Jak se stát šťastným během pár minut díky 3 krokům

Mysl si s námi někdy umí pohrát. Larry, jak já tomu šotkovi v naší hlavě říkám, se nám snaží často namluvit, že nemáme šanci uspět, že namůžeme být šťastní, milovaní a dosahovat toho, co si přejeme.

Strach, obavy, smutek, úzkost,... jsou mnohem nižší emoce než láska, radost, štěstí, vděčnost,... proto je mnohem snadnější držet se na vlně negací, než na vyšší emociální frekvenci pozitivních a láskyplných pocitů.

Být pozitivní není něco, s čím se denně probouzíte, s čím jste se narodili. Je to něco, na čem musíte denně pracovat a usilovat o to. Stejně tak, jako je to s vymakanou postavou, kterou vám nedají jen dobré geny. Musíte cvičit, správně se stravovat a opakovat to pořád dokola, abyste viděli výsledky. Často vám radím, jak fit těla dosáhnout, jaké jsou účinné strategie, jak nabírat svaly a hubnout. Jak ale pracovat na pozitivní mysli?

Chci být šťastná.

Já mám v mobilu v poznámkách 3 body, které si denně připomínám, abych si pozitivní mysl udržela a tím mohla každý den prožívat ve svém maximálním potenciálu, být šťastná a sobě i ostatním přínosná, vytvářet hodnoty. Protože proto tu jsme. Každý máme co předat a něco v čem se SEBEREALIZOVAT. Pokud jste to ještě neobjevili, nevadí. Pozitivní mysl, vás k tomu dovede. Když se denně litujete, podceňujete a bědujete nad tím, jak je k vám život nespravedlivý, trápíte se minulostí a obáváte se budoucnosti, jste zaslepení. Jenom Larrymu přitakáváte a on je čím dál tím sebevědomější a jeho hlas silnější. A to je velká škoda... Protože nevidíte, jak ve skutečnosti důležití a úžasní jste!

  • Poznejte to, díky těmhle 3 jednoduchým krokům:
  1. Ať děláte cokoliv, soustřeďte svoji pozornost pouze na následujících 30 minut. Těchhle 30 minut tvořte s láskou a radostí bez zaměřování se na konečný výsledek.
  2. Neustále si připomínejte, co vše jste už dokázali, co se vám povedlo. Místo toho, co nestíháte nebo co se vám nedaří.
  3. Nebuďte na sebe tvrdí. Odpouštějte si a naučte se vždy začít znovu.

Štěstí není něco, co najdete na chodíku. Není to ani něco, co můžete dostat darem. Štěstí můžete jedině tvořit. A krásné na tom je, že můžete začít okamžitě. Nepotřebujete k tomu peníze, určité vzdělání ani superschopnosti. Stačí jen upřímně chtít a pustit se do práce.

Štěstí nenajdete na chodníku.

Tak jako vám občas lenost bránil v tom jít cvičit, nebo rozmlsané chutě dodržovat poctivě jídelníček a vy víte, že musíte vystoupit se svého komfortu, hecnout se a překonávat, abyste splnili, co je třeba udělat pro dosažení zdraví, kondice a sexy těla, tak stejně musíte usilovat o pozitivní nastavení své mysli. A 3 kroky, které jsem vám výše popsala, a sama aplikuju, vám v tom pomohou.

Tak na co čekáte? Dejte se do toho! Svět vás potřebuje. A vy určitě také chcete mít pocit, že každý den vašeho života jen tak neplyne, ale má opravdový smysl a prožíváte ho s nadšením a vášní. Mám pravdu?

S Láskou, Vaše Katy

Jak si udržujete pozitivní mysl vy? Podělte se v komentářích!

Napsat komentář 2 komentářů