročné tréninky (které byly i špatně sestavené) jsem zůstávala stále stejná. Tréninky od Katy jsou celkem dost náročné i přesto, že se jedná o cca 5 cviků na nohy v jednom tréninku. Program to má vše skvěle sestavené a opravdu to funguje. Když jsem se začala řídit e-bookem, tak pro mě byla nejvíc šokující strava. Tolik jídla a takový úbytky v cm, to jsem opravdu nečekala. Stravovací program je skvělý, umožňuje opravdu každému jíst, na co má zrovna chuť. Nikdy jsem neměla hlad, naopak jsem občas bojovala s tím, že toho musím tolik sníst. Tréninkový plán mi také velmi vyhovuje. Každý trénink je svým způsobem jiný a zábavný. Ze začátku mě děsilo, že mám cvičit tak málo ale hned po prvních trénincích, kdy jsem svaly opravdu cítila, jsem se přesvědčila o tom, že to je tak správně a tréninky jsou i tak náročné. Nyní se nevyhýbám zrcadlům😀. Ráda se na sebe podívám. Nestydím se před partnerem. Lépe se mi dýchá, funguje a mám lepší náladu. Samozřejmě mi ubylo celkem dost cm, postava se mi začala hezky tvarovat - největším překvapením je, že váha je na gram stále stejná. Takže mě přestalo trápit i číslo na váze, pochopila jsem, že to může být i ve svalech. Přesvědčila jsem se sama o tom, že ty proměny jsou reálné a nejsou falešné. E-book bych rozhodně doporučila a doporučuji. Mé okolí po tom, co vidělo mé srovnávací fotky o koupi opravdu přemýšlí.

profile-pic
Tereza Dolejšová

Ahoj Katy, pred plánom som si myslela že to či cvičím a ako sa stravujem je najlepšie ako dokážem. Avšak som sa mýlila. Cvičila som a jedla zdravo aj predtým, ale nie správne a už vôbec nie efektívne.

Cítila som sa skvele. Program som dala už druhý krát a tentoraz som sa zamerala na chudnutie takže som jedla aj cvičila podľa ebooku hbz6t a k tomu tréning pkz.

Spevnila som celé telo!

Samozrejme odporučám aj ďalej každému. Všetko je prehľadné a dobre spravené.

profile-pic
Adriana Civáňová

Vegansky se stravuji už šest let. Po nutriční stránce mám stravu celkem zmáknutou, ale bála jsem se přidat na kaloriích a to i přesto, že výdej mám celkem velký. Cvičení v e-booku je super! Tréninky mě baví, nezabere mi to moc času, takže se nemůžu vymlouvat - 40 minut si najdu vždycky. Co se týče jídla, to jsem si nakonec upravila podle sebe. Jedu už osmý týden a i přesto mi váha ukazuje stále stejné číslo - zlepšila se mi fyzička, jim mnohem větší porce, nevyčítám si junk food a oblečení je mi volnější 😃. E-book bych doporučila!

profile-pic
Lucie Jandová

Dříve jsem cvičila pouze doma a v posilovně jsem teprve začínala. Příjem jsem měla nastavený velmi nízko. Cvičení z e-booku bylo super a strava na mě byla nízká - proto jsem si příjem zvýšila asi o 250 kcal, než byl doporučený příjem v e-booku. Dosáhla jsem celkového vytvarování postavy, zvýšení síly a zpevnění celého těla. E-book bych určitě doporučila! :-)

profile-pic
Zuzana Benešová

Před zakoupením programu jsem byla delší dobu v menším deficitu a zároveň jsem si užívala občas i nezdravá jídla. V programu mi zbývají ještě 4 týdny a cítím se moc dobře :-). Vnímám, že jsem možná trošku přibrala svaly😁 a docílila jsem tak kulatého zadku. Cvičení mi velmi vyhovuje, změny jsou každý 3 týdny a po každém tréninku mě bolí svaly! A strava je také super, rozhodně jsem jí více porozuměla - občas si dopřávám i nějaké sladkosti, což mi vyhovuje a to je hlavní :-). Není opravdu třeba řešit každý gram. E-book bych doporučila jednoznačně všem, kteří o něm uvažují!

profile-pic
Adéla Koupá

Před zahájením této výzvy moje jediné cvičení bylo 10 km denně na kole, jakožto cesta do práce a zpět. A pak třeba 1x týdně kolečkové brusle na hodinu. Co se týče stravy tak to byla hrůza, jakmile jsem přišla z práce ihned jsem běžela do kuchyně, abych si udělala radost tím, že si dám něco dobrého, především sladkého, nějakou sušenku nebo čokoládu.

Vždy jsem chtěla vyzkoušet nějaký program, na tebe jsme narazila úplnou náhodou na facebooku. Díky za to, díky tobě jsem se k tomu všemu dokopala, a nemám v plánu to měnit zpět do starých kolejí, nýbrž si to udržet tak, jak to mám teď. Ze začátku jsem se cítila hrozně, neviděla jsem výsledky a věděla jsem, že musím být trpělivá, A když se konečně první výsledky dostavily, začalo mě to celé naplňovat a byla jsem víc a víc v pohodě. Cvičení se mi trefilo do vkusu a opravdu mě moc bavilo. Stravu jsem si přizpůsobila tak nějak, jak jsem uznala za vhodné u mě, takže mi to vyhovovalo.

Především tohle cvičení mě hodně bavilo, což se mi ještě nestalo. Každý den jsem se těšila, jak si zase zacvičím a stal se z toho návyk na něco dobrého. Moje stravování se zlepšilo. Předtím jsem nevěděla co je to snídaně, teď už se pokaždé na snídani těším. Naučila jsem se jíst pravidelně a tak jak mám. Už nemám hlad a netáhne mě to do kuchyně jen z nudy pro něco sladkého nebo slaného nezdravého. Sice vím, že se asi nikdy nenaučím jíst dostatečně zdravě vůči denním hodnotám, které tělo potřebuje, ale já jsem prozatím spokojená. A se cvičením rozhodně nehodlám přestat. Teď ještě od tebe zkusím výzvu na břicho, na to se také moc těším.

E-book jsem již doporučila svým dvěma kamarádkám, které se teď aktuálně vrhly na výzvu břicha.

profile-pic
Sabina Líbalová

Při vstupu do programu jsem se cítila skvěle, každý den jsem šla spát s dobrým pocitem. Stravu jsem jela podle sebe... Mám vysoký výdej takže jsem si to přepočítala, abych neměla hlad. Tréninky mi velice vyhovovaly, každý týden jsem viděla pokroky a konečně jsem zjistila, že trénink nemusí být tak dlouhý, aby byl efektivní a že lepší je dělat dobře techniku než mít vysoké váhy se špatným provedeném. Díky tréninkovému programu jsem si vyrýsovala tělo, ale co je hlavní, lépe jsem ho poznala! Vím co můžu dokázat, zlepšila se mi psychika a láska ke svému tělu, sebevědomí se mi zvedlo o hodně. Hlavní cíl je pro každého zhubnout nebo vyrýsovat tělo, ale pro mě je mnohem lepší, že jsem konečně začala mít svoje tělo ráda, nebojím se jíst sacharidy, tuky a užívám si každý den. E-book bych doporučila na 100% každému, kdo trpí PPP a bojí se jíst ve strachu, že přibere... a také těm, kteří cvičí neustále 7 dní v týdnu, zvedají těžké váhy a nevidí výsledky. E-book je vážně skvěle vypracovaný a podle mě mu nic nechybí.

profile-pic
Petra Machníková

Před programem jsem jedla méně a plán jsem měla z minulých let od mé trenérky, připravovaly jsme se tehdy na závody. Nohy a zadek jsem cvičila 2x týdně + ve třetím tréninku dva cviky zaměřené na zadek a hamstringy. Dle jejího plánu jsem začala cvičit tak jeden, dva měsíce před tím, než jsem si konečně zakoupila teno e-book. Na něj jsem koukala už pár pěkných měsíců :-) a celkově jsem se chtěla zlepšit a vyzkoušet něco nového. Jeden e-book už od Katy mám a jsem moc spokojená :-). V programu se cítím skvěle, jídla je plno, někdy sním i více :-D a tréninkový plán mě moc baví + jsou v něm i cviky, které jsem doposud necvičila :-). Jsem teprve v půlce, nicméně změny vidím nejen já, ale i můj přítel :-). Poslední dva týdny mi říká, že je ten zadek lepší :-). Zadek se mi více zakulatil, vystouply mi více hamstringy při zatnutí z boku a konečně vidím v zrcadle i důlky z boku zadečku :-), které jsem doposud při mé nynější váze neměla, jen před závody, což je super :-) - důlky má můj přítel a vždy se mi to líbilo a chtěla jsem je taky :-) :-D. E-book bych určitě doporučila všem, které chtějí zlepšit zadeček a nejen to - naučí se více jíst, s čím má dnes většina žen problém.

profile-pic
Andrea Chylíková

Do posilovny chodím už přes rok a pořád sem tam cvičila to samé a v tom bylo možná to, proč mě zadek nechtěl nabírat na křivkách. Teď když jedu podle e-booku PKZ tak víc procítím všechny partie a hlavně zadek neskutečně pálí, ale to mám ráda :-). Pořád na sobě dřu, jedu dřepy, výpady, hip thrusty a všechno podle e-booku a moc mě to baví. Hlídám si kalorický příjem a co se týká potravin, tak seznam bílkovin, tuků a sacharidů je bezva a toho se držím. Jinak se cítím moc fajn a plná energie :-). Co se týče výsledků, zatím mám méně centimetrů v pase a na různých partiích těla. Pak se mi zdá, že zadek něco pociťuje a začíná se tvarovat :-). E-book bez váhání doporučuji! Je neskutečné, jak skvěle funguje! Za mě je to topka! :-)

profile-pic
Anna Naňáková

Před zakoupením e-booku, jsem cvičila formou full-body tréninků prokládaných během, sem tam plaváním. Cvičila jsem podle sebe, někdy jsem okoukala nové cviky a techniku z videí. Jedla jsem o něco méně, než během programu a snídaně jsem většinou moc neřešila. První týden programu byl hodně výživný. Strašně jsem se na cvičení těšila, první trénink jsem měla odcvičený hodně rychle a pořád jsem nad tím přemýšlela. Dokonce jsem většinu cviků odjela ještě jednou v menším počtu opakování, aby mi to vyšlo nějak lépe časově. Celkově tréninky vypadaly tak nenápadně, ale jak přibývaly, začala jsem pociťovat únavu. Postupem času jsem se naučila zpomalit, svaly víc procítit, více se najíst a odpočívat, abych měla víc sily a hlavně si každé cvičení užívám naplno! Videa jsou super, cvičí se mi podle nich parádně. Pokaždé byl sice nějaký cvik, který mě bavil moc a jiný se mi cvičil hůř, ale o tom to je. O to lepší je pak pocit, když to zvládnu :-). Cítím, že se tělo dost změnilo. Je svalnatější, pevnější, silnější. Zadek se tvaruje moc hezky a roste. Kromě toho vidím změnu i na bříšku, velkou radost mám taky z paží. Cvičení na ruce mě hrozně baví a dokonce i okolí si všímá, že se změnily. E-book bych určitě doporučila! :-)

profile-pic
Marie Vitouchová

Před zakoupením e-booku jsem se stravovala zdravě, ale jedla jsem dlouhodobě málo, což vedlo k tomu, že jsem vždy spadla do záchvatovitého přejídání. Takže jsem se vždy tak 14 dní snažila jíst zdravě a pak jsem tak 3 dny plácala jedno přes druhé. Zadek jsem cvičila podle youtube, ale spíše to byly cviky na celé tělo a hlavně bez zátěže. Během programu jsem se cítila naprosto báječně. Dostala jsem se ze začarovaného kruhu záchvatovitého přejídání. Mimochodem jsem s tím bojovala cca půl roku a konečně teď s tímto e-bookem jsem z toho venku. Cítím se krásnější, sebevědomější, zdravější a hlavně teda pevnější :-). Cvičení mě maximálně baví a určitě se budu plánu držet i nadále . Dosáhla jsem krásnějšího, kulatějšího a pevnějšího zadku. Ale né jen zadeček, ale také pevné štíhle ruce a užší pas :-) i když váha stojí na místě, tak cm mizí a to je krásný pocit. A bez hladovění! DOPORUČILA BY JSEM PKZ NEJEN KAMARÁDCE, ALE VŠEM LIDEM, KTEŘÍ SE SNAŽÍ VYBUDOVAT KRÁSNÉ SEXY KŘIVKY.

profile-pic
Monika Koláčná

Před zakoupením e-booku jsem se snažila jíst zdravě a málo, abych nepřibírala. Zadek jsem cvičila 2x týdně a z toho jednou i s vahami, ale nikdy jsem nemohla cvičit s vice než 20 kily, protože jsem neměla moc síly. Cvičení v programu mi maximálně vyhovuje, akorát té stravy bylo až moc, proto jsem zůstala na počátečních hodnotách nastavené stravy, abych měla pořád sílu a abych neměla zbytečně moc velký příjem. Zadek začíná být pevnější a hezky se pomalu zakulacuje, dokonce mi bylo řečeno že se mi i zvedl, takže už není tak placatý :D. V e-booku je vše krásně vysvětleno a proto nemám co vytknout. Pokud o něm uvažujete, tak určitě doporučuji.

profile-pic
Lucie Golasová

Než jsem začala s e-bookem Projekt kulatý zadek, řídila jsem se podle e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů. No a předtím stejně, jen bylo jiné množství jídla. V průběhu programu jsem se cítila skvěle, co se týče tréninků. Váha se mi téměř ani nehnula, největší změna je paradoxně vidět na pažích a na ramenou. Zadek se začal pěkně zvedat, tvarovat a zakulacovat. Zatím bohužel neroste, ale věřím, že i to přijde. E-book jsem už doporučila kamarádce, sestře, mamce... Všem!:-)

profile-pic
Jana Marešová

Před zakoupením e-booku jsem cvičila jen lehce a má strava byla zdravá. Program byl super! Nemohla jsem ale bohužel jet 100% podle plánu, protože jsem měla sestru v nemocnici a musela jsem tam být s ní. Nyní se chytám najet na plán znovu a to na 100%. Podle inbody mám i přesto o 4 kg svalů více :-)! E-book bych doporučila, je skvělý ❤️❤️.

profile-pic
Anna Pánková

Před začátkem s s e-bookem, jsem se stravovala sice relativně zdravě, ale jedla jsem málo, minimálně posilovala a zato dělala hodně kardia. Když jsem poprvé nahlédla do e-booku, říkala jsem si, že to zvládnu a cvičení se mi nezdálo náročné, ale to se samozřejmě s počtem navyšujících se serií a opakování změnilo. :-) Je to super a strašně mě to baví. Na každý trénink se strašně těším. Se stravou stále bojuji, pořád ještě nejsem na tak vysokých příjmech, jak bych měla být. Ale jsem na dobré cestě a to je důležité :-). Něco málo jsem přibrala a tajně doufám, že jsou to svaly. :-) (vážím se totiž pouze na osobní váze, nikoli na in body). Mám pocit, že se postava začíná zpevňovat. Určitě bych e-book doporučila.

profile-pic
Kateřina Zavrtalkova

Před zakoupením e-booku jsem snědla všechno, co mi přišlo pod ruku :D a cvičila jsem úplně laicky a nenaplňovalo mě to, neboť jsem neviděla žádné změny...Díky programu se cítím o dost líp když vím, že je to předem propracovaný progresivní plán. Konečně vím co, jak a kdy cvičit... někdy se s tím doslova peru, ale věřím v to, že za chvíli vysněných výsledku dosáhnu :-). Výsledky na rukách jsou už pomaličku znát ! Nohy a zadek jsou trochu horší, ale maličkou změnu tam také vidím. Bude to chtít více než jen tři měsíce, ale s tím samozřejmě počítám :-). E-book bych jednoznačně doporučila!

profile-pic
Pavlína Pindurová

Před programem jsem jedla tak nějak všelijak, spíše jsem se v tom plácala a cvičila jsem nárazově dle různých vidí na youtube. Díky e-booku PKZ se cítím skvěle - už jen ten pocit po cvičení...ten je vážně super! Díky programu mi zmizelo pár centimetrů na tělesných mírách a postava se mi už začíná také pomalu tvarovat. E-book bych určitě doporučila.

profile-pic
Martina Vaňasová

Před zakoupením e-booku jsem měla osobního trenéra a pak jsem cvičila 5 měsíců sama, celkem 2x týdně. Během programu jsem se cítila skvěle, jen stravu jsem si upravila a navýšila kvůli tomu, že mi to nestačilo, neboť mám velmi vysoký výdej. Jinak recepty a typy jsou skvělé! Konečně se mi začíná rýsovat kulatý zadek, mám silnější stehna, celkově se mi zpevnila postava a mám mnohem větší sílu...E-book bych doporučila!

profile-pic
Petra Machníková

Strava bola na katastrofalnej úrovni, prejedala som sa aj keď som si potom dala dietku vydržala maximálne 2 dni. Jedla som všetko aj zdravé aj nezdravé. Na zadok som sa nikdy nezameriavala, tancovala som 10 rokov, potom som začala chodiť do fitka ale kvôli predsudkom a strachu, že sa strápnim, som prestala a občas som si zacvičila doma na zadok a bruško. Ale vždy som mala rada aktívny oddych ako prechádzky plávanie, lyžovanie, turistiku. E-book som mala bez stravy, ktorú som sa snažila upraviť si sama a baví ma to a ide mi to. Už po prvom týždni som vedela ze to bude pecka a cítila som sa super - plná sily a energie. Vysledků som dosáhla presne takých, aké som očakávala a spevnila som si nie len zadok ale aj chrbát a ruky, ktoré som mala veľmi slabé. E-book by som odporučila.

profile-pic
Lenka Meľuchová

Před zakoupení e-booku bych se nazvala "Věčný začátečník". Cvičila jsem dle Tony Horton. Má strava byla poměrně zdravá, ale jídla bylo málo - k tomu jsem byla pořád unavená. Loni jsem si dala pauzu. Měla jsem zdravotní problémy, byla jsem věčně nemocná a každý rok se objevil zánět ramene - díky tomu jsem nabrala 10 kg. E-book je skvělý, ze začátku na mě byla jídlo moc!!! Teď už je vše v pořádku a pociťuji, že bych už zvládla i víc. Cvičení super. Cítím se lépe den co den, mám sílu, motivaci a dobrou náladu. Konečně dělám něco pořádně a funguje to!! Rýsuje se mi postava, váha šla mírně dolů - ale tu vůbec neřeším. Důležité je cítit se skvěle a obléci si kalhoty do kterých se vejdu a sedí mi. E-book bych určitě doporučila! Vše funguje jak má, takže to bylo mé nejlepší rozhodnutí. Dělám to pro sebe! Určitě budu pokračovat, mám před sebou velký kus práce, ale nevzdávám se. Díky, díky, díky.

profile-pic
Antonie Pálková

Cvičit jsem začala zhruba od ledna a jídlo jsem se snažila dodržovat na 80%, ale občas byly dny, kdy to prostě nešlo. Jak jsem začala cvičit podle e-booku PKZ, vše šlo hned lépe - i samotné jídlo :-). Od prvního tréninku to miluju, cviky jsou boží, druhý den můžu normálně chodit a fungovat a každý den se těším na další cvičení. Stalo se mi, že jsem byla tak natěšená, že jsem nemohla ani dospat 😍. Díky e-booku jsem si vytvarovala postavu a získala nové zkušenosti. E-book bych doporučila.

profile-pic
Denisa Kučerová

Pred programom som chodila na kruhove treningy, ale uz ma to prestalo bavit, nie ze bavit, ale nevidela som ziadne pokroky... Potom som natrafila na Káti youtube a zacala som cvicit podla jej videii, ale to ako som cvicila nemalo hlavu ani patu. Videa som striedala akokolvek sa mi zachcelo bez toho, aby som rozmyslala nad tym ci mam nejaky rest na urcite partie. A co sa tyka stravy, mavala som take obdobia, ze som stravu drzala cca pol roka a potom ked som nevidela zmeny, som to zvdala a zacala som jest vsetko co som uvidela😂 nastastie som moc nepribrala, len nejake 3 kg... takze tento e-book mi dal uplne novy rozmer a snazim sa robit vsetko tak, ako robit mam.. niekedy je to zlozite so stravou, kedze som letuska a mavam aj nocne, ale zatial to zvladam💪🏼. Počas programu som sa citila dobre, ale niekedy som mala pocit, ze som stale hladna... tak som si dala nieco nutricne vyvazene a bolo to super.. denny prijem som niekedy prevysila o 200kcal, ale inokedy boli dni ked som zase jedla trosku menej, takze myslim ze sa to vyrovnalo:). Dosiahla som to, ze som sa naucila vela veci o strave, co kedy jest, ake makrozivny a kolko.. velmi mi to pomohlo.. a co sa tyka treningov, tak som sa naucila este viac.. Vdaka e-booku som spoznala co vsetko moje telo dokaze a myslim ze kludne mozem povedat, ze sa mi tym zmenil pohlad na zivot, na cvicienie a stravu! E-book urcite odporucam dalej!

profile-pic
Andrea Hlaváčová

Před zakoupením e-booku jsem cvičila často, ale jen skupinové lekce, hlavně aerobik. Jsem už 1 rok vegankou a teď už vím, že jsem jedla málo bílkovin...Během programu jsem se naučila vyváženě jíst, bez pocitu hladu, nic si neodpírat a přitom mít spokojený břicho😊. Ještě se musím naučit lépe plánovat, ale to se časem poddá. Vyzkoušela jsem spousty receptů od Katy a také spoustu věcí z Veganzy. Zatím moje nejoblíbenější věc je protein od Reflexu - karamelový- mňam😁! No a cvíčo skvělé, mám 11 letou nemocnou dceru, která má dost komplikací a už jsem měla poslední dobou deprese a cvičení mi moc moc pomáhá...takže děkuju, jsem strašně moc ráda, že jsem Katy a její e-book PKZ objevila, mám zase trochu radost že života♥️! I když po tréninku občas mé 47 leté tělo trpí😊😊, ale za to je také čím dál tím lepší. Od Katy mám ještě druhý e-Book Hvězdné břicho za 6 týdnů a k němu stravovací plán. Začala jsem tedy tréninkové plány z obou e-booků najednou. Za 6 týdnů jsem zhubla z 67 kg na 62 kg a zadek se zakulacuje.👏👏. Až zhubnu na 59 kg a ukončím e-book Projekt kulatý zadek na doma, ráda bych oslovila tým Strong Beauty a nechala si sestavit individuální plán s cílem nabírání svalů a začala chodit do posilky. Hrozně mě to baví! Díky Katy a jejímu e-booku jsem objevila svět činek a to, že fitness není nuda. Chci se tomu opravdu věnovat! E-book doporučuji kudy chodím, všichni se mně ptají jak to dělám, že tak dobře teď vypadám! E-book je za mě vychytaný do dokonalosti!

profile-pic
Andrea Nejezchlebova

Snažila jsem se po porodu držet s jídlem, ale občas jsem zhřešila sladkostmi :-) Cvičila jsem zhruba jednou týdně. Když jsem se začala řídit e-bookem PKZ, bála jsem se únavy, ale to cvičení mě neskutečně baví! :-) Jsem vážně moc spokojená. Potkala mě kamarádka a řekla mi, že mám lepší postavu než před dětmi...a s tím souhlasím 😂! E-book bych stoprocentně doporučila. Už 2 kamarádky čekají kdy se výzva s tímto e-bookem znovu odstartuje 😂.

profile-pic
Tereza Š

Pred pkz jsem trenovala klasicky ve fitku- jednou az dvakrat tydne spodni cast tela a jednou až dvakrat vrchni cast tela. Stravovala jsem se puvodne na lowcarb stylu, ale pred vanoci jsem resila zdravotni problemy a jedla jsem uplne vse a resila stres jidlem a tak jsem pribrala nejake 4 kila, ktera bych chtela dat dolu. V prubehu programu se citim velmi dobre, puvodni plan byl do fitka, kde jsem vysledky videla hlavne i na vrchni casti tela ze se kvalitne zvetsuje, v domacich podminkach je to mirne slabsi, nebot nelze jet takove vahy, ale jinak je trenink zajimavy a telo take reaguje skvele - jen bych rekla, ze pomaleji nez by tomu bylo ve fitku, kde jsem trenovala temer dva roky v kuse. Jeste nejsem u konce nebot mi zbyva 5 tydnu - kazdopadne urcite se zadek zvetsuje v tom spravnem slova smyslu a uz mam koupeny i e-book hbz6t, abych po skonceni mohla ihned najet na redukci, at ty vybudovane svaliky pekne vylezou na povrch. E-book bych urcite doporučila - pro uplne zacatecniky se na tomto planu da udelat obrovsky pokrok. Treninky jsou perfektne propracovane a jidelnicek je k tomu take super.

profile-pic
Vendula Bezdekova

Před prorgamem jsem se stravovala převážně vegansky, což jsem se začala učit podle receptů na Veganza store a také dle Katy youtube kanálu. Cvičení také podle ukázek z youtube a instagramu. Cvičila jsem už nějakou dobu, ale e-book mi pomohl nastolit řád a zdolávat tak jednotlivá nastavení všech tréninků a zvyšování jejich obtížnosti. Naučila jsem se plánovat si jídelníček na týden dopředu, připravovat si vhodnou stravu....je to pro mě neuvěřitelný relax. Daří se mi dodržet denní limity a každý den se moc těším, až se obleču do sportovního a vyrazím cvičit.
Schovávat v 55.letech hormonální špíčky, zatahovat břicho nebo nosit stahovací prádlo - to pro mě není přijatelné. '
E-book bych na 100% doporučila.

profile-pic
Jana Bozděchová

Před zakoupením e-booku jsem si jídlo počítala v aplikaci Kalorické tabulky. Cvičila jsem poměrně stejně, ale náplň tréninků se lišila. Podle programu jsem se naučila spousta cviků a hlavně jsem pochopila souvislosti co se týče skladby tréninku. Stravovala jsem se podle e-booku Hvězdné břicho za 6 týdnů, neboť mým primárním cílem bylo hubnutí. Tréninkové plány jsem dle doporučení kombinovala z obou e-booků. Na stravu jsem si zvykla celkem rychle. Po dokončení programu se teď začínám přesouvat na stravovací plán podle tohoto programu - Projekt kulatý zadek. Zatím vidím zlepšení na celém těle. V oblasti zadku se mi zlepšila celulitida a hlavně se cítím psychicky dobře, protože vím, že co dělám, je správně. E-book bych doporučila!

profile-pic
Natália Képesová

Tento e-book jsem si zakoupila pouze v tréninkové verzi, tedy bez stravy. Během programu jsem se cítila skvěle a dosáhla jsem díky němu konečně kulatého zadku, který jsem si přála! Program je jednoznačně skvělý. Doporučuji ho každému, kdo o něm uvažuje a pár lidem jsem ho už doporučila osobně.

profile-pic
Pavlína Vilimovská

Abych byla upřímná, tak před plánem jsem necvičila a moje strava taky nebyla ideální a díky tomu jsem se necítila ve svém těle moc dobře... Ale jak jsem se spontánně rozhodla pro e-book PKZ, vše se začalo obracet k lepšímu 😍. Musím říct, že ze začátku jsem měla problém sníst takové množství jídla 😁, takže jsem prvně jedla míň a postupně si přidávala jak bvlo v protokolu doporučeno 😊. Cítím se opravdu lépe a mám dost energie na trénink, který mě mimochodem opravdu baví, díky tomu jak je krásně sestavený!💪 Jen se tedy musím přiznat, že mám problém s luštěninami, ale snažím se je zařazovat třeba v podobě fazolového brownie 😊. Moje tělo se krásně začíná zpevňovat. Nabrala jsem mírně na váze, ale to by tedy mělo být správně. Jen co se týče měření, tak na centimetrech mi moc neubylo. E-book chválím pořád, jsem moc spokojená, a proto ho vřele doporučuji, protože jsem se konečně naučila starat o své zdraví a necítím se nafouklá po každém jídle jako v minulosti. ❤️

profile-pic
Aneta Běhalová

Před zakoupením e-booku jsem se stravovala bez konceptu, všemožně, ale základem mi bylo víceméně zdravější jídlo.. většinou ve vlnách, kdy týden jsem se kousla a snažila se vůbec nejíst sladké atd. až do extrému, ale po týdnu jsem do sebe ládovala i prasárničky...základní jídla ale byla zdravá, jím vegetariánsky, takže zeleniny mám hodně. Zjistila jsem ale díky tomuto programu, ze přijímám málo bílkovin... Cvičila jsem především s vlastní vahou těla..cca 4x týdně, hlavně podle Freeletics programu. Program v e-booku mi neskutečně vyhovuje. Cvičení dodržují na 100%, je to něco co mě opravdu baví. Cvičila jsem vždy celé tělo bez zaměření na jednotlivé partie..a nemůžu uvěřit konkrétním výsledkům jako např. větší biceps.. vidím, že to zaměření na určitý sval opravdu funguje a je to skvělý pocit. Doteď jsem tímto způsobem vůbec necvičila a ohromně mě posilování teď baví. Stravu bohužel na 100% nezvládám dodržovat, ale rozhodne jsem začala jíst jinak - víc a víc o tom přemýšlím. A jím mnohem víc potravin obsahujících bílkoviny. Zatím pro mě největší výsledek je rozšíření hrudníku asi o 3 cm... vím, že to není cílem, ale mně to udělalo obrovskou radost protože celý život mám problém s “velkým zadkem a úzkým hrudníkem”. U boků mám také výsledek minus 4 cm, což je taky perfektní. Zadek a nohy mám mnohem pevnější a cítím se skvěle a chci pokračovat dál. V e-booku mi nic nechybí. Je perfektně zpracovaný, srozumitelný a moc za něj děkuji :-). Rozhodne bych ho tedy doporučila... a těším se na konečné výsledky!

profile-pic
Adéla Jindrová

Před zakoupením e-booku jsem jedla podobně. Neměla jsem tedy tolik bílkovin a mé tréninky byly méně náročné, kde jsem opakovala stále stejné cviky. Když jsem s programem začala, nedařilo se mi stravu popravdě moc dodržovat. Bylo to na mě moc, ale cvičení bylo top! Bavilo mě to, vždy jsem se na trénink těšila a necítila jsem se tak unavená. Díky programu se mi zvětšila síla, mám větší výdrž, více energie, větší pestrost cviků v tréninku (za to jsem moc ráda) a naučila jsem se více kombinovat jídla. E-book bych doporučila :-).

profile-pic
Jana Obrová

Před zakoupením e-booku jsem se snažila pravidelně jíst a cvičit. Když jsem s programem začala, dělalo mi ze začátku trochu problém vážit si potraviny a celkově sníst vše, co jsem měla předepsané, ale časem jsem si na to zvykla. Během programu jsem se cítila báječně! Sice jsem vždy po cvičeních umírala, ale pak jsem se cítila jako znovuzrozená a měla jsem více energie! Co se týče výsledků, ještě jsem sice nedosáhla postavy svých snů, ale to mě nutí dál a dál na tom makat :-). E-book bych rozhodně doporučila.

profile-pic
Linda

Před zakoupením e-booku vypadala má strava následovně - cca 3 roky si už hlídám makra, zapisuji do tabulek a snažím se jíst zdravě, ale příjem jsem měla udržovací o cca 200-300 kcal nižší než s Projektem Kulatý zadek. Cvičení - silový trénink ve fitku ale jen 2x týdně - jeden trénink komplet vršek a jeden komplet nohy, vždy cca 7 cviků, občas hiit nebo běh (fakt občas:-). Strava v e-booku a navýšený příjem mi vyhovuje :-). Co se týče cvičení, tak zvládnout 4 tréninky týdně + hiit + liss cardio - je občas časově dost náročné s prací na fulltime a 2 malými dětmi, ale neskutečně mě to baví a dostala jsem zase nový směr. Jsem v plánu v 9 týdnu a váha je i přes navýšený příjem +- stejná, což je pro mě velmi příjemné překvapení, přičemž svaly jsou plnější a i přes větší fyzickou zátěž nejsem ani více unavená. K e-booku nemám žádné připomínky a určitě bych ho doporučila.

profile-pic
Olča Němcová