Jídlo PŘED a PO tréninku

Možná jste si všimli, že jídlu před a po tréninku věnuju velkou pozornost.
Výživové principy, které aplikuju na sebe i své klientky stavím na know-how inspirovaném postupy amerických fitnessek a jejich profi trenéru, které jsou postavené na moderní vědě, ne kulturistickém old school folkloru, který sleduju tady u nás.

jidlo-pred-a-po-treninku
Od té doby (asi rok zpět), co jsem začala klást důraz na přesné složení jídla před a po tréninku, se moje výsledky dramaticky zlepšily a zrychlily. Nemluvě o pocitech, které jsou pak se stravováním spojené – vymizení nutkavých chutí na sladké, větší motivace a náboj na tréninku, atd.
Téma před a po tréninkové výživy je hodně zajímavé a obsáhlé. Proto jsem o něm sepsala celý e-book včetně vysvětlení, konkrétních doporučení a tipů.
Jelikož se ale pořád vzdělávám, experimentuju a něco nového učím, za tu dobu (cca půl roku) od vydání tohohle e-booku, jsem načerpala nové poznatky.
Proto nyní chystám AKTUALIZOVANOU VERZI obohacenou o další informace, s několika vylepšeními pro JEŠTĚ LEPŠÍ VÝSLEDKY a také ve zbrusu novém kabátku.

Ebook-jak-jist-pred-a-po-treninku-pro-maximalni-vysledky
Mám z toho velkou radost a těším se, až se o něj podlím s Vámi!
Ti, kteří e-book Jak se stravovat PŘED a PO tréninku pro MAXIMÁLNÍ VÝSLEDKY už mají (je vás asi 1100), se nemusejí obávat, že by byli o něco ochuzeni, protože ode mě dostanou aktualizovanou verzi AUTOMATICKY ZDARMA

Brzo vás tady na webu budu informovat dál 😉

Vaše Katy

Napsat komentář 0 komentářů