10 zábavných HIIT tréninků

Seznam se s kardio tréninky, které jsou efektivní a navíc dramaticky ušetří tvůj čas.

Pokroč rychleji k lepším výsledkům – intenzivní spalování tuků, formování postavy a zlepšení kondice!

Zrychli si metabolismus na 24h denně díky 20 min. těchto tréninků 2-4x týdně.

Skonči s nudnými hodinami na běžeckém pásu.

Naučte se nový styl cvičení, díky kterému se stane kardio trénink zábavou.

Prodej ukončen

Kardio tréninky pro intenzivní spalování tuku


Tyhle tréninky jsou zaměřené na spalovat tuků, zlepšení kondičky, zrychlení metabolismu i budování svalů. Pokud jsou tohle tvoje cíle, vyzývám tě je vyzkoušet ;-)

Proč trávit spoustu času na pásu nebo elipticalu, když můžeš zvládnout trénink za 20 minut a navíc pořádně nakopnout metabolismus na dalších 24h? No kdo by nechtěl spalovat tuky i po cvičení doma na gauči, že? :-)

Samozřejmě to není žádné kouzlo a nebude to zadarmo. Intenzita je jméno hry! Bude to pořádná výzva, ale výsledky budou stát za to!

V e-book najdeš 10 sestav, které můžeš dle libosti střídat a nebudeš se nudit. Většinu z nich je možné odcvičit i doma.

Co na e-book říkají ostatní...

profile-pic

Super e-book! Napsáno hezky jednoduše a stručně, doplněno o názorné obrázky a vše je hezky přehledné. Už se těším až se na nějaký HIIT vrhnu. Určitě doporučuji zakoupení! :)

Terka Máčalíková
profile-pic

Před zakoupením programu jsem díky zdravotním problémům nemohla kardio moc zařazovat. Po zakoupení e-booku a zařazení HIIT kardia, cítím efektivnější vybití energie :). Velice mě to baví. Kardia jsou různorodá a některá dávají i dost zabrat :)! E-book hodnotím jednoznačně na výbornou. Jeho obsahem je stručný a jasný výklad, který jde hned k jádru věci. Za mě tedy perfektní :)! E-book bych určitě doporučila!

Andrea Szegedyová
profile-pic

Před e-bookem jsem cvičila jsem podle Ladylab.Nyní jsem zařadila hiit trénink 2x týdně do mého cvičícího plánu.Zaznamenala jsem úbytek tuku a mám i lepší kondičku. Tréninky jsou pěkné, jen některé nemůžu praktikovat, protože nemám příslušné vybavení a do posilky se nedostanu.Mám od tebe 4 e-booky a všechny jsou skvělé. Vše je pěkně přehledné. Cvičení s tebou mě moc baví. Doporučila bych celkovou spolupráci s tebou a Srong beauty.

Marie Lechermayerová
profile-pic

E- book super, srozumitelný, přehledný, tréninky jednoduché, ale účinné, už po chvíli jsem mokrá jako myš :-D Určitě doporučuji koupit i e-book o před a po tréninkových jídlech, který trénink skvěle doplní a pomůže k super výsledkům.

Barbora Grisníková
profile-pic

Před zakoupením e-booku jsem dělala kardio brzy ráno před prací (v 5:30) 1-3x týdně, podle toho jak se mi chtělo vstávat :-). Vždycky vyběhu u nás na vesnici do lesa nebo k rybníku. Běžím tak 30minut cca 5km. Neskutečně mě tohle ranní kardio baví. Jsem tam jen já a nikde nikdo. Někdy běhám na páse po tréninku, třeba když ráno nechci vstávat :-). Momentálně zařazuji HIIT podle e-booku 1x týdně po tréninku vršku. Vždy mě spolehlivě "doničí" a z fitka odcházím komplet propocená :-). Tréninky jsou super, jen jsem ještě nevyzkoušela úplně všechny. Za mě jednička s hvězdičku:-). Videa jsou moc hezká a popis provedení jednotlivých cviků je propracován tak, že to pochopí i začátečník :-). E-book bych rozhodně doporučila.

Markéta Zvelebilová
profile-pic

Dříve jsem se snažila jezdit minimálně 3-4x na kole nebo jsem chodila na spinning. Po zakoupení e-booku jsem začala zařazovat HIIT trénink 1-2x týdně do svého tréninkového plánu. Díky tomu se mi výrazně zlepšila kondice. Tréninky se mi moc líbí a baví mě, jen je to pořádný záhul ;D. Přehlednost e-booku je super a tréninková videa jsou skvěle zpracovaná. E-book bych doporučila všem, kteří o něm uvažují.

Marie Procházková
profile-pic

Ráda do svých tréninků zařazuji právě HIIT, a proto investice do knížky vůbec nelituji, je totiž skvělá. Nemám vyzkoušené zatím všechny tréninky, ale ty co mám jsou parádní. Obohatilo to a zpestřilo moje tréninky, dokonce mě to inspirovalo si vytvořit pár svých HIIT tréninků :-) Takže za mě knížka palec hore a doporučuji.

Zuzana Rysova
profile-pic

Pred zakúpením e-booku som prakticky ani presne nevedela ako a v akej dĺžke praktikovať kardio. Behávala som tak polhodinu až hodinu viackrát do týždňa ale kedže som nevidela výsledky tak som behávať prestala. Až teraz viem, že to bolo kvôli zle nastavenému jedálničku. Začala som chápať čo to vlastne kardio je a začala som ho praktikovať presne podla cvičení v e-booku v takom časovom rozmedzí ako je v ňom odporúčané. Zamakám si za ten krátky časový úsek fakt poriadne, dám si do tela a v kombinácii s jedálničkom od teba vidím reálne výsledky :) čo je TOP a veľmi motivujúce :). Tréninky sa mi páčia hlavne v tom, že sú rôznorodé, každý si nájde taký čo mu najviac vyhovuje. Môžu sa praktikovať doma aj v posilnovni, čo je tiež super. A úplne najviac ocenujem, že nemusím hladať rôzne videá HIIT tréningov na youtube ale v e-booku mam všetko "na jednom mieste" presne v takom časovom rozmedzí aké potrebujem a ešte ich je tam tolko, že si vždy možem vybrať na aký tréning mám zrovna chuť a náladu :) A ako ma bavia tréningy? Veľmi :) lebo viem, že sú naozaj účinné :) Prehladnosť ebooku je velmi dobrá takisto aj informácie v ňom - všetko je vysvetlené a vo videách názorne ukázané. Nemám čo vytknúť :). E-book rozhodne odporúčam.

Magdaléna Mĺkva
1092

Tolik fitnessek už cvičí podle tohohle e-booku.

Souhrn

Název e-booku:

E-book 10 zábavných HIIT tréninků

Formát:

PDF + přístup do členské sekce s videi

Počet stran a videí:

26 stran + 7 videí

Cena:

290 Kč

Prodej ukončen


O autorce

Kateřina Blažčíková

Kateřina Blažčíková je nadšená sportovkyně, výživová poradkyně, veganka a také IFBB bikini fitness závodnice. Její vášeň ke sportu a zdravému životnímu stylu se stala zároveň i jejím posláním. O své nabyté zkušenosti, poznatky a know-how se každý den dělí s lidmi na sociálních sítích, pravidelně natáčí pravidelně videa na youtube, píše články a pomáhá tak druhým na cestě k vytouženým výsledkům. Náplní její práce je především komunikace s klientkami, kterým na míru připravuje stravovací a tréninkové plány a nabízí i psychickou podporu a koučink. Pod jejími křídly prošlo už více jak tři sta spokojených dívek a žen, které si kromě osvojení správných stravovacích návyků a strategií mnohdy vybudovaly i zdravou sebeúctu a přátelský postoj k sobě sama. Katy je skvělý průvodce a fitness kouč pro všechny, kteří tápou v oblasti výživy a sportu a hledají pomocnou ruku v podobě profesionála a zároveň kamarádky.

>