Často kladené otázky

JEŠTĚ STÁLE MÁTE NĚJAKÉ NEJASNOSTI?

ČASTO KLADENÉ DOTAZY

O: Vím, že jsi vegetariánka. Já mám ale maso ráda. Zařadíš mi ho také do jídelníčku nebo děláš jen vegetariánské a veganské plány?

Nic vám nebudu nutit ani zakazovat. Ve všech ohledech respektuji vaše rozhodnutí. Proto dělám plány všem – vegetariánkám, vegankám, ale stejné tak milovnicím steaků 🙂

O: Nemám možnost navštěvovat posilovnu. Je možné cvičit i doma?

Ano, i pro takové případy jsem vybavená a dokonce je to docela časté. V rámci Fitness programu vám dám takový tréninkový program, který bude jednak odpovídat úrovni vaší pokročilosti a dle vaší volby bude uzpůsobený pro cvičení doma nebo v posilovně.

O: Jak vypadá jídelníček ve Fitness programu? Je to přesný rozpis jídel, více možností na výběr nebo v jaké je podobě? Budou zohledněné potraviny, které mám ráda?

Vytvořila jsem si svůj vlastní systém, abych vám umožnila vybírat si jídlo podle vlastních preferencí, nabídla pestrost a zároveň bylo vše jednoduché a praktické. Ve fitness programu budete jíst jídla, která máte rády, nebudete muset zbytečně vážit každý měsíček jablka nebo kapku oleje a už vůbec nemusíte počítat kalorie a makroživiny. Dostanete stravovací plán s rozpisem v tabulce, díky které se naučíte sestavovat si vlastní menu snadno, hravě a efektivně vzhledem k vašim cílům Všechny moje klientky si tenhle systém rychle osvojí a nemůžou si ho vynachválit.

O: Nemám možnost za tebou dojíždět. Je možná spolupráce i na dálku?

Všechny Fitness programy probíhají on-line, prostřednictvím e-mailu. Mám klientky z různých koutů ČR, ale i z USA, Velké Británie, Austrálie, letušky,… a se všemi nám to klape skvěle 🙂 Nemusíte se bát, že spolupráce přes mail je nějak omezená. Je stejně plnohodnotná jako při osobních konzultacích, dle mojí zkušenosti i účinnější, protože odpadají jisté bariéry a často ke mě klientky bývají více otevřené a upřímné.

O: Budeme po dobu Fitness programu v kontaktu? Budeš mi radit, když budu potřebovat?

Budu váš kouč, vaše kamarádka, rádce i soudce. Minimálně 1x týdně si budeme psát o vašich pocitech, pokrocích a hodnotit výsledky. Ale kdykoli po dobu naší spolupráce budete mít jakékoli nejasnosti, dotazy, připomínky, stačí napsat mail a já vždy co nejrychleji odpovím a poradím 🙂 Jsem tady PRO VÁS!

O: Jaký Fitness program je pro mě vhodný?

Volba je čistě na vás. Pokud se chystáte na větší změnu a chcete po celou dobu až k dosažení vašeho cíle pevné vedení, doporučila bych vám 12-ti týdenní koučink. Pokud máte předchozí špatné zkušenosti a jste raději opatrné, samozřejmě to chápu. V takovém případě doporučuju 4-týdenní koučink na zkoušku, abyste sami zjistily, zda vám spolupráce se mnou bude vyhovovat. Není problém ji následně prodloužit. Často to tak mé klienty dělají a prodlužují si koučink každý měsíc třeba i půl roku.